У цьому розділі представлені Логотипи живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Логотипи, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Yin Yang (Інь Ян)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,8
Голосів: 46
Yin Yang - стильні живі шпалери з символом єдності двох протилежностей. Встановіть шпалери з символом китайської філософії на свій пристрій і вони обов'язково принесуть Вам успіх і підкреслять Вашу індивідуальність.
Переглядів: 10 868
 | 
Популярність: 1 689
Neon racing car hologram (Неонова гоночна автомобільна голограма)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 129
Neon racing car hologram - неонові 3D шпалери для любителів спортивних автомобілів і автоперегонів. Створіть унікальний і стильний вигляд Вашого пристрою, встановивши ці шпалери разом з пакетом дизайнерських іконок, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 32 761
 | 
Популярність: 7 342
Marshmallow 3D (Зефір 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 14
Marshmallow 3D - стильні живі шпалери з логотипом нової операційної системи Андроїд. Ідіть в ногу з часом і будьте в тренді! Додаток доповнено ефектом паралакса і має зручні настройки.
Переглядів: 11 519
 | 
Популярність: 1 276
World soccer robots (Світові футбольні роботи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 21
World soccer robots - живі шпалери обов'язково сподобаються міжнародним фанатам футболу. Кожен робот представляє свою країну, а об'єднує їх футбольний м'яч. Додаток має безліч налаштувань.
Переглядів: 13 061
 | 
Популярність: 1 335
Iron man 3 (Залізна людина 3)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,3
Голосів: 78
Iron man 3 - живі шпалери за мотивами однойменного фільму про супергероя. На робочому столі буде відображатися дугового реактор, який виконує функцію індикатора заряду батареї пристрою.
Переглядів: 43 150
 | 
Популярність: 8 859
Biomehcanical droid (Біомеханічний андроїд)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,7
Голосів: 32
Biomehcanical droid - живі шпалери за участю біомеханічного андроїда. Шпалери містять анімовані мильні бульбашки та інтерактивний ефект, який дозволяє керувати бульбашками.
Переглядів: 18 117
 | 
Популярність: 5 186
Shake them all (Струсни всіх їх)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 13
Shake them all - це живі шпалери з веселими андроидами на екрані. Якщо ви доторкнетеся до екрану, то вони розлетяться в різні боки.
Переглядів: 11 713
 | 
Популярність: 2 149
Brazil: World cup (Бразилія: Кубок світу)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 24
Brazil: World cup присвячені чемпіонату світу з футболу в Бразилії. Ці живі шпалери спеціально для відданих уболівальників. Логотип і м'яч, який стрибає по екран, відмінно підтримають вам футбольний дух.
Переглядів: 28 163
 | 
Популярність: 8 809
Jack's androids (Андроїди Джека)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 16
З живими шпалерами Jack's androids андроїди літатимуть на скейтбордах, з крилами по екрану вашого телефону як божевільні. Ви можете налаштувати їх кількість, вибрати будь фон.
Переглядів: 10 990
 | 
Популярність: 1 951
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Логотипи - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.