У цьому розділі представлені Мультфільми живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Мультфільми, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Chickens (Курчата)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,0
Голосів: 2
Chickens - забавні живі шпалери з милими і смішними курчатами. Підніміть настрій собі і оточуючим, встановивши на екран свого пристрою цих смішних жовтих курчат, які нікого не залишать байдужими.
Переглядів: 377
 | 
Популярність: 64
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 7
Love by Pro Live Wallpapers - дуже милі живі шпалери з ілюстрацією романтичних відносин. Прикрасьте екран свого пристрою цими чарівними шпалерами, які будуть піднімати Вам настрій кожен день.
Переглядів: 3 232
 | 
Популярність: 292
Crazy dog (Божевільна собака)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 33
Crazy dog - смішні живі шпалери з кумедною собачкою, яка буде реагувати на Ваші дотики до екрану. Проведіть пальцем по екрану, і перед Вами буде дуже мила і чарівна собачка, але якщо Ви почнете стукати по екрану, собачка може дуже розсердитися.
Переглядів: 8 037
 | 
Популярність: 1 896
Planet Zoo (Планета Зоопарк)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 22
Planet Zoo - відвідайте дивовижну планету тварин, де Ви обов'язково зустрінете лютого ведмедя, хижого тигра, індійських слонів і забавних пінгвінів. Насолоджуйтеся життям диких представників фауни кожен день.
Переглядів: 7 652
 | 
Популярність: 822
Cute (Милі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 17
Cute - милі живі шпалери із забавними героями мультфільмів. Прикрасьте свій пристрій цими шпалерами і пригадайте улюблених персонажів із мультфільмів, дивлячись на яких Ви обов'язково будете посміхатися і думати про щось добре і гарне.
Переглядів: 5 066
 | 
Популярність: 310
Cute love (Мила любов)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 5
Cute love - милі і романтичні живі шпалери з намальованими закоханими тваринами. Прикрасьте свій пристрій анімованими картинками в прекрасних пастельних тонах, які принесуть у Ваше серце любов і радість.
Переглядів: 3 499
 | 
Популярність: 191
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 39
Unicorn by Cute Live Wallpapers And Backgrounds - дивовижні живі шпалери з чарівними єдинорогами і красивою анімацією. Пориньте в чудову казку, в якій живуть добрі феї, а прекрасні єдинороги їм вірно служать.
Переглядів: 10 936
 | 
Популярність: 880
Anime lovers (Аніме закохані)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 22
Anime lovers - романтичні живі шпалери з закоханими в жанрі аніме. Інсталюйте цей додаток на свій пристрій і подаруйте собі та своїм коханим свято любові і почуттів, даруйте один одному тільки позитивні емоції і насолоджуйтеся кожною миттю.
Переглядів: 4 593
 | 
Популярність: 405
Blicky: Pets (Відблиски: Вихованці)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,9
Голосів: 15
Blicky: Pets - забавні живі шпалери з милими тваринками, які будуть стежити очима за Вашими діями на екрані і нахилами пристрою. Подаруйте собі позитивні емоції, встановивши цей додаток на свій пристрій.
Переглядів: 4 954
 | 
Популярність: 492
Teddy bear by High quality live wallpapers (Ведмедик Тедді)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 18
Teddy bear by High quality live wallpapers - милі і доброзичливі ведмедики Тедді з красивою анімацією. Пориньте у світ доброти та чарів, де Вас зустрінуть симпатичні і пухнасті ведмедики, які готові стати Вашими кращими друзями.
Переглядів: 4 230
 | 
Популярність: 398
Blue love (Синя любов)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 14
Blue love - романтичні живі шпалери з жанру аніме з закоханими. Насолодіться теплом літньої ночі на березі океану, де місячне світло забарвлює нічне небо в колір індиго і можна довго дивитися на мерехтіння зірок на небі.
Переглядів: 5 084
 | 
Популярність: 341
Teddy bear: Love 3D (Ведмедик Тедді: Любов 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 33
Teddy bear: Love 3D - відчиніть двері в зимову казку з маленьким плюшевим ведмедиком, який поспішає принести Вам любов і доброту. Красиві анімаційні і 3D ефекти додадуть чарівного шарму Вашому пристрою.
Переглядів: 10 078
 | 
Популярність: 937
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Мультфільми - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.