У цьому розділі представлені Музичні живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Музичні, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Snowfall by Live Wallpapers HD (Снігопад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 4
Snowfall by Live Wallpapers HD - казкові зимові шпалери з красивим засніженим лісом і дерев'яним будиночком на березі замерзлої річки. Налаштуйте інтенсивність снігопаду на свій смак і відчуйте всю красу зими і наближення зимових свят.
Переглядів: 1 741
 | 
Популярність: 263
Funny pets: dancing and singing (Забавні тварини: танцюють і співають)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 12
Funny pets: dancing and singing - красиві і смішні живі шпалери із забавними тваринами. Створіть навколо себе святкову атмосферу і налаштуйтеся на позитив, прикрасивши екран свого пристрою танцюючими та співаючими домашніми вихованцями.
Переглядів: 2 525
 | 
Популярність: 308
Music clock (Музичний годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 14
Music clock - музичні живі шпалери з оригінальним аналоговим годинником на красивому фоні. Насолоджуйтеся улюбленими мелодіями і підберіть унікальний дизайн Вашого пристрою, обравши з галереї вподобаний фон і дизайн годинника.
Переглядів: 2 437
 | 
Популярність: 272
Melody (Мелодія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 20
Melody - яскраві і стильні живі шпалери з красивими фоновими картинками музичної тематики, мелодіями і анімаційними ефектами. Насолоджуйтесь красивими мелодіями і створіть неповторний стиль Вашого пристрою.
Переглядів: 4 287
 | 
Популярність: 282
Thunderstorm sounds (Звуки грози)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,0
Голосів: 13
Thunderstorm sounds - заспокійливі живі шпалери зі звуками грозового шторму і дощу. Підберіть на свій смак картинку для робочого столу Вашого пристрою і насолоджуйтеся спокійною атмосферою падаючих крапель або гуркотом грому.
Переглядів: 4 419
 | 
Популярність: 464
Bird sounds (Звуки птахів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 23
Bird sounds - дуже милі живі шпалери з різноманітними співаючими пташками. Виберіть з галереї найбільш вподобану пташку і насолоджуйтеся її співом, запустивши програвач прямо на екрані власного пристрою.
Переглядів: 4 895
 | 
Популярність: 515
Hip Hop dance (Танець Хіп-Хоп)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 27
Hip Hop dance - стильні і цікаві живі шпалери для любителів сучасних танцювальних напрямків. Створіть навколо себе запальну атмосферу танцю, увімкнувши улюблений ритм і встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 6 342
 | 
Популярність: 943
Music life (Музичне життя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 14
Music life - цікава і стильна тема з шпалерами у вигляді музичного графіті і набором значків у тон. Використовуйте всі можливості даної теми, щоб створити індивідуальний і модний образ Вашого пристрою.
Переглядів: 8 493
 | 
Популярність: 1 025
Beautiful music visualizer (Гарний музичний візуалізатор)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 45
Beautiful music visualizer - красиві живі шпалери з великою кількістю вбудованих тем та можливістю налаштування. Встановіть ці шпалери і анімація у вигляді геометричних фігур, графіків і блискавок буде реагувати в тон музики, що відтворюється Вашим пристроєм.
Переглядів: 10 530
 | 
Популярність: 2 449
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 51
Rock by Cute Live Wallpapers And Backgrounds - шпалери, в яких ви можете висловити любов до цього жанру. Відмінні фони на вибір, ненав'язливі, але якісно анімовані частки.
Переглядів: 17 188
 | 
Популярність: 2 722
Music equalizer (музичний еквалайзер)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 81
Music equalizer - додайте ритму Вашому смартфону або планшету за допомогою цих яскравих живих шпалер. Справжній еквалайзер прикрасити екран пристрою, а також зробить його унікальним і неповторним.
Переглядів: 26 247
 | 
Популярність: 5 743
Trumpets (Труби)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 13
Trumpets - якщо Ви займаєтеся музикою або є меломаном, то Вам обов'язково сподобаються ці живі шпалери з трубами. Додаток має колекцію тематичних зображень у відмінній якості.
Переглядів: 9 161
 | 
Популярність: 923
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Музичні - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.