У цьому розділі представлені Погодні живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Погодні, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Neon racing car hologram (Неонова гоночна автомобільна голограма)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,5
Голосів: 35
Neon racing car hologram - неонові 3D шпалери для любителів спортивних автомобілів і автоперегонів. Створіть унікальний і стильний вигляд Вашого пристрою, встановивши ці шпалери разом з пакетом дизайнерських іконок, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 7 254
 | 
Популярність: 1 583
Thunder (Грім)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 30
Пригоди - чаруюча тема з красивими живими шпалерами з грозою на нічному небі і колекцією дизайнерських значків для програм робочого столу. Насолоджуйтеся спалахами блискавок на екрані Вашого пристрою і отримуйте точні зведення погоди у вибраному регіоні.
Переглядів: 8 951
 | 
Популярність: 1 473
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Music life (Музичне життя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 4
Music life - цікава і стильна тема з шпалерами у вигляді музичного графіті і набором значків у тон. Використовуйте всі можливості даної теми, щоб створити індивідуальний і модний образ Вашого пристрою.
Переглядів: 2 836
 | 
Популярність: 377
Colorful ball (Барвиста куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 14
Colorful ball - ніжна і красива тема з барвистою кулькою і рослиною всередині. Прикрасьте свій пристрій новими милими шпалерами з гарним набором значків під стиль фонової картинки, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 2 865
 | 
Популярність: 441
Marshmallow candy (Цукерки з зефіру)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 11
Marshmallow candy - смачна тема з дуже милими шпалерами з симпатичним зефіром для Вашого пристрою. Побавте себе смачненьким додатком, який обов'язково буде приносити Вам радість, затишок та гармонію в душі.
Переглядів: 2 335
 | 
Популярність: 341
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Fast theme (Швидкісна тема)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 28
Fast theme - стильна тема для Вашого пристрою, призначена для тих, хто любить машини, швидкість і досконалість в деталях. Встановіть якісні шпалери зі спортивними машинами на робочий екран в комплекті з красивими значками, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 7 454
 | 
Популярність: 1 483
New Year 2018 (Новий рік 2018)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 26
New Year 2018 - яскраві й святкові живі шпалери, присвячені Новому року 2018. Створіть собі святковий настрій вже сьогодні і насолодіться чудовими 3D ефектами, встановивши цей додаток на свій пристрій. Вбудовані годинник і погода стануть прекрасними доповненнями до інших можливостей.
Переглядів: 8 230
 | 
Популярність: 1 067
Gold theme for Samsung Galaxy S8 Plus (Золота тема для Samsung Galaxy S8 Plus)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,9
Голосів: 12
Gold theme for Samsung Galaxy S8 Plus - розкішна золота тема з живими шпалерами, спеціально призначена для нового стильного смартфона Samsung Galaxy S8 Plus. Використовуйте всі можливості даної теми, щоб виділити Ваш пристрій серед інших і надати йому ще більше стилю.
Переглядів: 4 058
 | 
Популярність: 716
Black technology (Чорна технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 21
Black technology - чудова тема для Вашого пристрою в чорних і зелених відтінках з 3D погодою і годинником. Насолоджуйтеся якістю і високою швидкістю роботи додатка, який з легкістю зробить Ваш пристрій індивідуальним.
Переглядів: 4 288
 | 
Популярність: 1 006
9,7
Голосів: 23
Launcher 3D - один з найпопулярніших лаунчерів з величезним вибором живих шпалер, пакетами дизайнерських значків, можливістю створити власні шпалери з різними ефектами анімації. Прискорте свій пристрій і поліпшите його захист з додатковими можливостями цього додатка.
Переглядів: 3 606
 | 
Популярність: 485
Space galaxy 3D (Космічна галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 16
Space galaxy 3D - прикрасьте свій пристрій живими шпалерами з дизайнерським пакетом значків в стилі космічної галактики. Яскрава голограма в поєднанні з точним прогнозом погоди і годинником зроблять екран Вашого пристрою стильним і практичним.
Переглядів: 4 493
 | 
Популярність: 842
Luxury vintage rose (Розкішна вінтажна троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 22
Luxury vintage rose - виділіть свій пристрій з безлічі інших, надавши йому унікальний і розкішний вигляд з красивою трояндою в вінтажному стилі. Додатковою перевагою цих шпалер будуть прогноз погоди і час в будь-якому, вибраному Вами, місці.
Переглядів: 5 460
 | 
Популярність: 853
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: