У цьому розділі представлені Пейзаж живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Пейзаж, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Pink forest (Рожевий ліс)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,4
Голосів: 12
Pink forest - цікаві живі шпалери з неймовірним рожевим лісом і чарівними феями. Прогуляйтеся у загадковому лісі і відчуйте себе всередині красивої казки, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 3 060
 | 
Популярність: 341
Balloons (Повітряні кулі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 14
Balloons - дивовижні живі шпалери з красивими пейзажами, на тлі яких летять різнокольорові повітряні кулі. Слідкуйте за захоплюючими польотами повітряних куль, встановивши ці шпалери на екран Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 4 302
 | 
Популярність: 469
Water drop (Крапля води)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 21
Water drop - дивовижні живі шпалери з красивою водною поверхнею, на яку падають краплі води. Встановіть ці стильні шпалери на екран свого пристрою і оточіть себе спокійною атмосферою гармонії і затишку.
Переглядів: 6 460
 | 
Популярність: 966
Autumn pond (Осінній ставок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 10
Autumn pond - дуже милі живі шпалери з гарним осіннім пейзажем на тлі озера і пожовклих дерев. Насолоджуйтеся сонячним осіннім днем і заміською природою, встановивши ці шпалери на свій смартфон або планшет.
Переглядів: 2 937
 | 
Популярність: 392
Springtime (Весна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 8
Springtime - дивовижні живі шпалери з красивими весняними краєвидами. Прикрасьте екран свого пристрою стильними та ніжними шпалерами і насолоджуйтесь теплим весняним днем з природою, яка прокидається від сну.
Переглядів: 2 300
 | 
Популярність: 167
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 13
Autumn HD by BlackBird Wallpapers - мальовничі осінні живі шпалери з золотим листопадом і лісовими мешканцями. Прикрасьте екран свого пристрою цими стильними і красивими шпалерами і подаруйте собі гарний настрій.
Переглядів: 3 328
 | 
Популярність: 296
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,9
Голосів: 7
Waterfall by BlackBird Wallpapers - красиві живі шпалери з мальовничими гірськими водоспадами і анімаційними ефектами. Прогуляйтеся по дикому лісу і насолодіться чудовими водоспадами і красою навколишніх пейзажів.
Переглядів: 4 522
 | 
Популярність: 601
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 7
Beautiful summer by BlackBird Wallpapers - дивовижні живі шпалери з красивими літніми пейзажами. Насолоджуйтеся теплом літнього сонячного дня, яскравими метеликами і різнокольоровими квітами на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 3 697
 | 
Популярність: 288
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 7
Tropical by BlackBird Wallpapers - тропічні живі шпалери з красивими південними пейзажами, піщаними пляжами і екзотичними рослинами. Подаруйте собі можливість прогулятися по безлюдним пляжам і насолодіться прекрасними видами дикої природи.
Переглядів: 3 509
 | 
Популярність: 430
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 17
Thunderstorm by BlackBird Wallpapers - чудові та грізні живі шпалери з величезним грозовим штормом. Спостерігайте за наближенням стихії і яскравими блискавками з проливним дощем на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 4 335
 | 
Популярність: 713
The Moon paradise (Місячний рай)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 15
The Moon paradise - романтичні живі шпалери з красивим нічним місячним пейзажем. Прогуляйтеся вночі вздовж морського берега, коли на небі зійшов повний місяць і освітив пляж, залишивши на морі красиву місячну доріжку.
Переглядів: 4 823
 | 
Популярність: 831
Fireflies by Jango LWP Studio (Світлячки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 11
Fireflies by Jango LWP Studio - незвичайні живі шпалери з дивовижними нічними світлячками і таємничими пейзажами. Пориньте у казковий світ світла і насолоджуйтеся новими красивими шпалерами, встановивши їх на свій пристрій.
Переглядів: 4 480
 | 
Популярність: 508
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Пейзаж - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.