У цьому розділі представлені Свята живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Свята, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Love wishes (Любовні побажання)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 12
Love wishes - романтичні живі шпалери любовної тематики з милими серцями і красивою анімацією. Подаруйте собі романтичний настрій і відкрийте для близьких Вам людей теплоту Ваших почуттів, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 2 229
 | 
Популярність: 211
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,9
Голосів: 10
Easter by HQ Awesome Live Wallpaper - милі весняні шпалери, присвячені світлому святу Великодня. Подаруйте собі святковий настрій і налаштуйтеся на позитив, встановивши цей додаток на свій пристрій.
Переглядів: 4 458
 | 
Популярність: 315
Diwali night (Ніч Дівалі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 20
Diwali night - яскраві живі шпалери, присвячені індійському святу вогнів. Прогуляйтеся індійськими нічними вулицями, прикрашеними вогнями, ліхтариками та свічками та насолодіться чудовими феєрверками над дахами будинків.
Переглядів: 4 579
 | 
Популярність: 570
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 13
Snowman by BlackBird Wallpapers - милі живі шпалери з кумедними казковими сніговиками. Подаруйте собі святковий настрій і прогуляйтеся по зимовій казці, яка обов'язково принесе Вам радість і зробить Ваш пристрій ще більш привабливим.
Переглядів: 2 712
 | 
Популярність: 169
Valentines Day diamonds (Діаманти до Дня святого Валентина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 19
Valentines Day diamonds - стильні живі шпалери з коштовностями до Дня святого Валентина. Приготуйтеся до свята, прикрасивши екран свого пристрою красивими анімованими шпалерами з ефектами водяних крапель, запітнілого скла і падаючих сердечок і діамантів.
Переглядів: 6 234
 | 
Популярність: 594
Christmas tree by Live Wallpaper Workshop (Різдвяна ялинка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 13
Christmas tree by Live Wallpaper Workshop - яскраві різдвяні живі шпалери з прикрашеною ялинкою посеред засніженого зимового саду. Створіть собі святковий настрій на всю зиму і насолоджуйтесь красивими анімованими ефектами цього додатка.
Переглядів: 4 511
 | 
Популярність: 445
Christmas dogs (Різдвяні собаки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 20
Christmas dogs - дуже милі живі шпалери з новорічними собачками. Створіть святковий образ свого пристрою, встановивши на екран цих кумедних і позитивних собачок, які обов'язково принесуть Вам успіх і радість.
Переглядів: 4 823
 | 
Популярність: 435
Christmas Santa (Різдвяний Санта)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 5
Christmas Santa - новорічні живі шпалери з Сантою, сніговиком і прикрашеною ялинкою. Подаруйте собі святковий настрій і відчуйте себе всередині зимової казки, прикрасивши екран свого пристрою яскравими і чарівними шпалерами з падаючими сніжинками.
Переглядів: 4 314
 | 
Популярність: 106
Christmas tree by Pro LWP (Різдвяна ялинка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 24
Christmas tree by Pro LWP - святкові живі шпалери з нарядною різдвяною ялинкою та новорічною музикою. Подаруйте собі новорічний і святковий настрій на всю зиму, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 7 292
 | 
Популярність: 858
Fireworks by Live Wallpapers HD (Феєрверки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 26
Fireworks by Live Wallpapers HD - красиві святкові шпалери високої якості з анімованими ефектами у вигляді феєрверку. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і даруйте собі і своїм близьким святковий настрій кожен день.
Переглядів: 8 449
 | 
Популярність: 1 525
New Year 2018 (Новий рік 2018)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 32
New Year 2018 - яскраві й святкові живі шпалери, присвячені Новому року 2018. Створіть собі святковий настрій вже сьогодні і насолодіться чудовими 3D ефектами, встановивши цей додаток на свій пристрій. Вбудовані годинник і погода стануть прекрасними доповненнями до інших можливостей.
Переглядів: 11 504
 | 
Популярність: 1 153
Neon 2 HD (Неон 2 HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 21
Neon 2 HD - неонові шпалери з великою колекцією різних зображень високої якості. Надайте своєму пристрою індивідуальний і яскравий стиль, вибравши найбільш вподобаний фон з 55 представлених категорій, таких як: свята, міста, природа, почуття, абстракція і багато інших.
Переглядів: 7 359
 | 
Популярність: 1 258
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Свята - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.