У цьому розділі представлені Hi-tech живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Hi-tech, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
LWP for Samsung Galaxy J7 (Живі шпалери для Samsung Galaxy J7)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 11
LWP for Samsung Galaxy J7 - красиві і стильні живі шпалери, спеціально створені для смартфона Samsung Galaxy J7. Створіть унікальний образ свого смартфона в яскравих лілово-синіх відтінках з використанням живої анімації.
Переглядів: 4 364
 | 
Популярність: 483
Golden shine (Золотий блиск)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 19
Golden shine - красива тема для Вашого пристрою з прекрасними живими шпалерами в золотистих тонах. Використовуйте вбудовані анімаційні ефекти у вигляді шлейфу з блискіток при дотику до екрану, щоб надати шпалерам ще більш реалістичний і стильний вигляд.
Переглядів: 6 940
 | 
Популярність: 877
Dark black (Темно-чорний)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 20
Dark black - елегантні живі шпалери, спеціально для любителів темних відтінків. Встановіть ці шпалери на екран пристрою і насолоджуйтеся його стильним виглядом і практичністю використання пристрою в темряві, не привертаючи, тим самим, до себе уваги.
Переглядів: 9 177
 | 
Популярність: 1 783
Neon pentagon 3D (Неон пентагон 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 28
Neon pentagon 3D - насолодіться ексклюзивною 3D темою з неоновими живими шпалерами високої якості, яка додасть стиль і блиск Вашому пристрою. Основними особливостями даної програми будуть різні анімовані ефекти і унікальний пакет значків, стилізований під шпалери.
Переглядів: 6 191
 | 
Популярність: 1 260
Black technology (Чорна технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 24
Black technology - чудова тема для Вашого пристрою в чорних і зелених відтінках з 3D погодою і годинником. Насолоджуйтеся якістю і високою швидкістю роботи додатка, який з легкістю зробить Ваш пристрій індивідуальним.
Переглядів: 6 193
 | 
Популярність: 1 412
White tech (Біла технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 13
White tech - ідеальні живі шпалери для телефонів і планшетів з білими і чорними корпусами. Використовуйте різні ефекти анімації і новий набір дизайнерських значків, щоб зробити Ваш пристрій стильним і унікальним.
Переглядів: 5 382
 | 
Популярність: 1 061
AMOLED (Світлодіоди)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,5
Голосів: 22
AMOLED - чаруючий танець різнокольорових світлодіодів, які залишають за собою довгі шлейфи, схожі на язики полум'я. Насолоджуйтеся цікавими віражами і переходом кольорів, встановивши ці живі шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 6 828
 | 
Популярність: 1 444
Green tech (Зелена технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 12
Green tech - абстрактні живі шпалери для шанувальників фільму "Матриця" з красивими анімованими ефектами. Створіть неповторний образ свого пристрою, встановивши на нього стильні шпалери у вигляді падаючих вниз зелених рядків.
Переглядів: 3 189
 | 
Популярність: 572
Laser green light (Лазерне зелене світло)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,2
Голосів: 18
Laser green light - встановіть на екран Вашого пристрою яскраві неонові живі шпалери з зеленим лазерним світлом і красивими іконками для значків робочого столу. Якщо Вам подобається зелений колір і високі технології, Ви обов'язково залишитеся задоволеними цим додатком.
Переглядів: 4 748
 | 
Популярність: 885
Electric screen (Електричний екран)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 44
Electric screen - подаруйте Вашому пристрою новий унікальний зовнішній вигляд з цими дивовижними живими шпалерами у вигляді електричного розряду. Використовуйте анімовані ефекти для додання шпалерам більшої реалістичності.
Переглядів: 10 799
 | 
Популярність: 3 139
Neon triangle 3D (Неоновий трикутник 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 21
Neon triangle 3D - яскраві і стильні 3D шпалери з неоновим трикутником в пурпурових тонах. Створіть неповторний образ свого пристрою, встановивши ці шпалери на свій екран з новим пакетом дизайнерських іконок.
Переглядів: 4 637
 | 
Популярність: 733
9,6
Голосів: 25
Launcher 3D - один з найпопулярніших лаунчерів з величезним вибором живих шпалер, пакетами дизайнерських значків, можливістю створити власні шпалери з різними ефектами анімації. Прискорте свій пристрій і поліпшите його захист з додатковими можливостями цього додатка.
Переглядів: 5 344
 | 
Популярність: 674
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Hi-tech - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.