У цьому розділі представлені Свята живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Свята, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Christmas cat (Новорічний кошеня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,8
Голосів: 4
Christmas cat - різдвяні живі шпалери з милим чорним кошеням під новорічною ялинкою. Не чекайте, коли настануть новорічні свята, встановіть ці шпалери прямо зараз і вони обов'язково піднімуть Вам настрій і створять атмосферу гармонії і душевного тепла.
Переглядів: 1 058
 | 
Популярність: 98
Love wishes (Любовні побажання)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 13
Love wishes - романтичні живі шпалери любовної тематики з милими серцями і красивою анімацією. Подаруйте собі романтичний настрій і відкрийте для близьких Вам людей теплоту Ваших почуттів, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 2 811
 | 
Популярність: 253
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,9
Голосів: 10
Easter by HQ Awesome Live Wallpaper - милі весняні шпалери, присвячені світлому святу Великодня. Подаруйте собі святковий настрій і налаштуйтеся на позитив, встановивши цей додаток на свій пристрій.
Переглядів: 4 849
 | 
Популярність: 323
Diwali night (Ніч Дівалі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 20
Diwali night - яскраві живі шпалери, присвячені індійському святу вогнів. Прогуляйтеся індійськими нічними вулицями, прикрашеними вогнями, ліхтариками та свічками та насолодіться чудовими феєрверками над дахами будинків.
Переглядів: 4 953
 | 
Популярність: 596
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 13
Snowman by BlackBird Wallpapers - милі живі шпалери з кумедними казковими сніговиками. Подаруйте собі святковий настрій і прогуляйтеся по зимовій казці, яка обов'язково принесе Вам радість і зробить Ваш пристрій ще більш привабливим.
Переглядів: 3 063
 | 
Популярність: 187
Valentines Day diamonds (Діаманти до Дня святого Валентина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 20
Valentines Day diamonds - стильні живі шпалери з коштовностями до Дня святого Валентина. Приготуйтеся до свята, прикрасивши екран свого пристрою красивими анімованими шпалерами з ефектами водяних крапель, запітнілого скла і падаючих сердечок і діамантів.
Переглядів: 6 882
 | 
Популярність: 644
Christmas tree by Live Wallpaper Workshop (Різдвяна ялинка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 13
Christmas tree by Live Wallpaper Workshop - яскраві різдвяні живі шпалери з прикрашеною ялинкою посеред засніженого зимового саду. Створіть собі святковий настрій на всю зиму і насолоджуйтесь красивими анімованими ефектами цього додатка.
Переглядів: 4 811
 | 
Популярність: 461
Christmas dogs (Різдвяні собаки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 21
Christmas dogs - дуже милі живі шпалери з новорічними собачками. Створіть святковий образ свого пристрою, встановивши на екран цих кумедних і позитивних собачок, які обов'язково принесуть Вам успіх і радість.
Переглядів: 5 178
 | 
Популярність: 447
Christmas Santa (Різдвяний Санта)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 5
Christmas Santa - новорічні живі шпалери з Сантою, сніговиком і прикрашеною ялинкою. Подаруйте собі святковий настрій і відчуйте себе всередині зимової казки, прикрасивши екран свого пристрою яскравими і чарівними шпалерами з падаючими сніжинками.
Переглядів: 4 593
 | 
Популярність: 116
Christmas tree by Pro LWP (Різдвяна ялинка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 24
Christmas tree by Pro LWP - святкові живі шпалери з нарядною різдвяною ялинкою та новорічною музикою. Подаруйте собі новорічний і святковий настрій на всю зиму, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 7 556
 | 
Популярність: 879
Fireworks by Live Wallpapers HD (Феєрверки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 28
Fireworks by Live Wallpapers HD - красиві святкові шпалери високої якості з анімованими ефектами у вигляді феєрверку. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і даруйте собі і своїм близьким святковий настрій кожен день.
Переглядів: 9 152
 | 
Популярність: 1 597
New Year 2018 (Новий рік 2018)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 33
New Year 2018 - яскраві й святкові живі шпалери, присвячені Новому року 2018. Створіть собі святковий настрій вже сьогодні і насолодіться чудовими 3D ефектами, встановивши цей додаток на свій пристрій. Вбудовані годинник і погода стануть прекрасними доповненнями до інших можливостей.
Переглядів: 12 280
 | 
Популярність: 1 181
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Свята - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.