У цьому розділі представлені Абстрактні живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Абстрактні, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Skull (Череп)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,0
Голосів: 6
Skull - жахливі живі шпалери з вогненним черепом на похмурому чорному тлі і анімаційними ефектами у вигляді полум'я. Надайте своєму пристрою стильний і зловісний вигляд, встановивши на його екран ці шпалери.
Переглядів: 1 825
 | 
Популярність: 322
Smiley (Смайлик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 11
Smiley - забавні живі шпалери з веселими смайлами і цікавими анімаційними ефектами. Підніміть собі і своїм друзям настрій, встановивши ці позитивні шпалери на екран свого смартфона або планшета.
Переглядів: 1 619
 | 
Популярність: 200
Neon flowers by Art LWP (Неонові квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,9
Голосів: 13
Neon flowers by Art LWP - красиві неонові шпалери з різноманітними блискучими квітами і анімаційними ефектами. Виділіть свій пристрій на тлі інших, встановивши на його екран ці яскраві і стильні шпалери.
Переглядів: 2 711
 | 
Популярність: 216
Ink by Wasabi (Чорнило)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 11
Ink by Wasabi - оригінальні живі шпалери з абстрактними розводами різнокольорових чорнил і анімаційними ефектами. Підніміть собі настрій цими яскравими і стильними шпалерами, встановивши їх на свій пристрій.
Переглядів: 3 307
 | 
Популярність: 754
Water drop (Крапля води)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 20
Water drop - дивовижні живі шпалери з красивою водною поверхнею, на яку падають краплі води. Встановіть ці стильні шпалери на екран свого пристрою і оточіть себе спокійною атмосферою гармонії і затишку.
Переглядів: 5 018
 | 
Популярність: 729
Hypno clock by Giraffe Playground (Гіпнотичний годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 17
Hypno clock by Giraffe Playground - оригінальні живі шпалери з рухомими механізмами годинників і точним часом. Спостерігайте за захоплюючим рухом шестерень на екрані Вашого пристрою, вибравши дизайн і фон шпалер на свій смак.
Переглядів: 4 672
 | 
Популярність: 849
Pirates (Пірати)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 8
Pirates - стильні живі шпалери з піратською символікою і страхітливими піратами. Вирушайте в захоплюючу й повну небезпек пригоду разом з морськими піратами в пошуках загублених скарбів і відважних битв.
Переглядів: 3 072
 | 
Популярність: 422
Wave Z (Хвиля Z)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 11
Wave Z - стильні живі шпалери з різнобарвними хвилями і красивою анімацією. Використовуйте налаштування програми, щоб вибрати найбільш вдалу комбінацію кольорів хвиль для екрану Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 3 644
 | 
Популярність: 697
Time battle 3D (Час битви 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 43
Time battle 3D - чудові живі 3D шпалери з зображеною подорожжю в часі через червоточину. Переміщуйте по екрану тривимірні елементи та встановіть нові іконки для програм і обкладинки для папок з вбудованого набору.
Переглядів: 7 673
 | 
Популярність: 1 721
Alien spider 3D (Іноземний павук 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 33
Alien spider 3D - яскраві і технологічні живі 3D шпалери в червоно-чорних тонах з абстрактною людиною-павуком. Доповніть свій неповторний образ і зробіть свій пристрій ще більш унікальним і стильним, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 6 571
 | 
Популярність: 1 123
Photo cube 3D (Фото куб 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 18
Photo cube 3D - унікальні живі 3D шпалери з кубом, на кожній стороні якого Ви зможете розмістити вибрані фото або картинки. Здивуйте своїх друзів новим стильним виглядом Вашого пристрою і нехай улюблені фото завжди будуть поруч.
Переглядів: 4 981
 | 
Популярність: 662
Optical illusions by AlphonseLessardss3 (Оптичні ілюзії)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 34
Optical illusions by AlphonseLessardss3 - оригінальні шпалери з ефектами оптичних ілюзій для екрану Вашого пристрою. Виберіть картину і дивіться на неї протягом 30 секунд на відстані 25 см. від очей і Ви побачите ілюзію руху всередині картинки.
Переглядів: 6 993
 | 
Популярність: 1 017
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Абстрактні - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.