У цьому розділі представлені Космос живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Космос, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Asteroid belt by Kittehface Software (Пояс астероїдів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 25
Asteroid belt by Kittehface Software - цікаві живі шпалери з космічним поясом астероїдів і красивими видами галактики. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь чудовими знімками астероїдів.
Переглядів: 4 367
 | 
Популярність: 826
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,6
Голосів: 17
Planets by Pro Live Wallpapers - дивні й дивовижні живі шпалери з красивими видами космосу. Здійсніть неймовірну космічну подорож і загляньте в найвіддаленіші куточки Всесвіту, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 3 047
 | 
Популярність: 600
Galaxy 3D by LPlay Studio (Галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 21
Galaxy 3D by LPlay Studio - красиві живі 3D шпалери з дивовижними видами космічної галактики. Створіть власну галактику, вибравши вподобану картинку для фону і налаштувавши різні ефекти, такі як: швидкість обертання, шрифт, колір і анімація.
Переглядів: 4 219
 | 
Популярність: 592
Stars by orchid (Зірки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 15
Stars by orchid - романтичні живі шпалери з красивими видами сутінкового зоряного неба. Спостерігайте за безліччю мерехтливих вогників на небі і падінням метеоритів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 4 930
 | 
Популярність: 705
Planets by H21 lab (Планети)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 15
Planets by H21 lab - дивовижні живі шпалери з планетами сонячної системи. Подорожуйте по неосяжних просторах космосу разом з цими захоплюючими шпалерами і насолоджуйтесь новим унікальним виглядом Вашого пристрою.
Переглядів: 5 208
 | 
Популярність: 932
Space galaxy 3D by SoundOfSource (Космічна галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 14
Space galaxy 3D by SoundOfSource - цікаві живі шпалери космічної тематики з красивими видами космосу. Відкрийте для себе глибини непізнаного простору, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 5 640
 | 
Популярність: 1 025
Meteor shower by Best Live Background (Метеоритний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 15
Meteor shower by Best Live Background - дивовижні живі шпалери з поверхнею планети, на яку падають великі метеорити. Створіть стильний образ свого пристрою, встановивши на нього ці шпалери космічної тематики.
Переглядів: 4 347
 | 
Популярність: 957
Deep space 3D (Глибокий космос 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 28
Deep space 3D - таємничі 3D шпалери з чарівними видами далекого космосу. Дослідіть планети і простори всесвіту і насолоджуйтеся дивовижною красою космосу, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 5 727
 | 
Популярність: 1 102
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 22
Stars by Jango LWP Studio - дивовижні живі шпалери з мерехтливими зірками на синьому нічному небі. Подаруйте собі можливість милуватися зірками в будь-який час і де б Ви не знаходилися, просто встановивши їх на екран свого пристрою.
Переглядів: 6 816
 | 
Популярність: 832
Solar system 3D by EziSol - Free Android Apps (Сонячна система 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 53
Solar system 3D by EziSol - Free Android Apps - космічні 3D шпалери з красивими видами Сонячної системи. Подорожуйте по галактиці і досліджуйте різні планети, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 11 297
 | 
Популярність: 2 156
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 52
Earth 3D by Live Wallpapers HD - дивовижні живі шпалери з об'ємним зображенням нашої планети. Насолоджуйтесь видом Землі з космосу і спостерігайте за зміною дня і ночі, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 15 851
 | 
Популярність: 2 680
Planet 3D (Планета 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 19
Planet 3D - дивовижні живі 3D шпалери з зруйнованою планетою після космічної війни. Встановіть ці шпалери і досліджуйте кожен куточок мертвої планети та її оточення за допомогою камери на екрані власного пристрою.
Переглядів: 7 147
 | 
Популярність: 1 176
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Космос - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.