У цьому розділі представлені Мультфільми живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Мультфільми, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Teddy bear by Wallpaper qHD (Ведмежа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 6
Teddy bear by Wallpaper qHD - дуже милі живі шпалери з плюшевими ведмедиками Тедді. Підніміть собі настрій цими позитивними шпалерами з чарівними ведмедиками, які подарують Вам тепло та позитивні емоції.
Переглядів: 648
 | 
Популярність: 53
Aquarium: Undersea (Акваріум: Під водою)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 1
Aquarium: Undersea - милі живі шпалери з різнокольоровими рибками з мультфільму. Підніміть собі настрій красивими і веселими шпалерами, які обов'язково сподобаються не тільки дітям, але і дорослим. Спостерігайте як змінюється освітлення в акваріумі в залежності від часу доби.
Переглядів: 1 008
 | 
Популярність: 81
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 2
Cute owl by Free Wallpapers and Backgrounds - милі живі шпалери з мультяшними совами і красивою анімацією. Зробіть свій пристрій яскравим і стильним, надавши йому унікальний дизайн з цими милими і добрими шпалерами.
Переглядів: 915
 | 
Популярність: 49
Halloween: Kids photo (Хеллоуїн: Дитячі фото)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 1
Halloween: Kids photo - смішні дитячі живі шпалери з привидами, гарбузами і забавними відьмами, присвячені дню Хеллоуїна. Прикрасьте екран пристрою цими шпалерами з можливістю вставити в них будь-яку фотографію з Вашої галереї на телефоні.
Переглядів: 1 345
 | 
Популярність: 56
Cartoon girl (Мультяшна дівчинка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 9
Cartoon girl - цікаві живі шпалери з маленькою мультяшною дівчинкою і красивими анімаційними ефектами у вигляді пелюсток троянд і метеоритного дощу. Подаруйте собі гарний настрій, прикрасивши екран свого пристрою цими милими шпалерами.
Переглядів: 2 388
 | 
Популярність: 188
Sea world by orchid (Підводний світ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,3
Голосів: 3
Sea world by orchid - симпатичні живі шпалери з милими мультяшними морськими мешканцями. Прикрасьте екран свого пристрою цими чарівними шпалерами і насолоджуйтеся морським життям восьминогів, рибок і крабів.
Переглядів: 1 849
 | 
Популярність: 190
Romantic bunnies (Романтичні кролики)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 2
Romantic bunnies - романтичні живі шпалери з двома милими зайчиками і барвистою анімацією. Створіть новий образ Вашого пристрою і підніміть собі настрій на весь день, встановивши цих позитивних зайчиків на свій екран.
Переглядів: 1 459
 | 
Популярність: 155
Chickens (Курчата)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 21
Chickens - забавні живі шпалери з милими і смішними курчатами. Підніміть настрій собі і оточуючим, встановивши на екран свого пристрою цих смішних жовтих курчат, які нікого не залишать байдужими.
Переглядів: 4 165
 | 
Популярність: 844
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 7
Love by Pro Live Wallpapers - дуже милі живі шпалери з ілюстрацією романтичних відносин. Прикрасьте екран свого пристрою цими чарівними шпалерами, які будуть піднімати Вам настрій кожен день.
Переглядів: 4 186
 | 
Популярність: 332
Crazy dog (Божевільна собака)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 37
Crazy dog - смішні живі шпалери з кумедною собачкою, яка буде реагувати на Ваші дотики до екрану. Проведіть пальцем по екрану, і перед Вами буде дуже мила і чарівна собачка, але якщо Ви почнете стукати по екрану, собачка може дуже розсердитися.
Переглядів: 9 255
 | 
Популярність: 2 068
Planet Zoo (Планета Зоопарк)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 22
Planet Zoo - відвідайте дивовижну планету тварин, де Ви обов'язково зустрінете лютого ведмедя, хижого тигра, індійських слонів і забавних пінгвінів. Насолоджуйтеся життям диких представників фауни кожен день.
Переглядів: 8 465
 | 
Популярність: 878
Cute (Милі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 18
Cute - милі живі шпалери із забавними героями мультфільмів. Прикрасьте свій пристрій цими шпалерами і пригадайте улюблених персонажів із мультфільмів, дивлячись на яких Ви обов'язково будете посміхатися і думати про щось добре і гарне.
Переглядів: 5 861
 | 
Популярність: 338
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Мультфільми - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.