У цьому розділі представлені Фрукти/їжа живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Фрукти/їжа, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Candy by MukuTech (Цукерки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 5
Candy by MukuTech - солодкі живі шпалери з різнокольоровими цукерками і мармеладками. Підніміть собі настрій яскравими та смачними солодощами і налаштуйтеся на позитив, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 972
 | 
Популярність: 75
Strawberry by Neygavets (Полуниця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 6
Strawberry by Neygavets - соковиті живі шпалери з червоною стиглою полуницею, зібраною під теплими променями південного сонця. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтеся ароматом і красою солодких ягід в будь-який момент часу.
Переглядів: 904
 | 
Популярність: 103
Fruits in the water by Neygavets (Фрукти у воді)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 10
Fruits in the water by Neygavets - соковиті і яскраві живі шпалери зі стиглими літніми фруктами, плаваючими у воді. Освіжіть зовнішній вигляд свого пристрою, прикрасивши його екран цими стильними і красивими шпалерами.
Переглядів: 2 301
 | 
Популярність: 244
Candy HD (Цукерки HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 4
Candy HD - оригінальні і якісні шпалери з безліччю різнокольорових цукерок. Встановіть ці смачні шпалери і отримайте заряд гарного настрою на весь день, зробивши екран свого пристрою яскравим і привабливим.
Переглядів: 2 029
 | 
Популярність: 199
Fruits in the water (Фрукти у воді)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 30
Fruits in the water - яскраві і соковиті живі шпалери з безліччю літніх фруктів, занурених у воду. Зробіть свій пристрій ще більш яскравим і привабливим, встановивши на нього ці шпалери з красивими анімаційними ефектами.
Переглядів: 4 467
 | 
Популярність: 835
Cherry (Вишня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 8
Cherry - соковиті живі шпалери з красивими фотографіями стиглої вишні. Відчуйте аромат свіжозірваної налитої сонцем вишні і уявіть її чудовий смак, встановивши ці шпалери на екран свого смартфона або планшета.
Переглядів: 5 276
 | 
Популярність: 378
Marshmallow candy (Цукерки з зефіру)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 16
Marshmallow candy - смачна тема з дуже милими шпалерами з симпатичним зефіром для Вашого пристрою. Побавте себе смачненьким додатком, який обов'язково буде приносити Вам радість, затишок та гармонію в душі.
Переглядів: 6 372
 | 
Популярність: 640
Juicy by BlackBird Wallpapers (Соковиті)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 16
Juicy by BlackBird Wallpapers - яскраві освіжаючі шпалери з плаваючими кубиками льоду і скибочками фруктів. Різні ефекти запітнілого скла і анімованих бульбашок роблять шпалери дуже реалістичними і схожими на справжні напої.
Переглядів: 6 748
 | 
Популярність: 502
Berries (Ягоди)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 46
Berries - фотографії соковитих ягід з ефектом дощу подарують вам справжнє літній настрій. Прекрасна прикраса для екрану вашого смартфона.
Переглядів: 17 038
 | 
Популярність: 2 864
Juicy by PanSoft (соковитий)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 57
Juicy by PanSoft - з цими шпалерами легко уявити, що Ваш смартфон - це красивий стакан, який наповнений смачним напоєм з льодом і шматочками соковитих фруктів або ягід. Величезний вибір зображень.
Переглядів: 14 947
 | 
Популярність: 2 446
Cute cupcakes (симпатичні кекси)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 22
Cute cupcakes - солодкі і смачні кекси на екрані Вашого смартфона або планшета. Живі шпалери мають плавну анімацію, прості і зручні настройки, а також оснащені енергозберігаючим режимом.
Переглядів: 9 809
 | 
Популярність: 859
Strawberry by Next (Полуниця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 39
Strawberry by Next - соковита і стигла полуниця на екрані Вашого смартфона або планшета. Живі шпалери мають зображення дуже високої якості, а також доповнені реалістичними мильними бульбашками.
Переглядів: 21 244
 | 
Популярність: 6 085
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Фрукти/їжа - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.