У цьому розділі представлені Фентезі живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Фентезі, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Unicorn 3D (Єдиноріг 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 9
Unicorn 3D - казкові живі 3D шпалери з міфічними єдинорогами та красивими анімаційними ефектами. Встановіть ці шпалери і прогуляйтеся по чарівному нічному лісу, де при світлі місяця гуляють єдинороги і літає безліч яскравих світлячків.
Переглядів: 2 454
 | 
Популярність: 237
Little witch planet (Планета маленької відьми)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,0
Голосів: 6
Little witch planet - цікаві живі шпалери, які переносять нас на планету маленької відьми. Подорожуйте по планеті слідом за польотом відьми і спостерігайте як змінюється місцевість і на шляху зустрічаються зловісні гарбуза і хрести.
Переглядів: 1 037
 | 
Популярність: 96
Halloween evening 3D (Вечір Хеллоуїна 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,2
Голосів: 5
Halloween evening 3D - зустрічайте вечір і ніч Хеллоуїна з цими таємничими і страшними шпалерами. Налаштуйте яскравість і колір неба, кількість летючих мишей і напрямок їх польоту, спостерігайте за швидким рухом хмар і падаючим сухим листям.
Переглядів: 1 140
 | 
Популярність: 154
Halloween sounds (Звуки Хеллоуїна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 5
Halloween sounds - відчуйте наближення веселого і страшного свята Хеллоуїна. Оберіть для фонової картинки на пристрої найбільш вподобане зображення і увімкніть звуковий супровід, щоб повністю зануритися в атмосферу містичної ночі.
Переглядів: 1 139
 | 
Популярність: 175
Скачати безкоштовні живі шпалери.
0,0
Голосів: 1
Halloween by FexWare Live Wallpaper HD - містичні живі шпалери, які створять атмосферу жаху і похмурої хеллоуїнської ночі. Відвідайте загадкові замки з привидами і пройдіться по вулицях, де замість ліхтарів стоять гарбуза з палаючими очима.
Переглядів: 1 023
 | 
Популярність: 84
Halloween by Art LWP (Хеллоуїн)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,0
Голосів: 2
Halloween by Art LWP - таємничі живі шпалери з пустельними вулицями нічного міста та старовинними замками, в яких живуть вампіри, відьми й привиди. Встановіть ці шпалери на свій пристрій, щоб доповнити свій неповторний образ до ночі Хеллоуїна.
Переглядів: 685
 | 
Популярність: 58
Halloween: Clock (Хеллоуїн: Годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 6
Halloween: Clock - стильні живі шпалери з цифровим годинником на тематику свята Хеллоуїна. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою напередодні свята і відчуйте всю атмосферу хеллоуїнської ночі.
Переглядів: 1 294
 | 
Популярність: 122
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 7
Halloween by Wallpaper Launcher - підготуйтеся до свята Хеллоуїна заздалегідь і замініть звичні шпалери на шпалери з привидами, відьмами та усміхненими вогняними гарбузами. Відчуйте реальність того, що відбувається, включивши світлові ефекти і іскри.
Переглядів: 1 537
 | 
Популярність: 144
Halloween by FlipToDigital (Хеллоуїн)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 4
Halloween by FlipToDigital - погляньте на усміхнені гарбузи і уявіть, що всередині них живуть демони та духи. Прогуляйтеся по таємничому і похмурому лісу. Спостерігайте як прокидається магія і оживають неймовірні істоти потойбічного світу.
Переглядів: 989
 | 
Популярність: 115
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 11
Halloween by Live Wallpapers 3D - таємничі живі шпалери з страхітливим замком, гарбузами і привидом, літаючим біля замку. Створіть атмосферу свята і відчуйте себе в центрі подій, спостерігаючи за шпалерами на екрані.
Переглядів: 1 880
 | 
Популярність: 326
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 7
Halloween by Beautiful Wallpaper - цікаві живі шпалери, присвячені святкуванню Хеллоуїна. Створіть святкову атмосферу і оточіть себе відповідною атрибутикою, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 187
 | 
Популярність: 182
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 3
Halloween by live wallpaper HongKong - містичні живі шпалери, присвячені святу Хелловіна. Пориньте в атмосферу таємничості і нічних жахів, коли в покинутому будинку спалахує світло і на нього злітаються відьми й привиди.
Переглядів: 1 277
 | 
Популярність: 150
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Фентезі - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.