У цьому розділі представлені Абстрактні живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Абстрактні, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Pinwheel by orchid (Вертушка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
Pinwheel by orchid - милі живі шпалери з вітряними вертушками на паличках на тлі гарних літніх пейзажів. Зловіть подих вітру і спостерігайте за обертанням різнокольорових вертушок, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 759
 | 
Популярність: 51
Twilight mirror (Сутінкове дзеркало)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,0
Голосів: 4
Twilight mirror - оригінальні абстрактні шпалери з сутінковим дзеркалом, зроблені за мотивами комп'ютерної гри. Надайте унікальності і стилю своєму пристрою, прикрасивши його цими цікавими і модними шпалерами.
Переглядів: 1 032
 | 
Популярність: 206
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
Cute by Phoenix Live Wallpapers - цікаві і приємні живі шпалери з анімаційними ефектами у вигляді падаючих милих смайликів. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами, які обов'язково піднімуть Вам і Вашим друзям настрій.
Переглядів: 892
 | 
Популярність: 83
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 4
Fireworks by live wallpaper HongKong - святкові живі шпалери з яскравими і дуже красивими феєрверками. Створіть собі святковий настрій і налаштуйтеся лише на позитивні емоції, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 375
 | 
Популярність: 192
Grim reaper by Lux Live Wallpapers (Похмурий жнець)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 12
Grim reaper by Lux Live Wallpapers - похмурі й страшні живі шпалери з вселяючим жах женцем і анімаційними ефектами, що роблять шпалери ще більш реалістичними. Встановіть ці шпалери і зробіть свій пристрій ще більш стильним з кращою колекцією похмурих фонових картинок.
Переглядів: 2 511
 | 
Популярність: 492
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 3
Fire by Lux Live Wallpapers - захоплюючі живі шпалери з оригінальним поданням вогняної стихії. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивовижними анімаційними ефектами у вигляді вогняної квітки і полум'я у формі серця.
Переглядів: 1 989
 | 
Популярність: 282
Gold clock by Mzemo (Золотий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 6
Gold clock by Mzemo - цікаві живі шпалери з золотими годинниками та годинниковими механізмами, які будуть крутитися з заданою Вами швидкістю. Будьте у курсі точного часу та прогнозу погоди в будь-якому місті світу, вибраного Вами в налаштуваннях шпалер.
Переглядів: 2 419
 | 
Популярність: 385
Neon hearts by Live Wallpapers 3D (Неонові серця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
Neon hearts by Live Wallpapers 3D - неонові живі шпалери з яскравою квіткою з пелюстками у формі сердечок. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими позитивними шпалерами і насолоджуйтеся красивим візерунком і цікавою анімацією.
Переглядів: 1 154
 | 
Популярність: 99
Tunnel (Тунель)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 11
Tunnel - цікаві живі шпалери з реалістичними об'ємними тунелями. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і спостерігайте за дивовижною оптичною ілюзією руху по лабіринту прямо на екрані Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 2 467
 | 
Популярність: 337
Jellyfish 3D by Womcd (Медуза 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 24
Jellyfish 3D by Womcd - оригінальні живі шпалери з яскравими різнобарвними медузами. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими веселими позитивними шпалерами і подаруйте собі і своїм друзям гарний настрій.
Переглядів: 4 707
 | 
Популярність: 831
Rose clock by Mobile Masti Zone (Годинник з трояндою)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 8
Rose clock by Mobile Masti Zone - романтичні живі шпалери з красивими аналоговими годинниками, оформленими букетами троянд. Прикрасьте екран свого пристрою цими милими шпалерами і надихніть себе на нові ідеї, щоб зробити приємні сюрпризи своїм близьким.
Переглядів: 2 034
 | 
Популярність: 184
Skull (Череп)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 10
Skull - жахливі живі шпалери з вогненним черепом на похмурому чорному тлі і анімаційними ефектами у вигляді полум'я. Надайте своєму пристрою стильний і зловісний вигляд, встановивши на його екран ці шпалери.
Переглядів: 3 095
 | 
Популярність: 554
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Абстрактні - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.