У цьому розділі представлені Абстрактні живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Абстрактні, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Analog clock by Alexander Kutsak (Аналоговий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 1
Analog clock by Alexander Kutsak - оригінальні і стильні живі шпалери з неоновим аналоговим годинником. Оберіть найбільш вподобаний дизайн годинника і будьте в курсі точного часу, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 1 484
 | 
Популярність: 179
Winter tree (Зимове дерево)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 7
Winter tree - оригінальні і яскраві святкові шпалери з різнобарвною яскравою ялинкою. Змініть кольори ялинки на свій смак і створіть унікальний дизайн свого пристрою напередодні новорічних свят.
Переглядів: 1 576
 | 
Популярність: 218
Magic ink (Чарівні чорнила)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,2
Голосів: 17
Magic ink - яскраві і цікаві живі шпалери з кольоровими чорнилами, розведеними у воді. Прикрасьте екран свого пристрою веселими і незвичайними шпалерами, які обов'язково піднімуть Вам настрій і зроблять життя яскравішим.
Переглядів: 3 498
 | 
Популярність: 707
Galaxy flowers (Галактичні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 4
Galaxy flowers - дивовижні живі шпалери з цікавими фантастичними квітами. Зробіть свій пристрій унікальним і стильним, встановивши на нього ці незвичайні шпалери з абстрактними неземними квітами.
Переглядів: 2 142
 | 
Популярність: 215
Rainbow sequin flip (Райдужна блискітка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 23
Rainbow sequin flip - яскраві і барвисті живі шпалери з різнокольоровими блискітками. Проведіть пальцем по екрану і спостерігайте як змінюється напрям малюнка і колір блискіток. Створюйте свої власні цікаві варіації малюнків з блискіток.
Переглядів: 2 812
 | 
Популярність: 458
Electric screen by iim mobile (Електричний екран)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 8
Electric screen by iim mobile - оригінальні живі шпалери, які при дотику до екрану створюють видимий ефект електричного спалаху. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і здивуйте своїх друзів, запропонувавши їм скористатися вашим пристроєм.
Переглядів: 2 489
 | 
Популярність: 372
Pinwheel by orchid (Вертушка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 5
Pinwheel by orchid - милі живі шпалери з вітряними вертушками на паличках на тлі гарних літніх пейзажів. Зловіть подих вітру і спостерігайте за обертанням різнокольорових вертушок, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 1 611
 | 
Популярність: 106
Twilight mirror (Сутінкове дзеркало)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 7
Twilight mirror - оригінальні абстрактні шпалери з сутінковим дзеркалом, зроблені за мотивами комп'ютерної гри. Надайте унікальності і стилю своєму пристрою, прикрасивши його цими цікавими і модними шпалерами.
Переглядів: 2 210
 | 
Популярність: 424
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,7
Голосів: 3
Cute by Phoenix Live Wallpapers - цікаві і приємні живі шпалери з анімаційними ефектами у вигляді падаючих милих смайликів. Прикрасьте екран свого пристрою цими шпалерами, які обов'язково піднімуть Вам і Вашим друзям настрій.
Переглядів: 1 305
 | 
Популярність: 103
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 6
Fireworks by live wallpaper HongKong - святкові живі шпалери з яскравими і дуже красивими феєрверками. Створіть собі святковий настрій і налаштуйтеся лише на позитивні емоції, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 2 042
 | 
Популярність: 276
Grim reaper by Lux Live Wallpapers (Похмурий жнець)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 13
Grim reaper by Lux Live Wallpapers - похмурі й страшні живі шпалери з вселяючим жах женцем і анімаційними ефектами, що роблять шпалери ще більш реалістичними. Встановіть ці шпалери і зробіть свій пристрій ще більш стильним з кращою колекцією похмурих фонових картинок.
Переглядів: 3 627
 | 
Популярність: 765
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 3
Fire by Lux Live Wallpapers - захоплюючі живі шпалери з оригінальним поданням вогняної стихії. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за дивовижними анімаційними ефектами у вигляді вогняної квітки і полум'я у формі серця.
Переглядів: 2 479
 | 
Популярність: 332
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Абстрактні - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.