У цьому розділі представлені Спорт живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Спорт, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Balloons (Повітряні кулі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 14
Balloons - дивовижні живі шпалери з красивими пейзажами, на тлі яких летять різнокольорові повітряні кулі. Слідкуйте за захоплюючими польотами повітряних куль, встановивши ці шпалери на екран Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 3 967
 | 
Популярність: 449
Football by LWP World (Футбол)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 9
Football by LWP World - цікаві живі шпалери з однією з найпопулярніших спортивних ігор - футболом. Встановіть на свій пристрій шпалери з футбольною тематикою і піднімайте собі настрій кожен раз, як дивитеся на екран.
Переглядів: 2 543
 | 
Популярність: 300
Snowboarding (Сноубординг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 38
Snowboarding - красиві засніжені гори. Професійні сноубордисти долають перешкоди на великих швидкостях і виконують складні акробатичні елементи.
Переглядів: 17 215
 | 
Популярність: 2 437
Jump (стрибки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 24
Jump - для справжніх любителів екстриму та гострих відчуттів! Яскраві кольори і захоплюючі дух зображення порадують всіх, хто небайдужий до адреналінової струсу. Будьте готові, зараз будемо стрибати!
Переглядів: 13 119
 | 
Популярність: 1 964
World soccer robots (Світові футбольні роботи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 21
World soccer robots - живі шпалери обов'язково сподобаються міжнародним фанатам футболу. Кожен робот представляє свою країну, а об'єднує їх футбольний м'яч. Додаток має безліч налаштувань.
Переглядів: 12 825
 | 
Популярність: 1 331
Brazil: World cup (Бразилія: Кубок світу)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 24
Brazil: World cup присвячені чемпіонату світу з футболу в Бразилії. Ці живі шпалери спеціально для відданих уболівальників. Логотип і м'яч, який стрибає по екран, відмінно підтримають вам футбольний дух.
Переглядів: 27 970
 | 
Популярність: 8 807
Paragliding (Параплан)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 16
Paragliding - це живі шпалери для тих, хто любить екстремальні види спорту, гори. Безкоштовний політ на параплані ви можете отримати на екрані телефону. Можна вибрати будь-яку з 7 анімованих сцен.
Переглядів: 13 752
 | 
Популярність: 2 814
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Спорт - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.