У цьому розділі представлені Космос живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Космос, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Stars by orchid (Зірки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 7
Stars by orchid - романтичні живі шпалери з красивими видами сутінкового зоряного неба. Спостерігайте за безліччю мерехтливих вогників на небі і падінням метеоритів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 522
 | 
Популярність: 211
Planets by H21 lab (Планети)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 11
Planets by H21 lab - дивовижні живі шпалери з планетами сонячної системи. Подорожуйте по неосяжних просторах космосу разом з цими захоплюючими шпалерами і насолоджуйтесь новим унікальним виглядом Вашого пристрою.
Переглядів: 3 807
 | 
Популярність: 705
Space galaxy 3D by SoundOfSource (Космічна галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 14
Space galaxy 3D by SoundOfSource - цікаві живі шпалери космічної тематики з красивими видами космосу. Відкрийте для себе глибини непізнаного простору, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 4 436
 | 
Популярність: 832
Meteor shower by Best Live Background (Метеоритний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 15
Meteor shower by Best Live Background - дивовижні живі шпалери з поверхнею планети, на яку падають великі метеорити. Створіть стильний образ свого пристрою, встановивши на нього ці шпалери космічної тематики.
Переглядів: 3 546
 | 
Популярність: 801
Deep space 3D (Глибокий космос 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 23
Deep space 3D - таємничі 3D шпалери з чарівними видами далекого космосу. Дослідіть планети і простори всесвіту і насолоджуйтеся дивовижною красою космосу, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 4 806
 | 
Популярність: 935
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 20
Stars by Jango LWP Studio - дивовижні живі шпалери з мерехтливими зірками на синьому нічному небі. Подаруйте собі можливість милуватися зірками в будь-який час і де б Ви не знаходилися, просто встановивши їх на екран свого пристрою.
Переглядів: 5 939
 | 
Популярність: 760
Solar system 3D by EziSol - Free Android Apps (Сонячна система 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 50
Solar system 3D by EziSol - Free Android Apps - космічні 3D шпалери з красивими видами Сонячної системи. Подорожуйте по галактиці і досліджуйте різні планети, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 10 238
 | 
Популярність: 1 951
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 42
Earth 3D by Live Wallpapers HD - дивовижні живі шпалери з об'ємним зображенням нашої планети. Насолоджуйтесь видом Землі з космосу і спостерігайте за зміною дня і ночі, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 12 721
 | 
Популярність: 2 165
Planet 3D (Планета 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 19
Planet 3D - дивовижні живі 3D шпалери з зруйнованою планетою після космічної війни. Встановіть ці шпалери і досліджуйте кожен куточок мертвої планети та її оточення за допомогою камери на екрані власного пристрою.
Переглядів: 6 569
 | 
Популярність: 1 105
Solar system (Сонячна система)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 49
Solar system - красиві космічні живі шпалери з видами планет Сонячної системи. Дослідіть планети нашої системи з унікальною можливістю максимально наблизити планету або поміняти ракурс камери спостереження.
Переглядів: 12 360
 | 
Популярність: 1 960
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 74
Space by HQ Awesome Live Wallpaper - чаруючі своєю красою шпалери з дивовижними видами космосу. Відкрийте для себе дива космосу, здійснивши віртуальну екскурсію по Сонячній системі і відвідавши планети і зірки нашої галактики.
Переглядів: 17 442
 | 
Популярність: 2 846
Asteroids by LWP World (Астероїди)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 59
Asteroids by LWP World - космічні живі шпалери з фотографіями полів астероїдів. Здійсніть захоплюючу подорож у найвіддаленіші куточки галактики, де сотні тисяч осколків небесних тіл рухаються навколо сонць, періодично зустрічаючись з планетами.
Переглядів: 18 673
 | 
Популярність: 4 222
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Космос - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.