У цьому розділі представлені Hi-tech живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Hi-tech, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Clock: real time (Годинник: реальний час)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 6
Clock: real time - стильні живі шпалери в мінімалістичному стилі з красивим аналоговим годинником. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою і будьте завжди в курсі точного часу, де б Ви не знаходилися.
Переглядів: 2 497
 | 
Популярність: 389
Engine 3D by Tanguyerfo (Движок 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 4
Engine 3D by Tanguyerfo - оригінальні живі 3D шпалери з високотехнологічним движком і ефектами водної брижі, створені спеціально для любителів автомобільних механізмів. Встановіть ці шпалери і надайте стильний вигляд Вашому пристрою.
Переглядів: 2 419
 | 
Популярність: 264
Dubai tour (Тур в Дубаї)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 16
Dubai tour - красиві живі шпалери з чудовими видами одного з найкрасивіших туристичних місць - Дубаєм. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся красивими пляжами і величною архітектурою цього чудового міста.
Переглядів: 4 374
 | 
Популярність: 506
Electric matrix (Електрична матриця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 19
Electric matrix - стильні і високотехнологічні живі шпалери з безліччю електричних схем на чорному тлі. Пориньте у світ електроніки і відчуйте себе всередині електричної матриці, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 287
 | 
Популярність: 1 276
Hypno clock by Giraffe Playground (Гіпнотичний годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 17
Hypno clock by Giraffe Playground - оригінальні живі шпалери з рухомими механізмами годинників і точним часом. Спостерігайте за захоплюючим рухом шестерень на екрані Вашого пристрою, вибравши дизайн і фон шпалер на свій смак.
Переглядів: 6 398
 | 
Популярність: 1 128
Lightning storm 3D (Грозовий шторм 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 47
Lightning storm 3D - красиві і чарівні живі 3D шпалери з грозовим штормом. Насолоджуйтесь чудовим сяйвом блискавок і відчуйте всю силу природної стихії, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 13 079
 | 
Популярність: 2 955
Car technology 3D (Автомобільна технологія 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 10
Car technology 3D - стильні 3D шпалери з внутрішніми деталями машин спеціально для любителів автомобільних технологій. Підкресліть Ваш неповторний стиль, встановивши ці шпалери на екран Вашого телефона або планшета.
Переглядів: 4 974
 | 
Популярність: 689
Time battle 3D (Час битви 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 47
Time battle 3D - чудові живі 3D шпалери з зображеною подорожжю в часі через червоточину. Переміщуйте по екрану тривимірні елементи та встановіть нові іконки для програм і обкладинки для папок з вбудованого набору.
Переглядів: 9 041
 | 
Популярність: 2 020
Alien spider 3D (Іноземний павук 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 41
Alien spider 3D - яскраві і технологічні живі 3D шпалери в червоно-чорних тонах з абстрактною людиною-павуком. Доповніть свій неповторний образ і зробіть свій пристрій ще більш унікальним і стильним, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 8 641
 | 
Популярність: 1 504
Photo cube 3D (Фото куб 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 20
Photo cube 3D - унікальні живі 3D шпалери з кубом, на кожній стороні якого Ви зможете розмістити вибрані фото або картинки. Здивуйте своїх друзів новим стильним виглядом Вашого пристрою і нехай улюблені фото завжди будуть поруч.
Переглядів: 5 710
 | 
Популярність: 762
Neon hero 3D (Неоновий герой 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 67
Neon hero 3D - неонові живі 3D шпалери з фантастичним роботом, дизайнерським набором значків для додатків і різноманітними світловими ефектами. Надайте яскравий та унікальний стиль Вашому смартфону або планшету, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 14 250
 | 
Популярність: 2 990
LWP for Samsung Galaxy J7 (Живі шпалери для Samsung Galaxy J7)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 20
LWP for Samsung Galaxy J7 - красиві і стильні живі шпалери, спеціально створені для смартфона Samsung Galaxy J7. Створіть унікальний образ свого смартфона в яскравих лілово-синіх відтінках з використанням живої анімації.
Переглядів: 7 641
 | 
Популярність: 717
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Hi-tech - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.