У цьому розділі представлені Погодні живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Погодні, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Magic particles (Магічні частки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 18
Magic particles - дивовижні живі шпалери у вигляді абстрактної анімації. Залучіть увагу до свого пристрою і насолоджуйтеся самі неймовірними метаморфозами різних об'єктів на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 5 497
 | 
Популярність: 943
Real Time Weather (Погода в реальному часі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 29
Real Time Weather - барвисті живі шпалери з точним прогнозом погоди в будь-який момент часу. Прикрасьте екран свого пристрою стильними і привабливими шпалерами, з якими Ви завжди будете інформовані про погоду у Вашому місті.
Переглядів: 7 476
 | 
Популярність: 1 425
Neon racing car hologram (Неонова гоночна автомобільна голограма)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 72
Neon racing car hologram - неонові 3D шпалери для любителів спортивних автомобілів і автоперегонів. Створіть унікальний і стильний вигляд Вашого пристрою, встановивши ці шпалери разом з пакетом дизайнерських іконок, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 17 943
 | 
Популярність: 4 120
Thunder (Грім)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 39
Пригоди - чаруюча тема з красивими живими шпалерами з грозою на нічному небі і колекцією дизайнерських значків для програм робочого столу. Насолоджуйтеся спалахами блискавок на екрані Вашого пристрою і отримуйте точні зведення погоди у вибраному регіоні.
Переглядів: 12 817
 | 
Популярність: 2 343
Music life (Музичне життя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,0
Голосів: 7
Music life - цікава і стильна тема з шпалерами у вигляді музичного графіті і набором значків у тон. Використовуйте всі можливості даної теми, щоб створити індивідуальний і модний образ Вашого пристрою.
Переглядів: 5 029
 | 
Популярність: 644
Colorful ball (Барвиста куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 17
Colorful ball - ніжна і красива тема з барвистою кулькою і рослиною всередині. Прикрасьте свій пристрій новими милими шпалерами з гарним набором значків під стиль фонової картинки, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 4 678
 | 
Популярність: 625
Marshmallow candy (Цукерки з зефіру)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 13
Marshmallow candy - смачна тема з дуже милими шпалерами з симпатичним зефіром для Вашого пристрою. Побавте себе смачненьким додатком, який обов'язково буде приносити Вам радість, затишок та гармонію в душі.
Переглядів: 3 684
 | 
Популярність: 466
Fast theme (Швидкісна тема)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 39
Fast theme - стильна тема для Вашого пристрою, призначена для тих, хто любить машини, швидкість і досконалість в деталях. Встановіть якісні шпалери зі спортивними машинами на робочий екран в комплекті з красивими значками, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 10 972
 | 
Популярність: 2 295
New Year 2018 (Новий рік 2018)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 27
New Year 2018 - яскраві й святкові живі шпалери, присвячені Новому року 2018. Створіть собі святковий настрій вже сьогодні і насолодіться чудовими 3D ефектами, встановивши цей додаток на свій пристрій. Вбудовані годинник і погода стануть прекрасними доповненнями до інших можливостей.
Переглядів: 9 739
 | 
Популярність: 1 110
Gold theme for Samsung Galaxy S8 Plus (Золота тема для Samsung Galaxy S8 Plus)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 15
Gold theme for Samsung Galaxy S8 Plus - розкішна золота тема з живими шпалерами, спеціально призначена для нового стильного смартфона Samsung Galaxy S8 Plus. Використовуйте всі можливості даної теми, щоб виділити Ваш пристрій серед інших і надати йому ще більше стилю.
Переглядів: 5 937
 | 
Популярність: 931
Black technology (Чорна технологія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 25
Black technology - чудова тема для Вашого пристрою в чорних і зелених відтінках з 3D погодою і годинником. Насолоджуйтеся якістю і високою швидкістю роботи додатка, який з легкістю зробить Ваш пристрій індивідуальним.
Переглядів: 6 249
 | 
Популярність: 1 424
8,8
Голосів: 26
Launcher 3D - один з найпопулярніших лаунчерів з величезним вибором живих шпалер, пакетами дизайнерських значків, можливістю створити власні шпалери з різними ефектами анімації. Прискорте свій пристрій і поліпшите його захист з додатковими можливостями цього додатка.
Переглядів: 5 390
 | 
Популярність: 680
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Погодні - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.