У цьому розділі представлені Hi-tech живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Hi-tech, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Dubai tour (Тур в Дубаї)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 15
Dubai tour - красиві живі шпалери з чудовими видами одного з найкрасивіших туристичних місць - Дубаєм. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся красивими пляжами і величною архітектурою цього чудового міста.
Переглядів: 3 712
 | 
Популярність: 451
Electric matrix (Електрична матриця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 17
Electric matrix - стильні і високотехнологічні живі шпалери з безліччю електричних схем на чорному тлі. Пориньте у світ електроніки і відчуйте себе всередині електричної матриці, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 4 403
 | 
Популярність: 1 081
Hypno clock by Giraffe Playground (Гіпнотичний годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 17
Hypno clock by Giraffe Playground - оригінальні живі шпалери з рухомими механізмами годинників і точним часом. Спостерігайте за захоплюючим рухом шестерень на екрані Вашого пристрою, вибравши дизайн і фон шпалер на свій смак.
Переглядів: 5 474
 | 
Популярність: 984
Lightning storm 3D (Грозовий шторм 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 45
Lightning storm 3D - красиві і чарівні живі 3D шпалери з грозовим штормом. Насолоджуйтесь чудовим сяйвом блискавок і відчуйте всю силу природної стихії, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 11 970
 | 
Популярність: 2 732
Car technology 3D (Автомобільна технологія 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 9
Car technology 3D - стильні 3D шпалери з внутрішніми деталями машин спеціально для любителів автомобільних технологій. Підкресліть Ваш неповторний стиль, встановивши ці шпалери на екран Вашого телефона або планшета.
Переглядів: 4 276
 | 
Популярність: 617
Time battle 3D (Час битви 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 47
Time battle 3D - чудові живі 3D шпалери з зображеною подорожжю в часі через червоточину. Переміщуйте по екрану тривимірні елементи та встановіть нові іконки для програм і обкладинки для папок з вбудованого набору.
Переглядів: 8 297
 | 
Популярність: 1 852
Alien spider 3D (Іноземний павук 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 35
Alien spider 3D - яскраві і технологічні живі 3D шпалери в червоно-чорних тонах з абстрактною людиною-павуком. Доповніть свій неповторний образ і зробіть свій пристрій ще більш унікальним і стильним, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 7 432
 | 
Популярність: 1 278
Photo cube 3D (Фото куб 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 20
Photo cube 3D - унікальні живі 3D шпалери з кубом, на кожній стороні якого Ви зможете розмістити вибрані фото або картинки. Здивуйте своїх друзів новим стильним виглядом Вашого пристрою і нехай улюблені фото завжди будуть поруч.
Переглядів: 5 312
 | 
Популярність: 710
Neon hero 3D (Неоновий герой 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 65
Neon hero 3D - неонові живі 3D шпалери з фантастичним роботом, дизайнерським набором значків для додатків і різноманітними світловими ефектами. Надайте яскравий та унікальний стиль Вашому смартфону або планшету, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 13 139
 | 
Популярність: 2 812
LWP for Samsung Galaxy J7 (Живі шпалери для Samsung Galaxy J7)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 20
LWP for Samsung Galaxy J7 - красиві і стильні живі шпалери, спеціально створені для смартфона Samsung Galaxy J7. Створіть унікальний образ свого смартфона в яскравих лілово-синіх відтінках з використанням живої анімації.
Переглядів: 7 038
 | 
Популярність: 685
Golden shine (Золотий блиск)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,9
Голосів: 24
Golden shine - красива тема для Вашого пристрою з прекрасними живими шпалерами в золотистих тонах. Використовуйте вбудовані анімаційні ефекти у вигляді шлейфу з блискіток при дотику до екрану, щоб надати шпалерам ще більш реалістичний і стильний вигляд.
Переглядів: 9 524
 | 
Популярність: 1 276
Dark black (Темно-чорний)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 43
Dark black - елегантні живі шпалери, спеціально для любителів темних відтінків. Встановіть ці шпалери на екран пристрою і насолоджуйтеся його стильним виглядом і практичністю використання пристрою в темряві, не привертаючи, тим самим, до себе уваги.
Переглядів: 16 473
 | 
Популярність: 2 846
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Hi-tech - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.