У цьому розділі представлені Пейзаж живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Пейзаж, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 5
Garden by BestWallpapersCollection - красиві живі шпалери з мальовничими видами літнього саду. Встановіть ці шпалери і відчуйте тепло і спокійну атмосферу квітучого саду, насолоджуйтесь співом птахів і різнокольоровими рибками в ставку.
Переглядів: 2 353
 | 
Популярність: 252
The secret garden (Таємничий сад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 3
The secret garden - літні живі шпалери з чудовим зеленим садом, в якому мешкають незвичайні птахи і різнокольорові метелики. Відкрийте двері в світ природи і літньої чарівності, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 240
 | 
Популярність: 198
Waterfall: Clock (Водоспад: Годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 24
Waterfall: Clock - красиві живі шпалери з дизайнерським аналоговим годинником на тлі мальовничого гірського водоспаду. Прикрасьте свій пристрій гарними і корисними шпалерами і налаштуйте вид годинника, фон і анімацію на свій розсуд.
Переглядів: 6 858
 | 
Популярність: 816
Amazing nature (Дивовижна природа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 20
Amazing nature - цікаві живі шпалери з прекрасними водоспадами, високими гірськими хребтами, густими зеленими лісами і дивовижними пам'ятками. Оберіть фон для екрану Вашого пристрою під свій настрій і насолоджуйтеся новими красивими пейзажами кожен день.
Переглядів: 3 981
 | 
Популярність: 489
Romantic waterfall 3D (Романтичний водоспад 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 23
Romantic waterfall 3D - романтичні живі шпалери з літньою природою і красивим гірським водоспадом. Створіть спокійну і затишну атмосферу, встановивши ці шпалери з красивою анімацією на екран свого пристрою.
Переглядів: 4 466
 | 
Популярність: 455
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 8
Nature HD by Live Wallpapers Ltd. - красиві живі шпалери, що поєднують в собі дивовижні види дикої природи і анімаційні ефекти. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими шпалерами і налаштуйте анімацію, яка дозволяє наблизити, віддалити і обертати зображення.
Переглядів: 3 299
 | 
Популярність: 419
Bamboo house 3D (Бамбуковий будинок 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 7
Bamboo house 3D - таємничі живі шпалери з сутінковим лісом і побудованим з бамбука маленьким будиночком. Оновіть фон Вашого пристрою, створивши загадкову і спокійну атмосферу, в якій легко розмірковувати на будь-яку тему.
Переглядів: 3 671
 | 
Популярність: 540
Fantasy swamp (Фантастичне болото)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,6
Голосів: 10
Fantasy swamp - оригінальні живі шпалери з казковим краєвидом дикого болота і самотньо зростаючим над ним деревом. Пориньте в фантастичний світ, де живе мудрий пугач, пурхають червоні метелики і змінюються пори року.
Переглядів: 1 764
 | 
Популярність: 248
Paper world by Live Wallpapers 3D (Паперовий світ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 3
Paper world by Live Wallpapers 3D - дивовижні живі шпалери з казковою країною, де все зроблено з паперу. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за корабликом, рибками і хмарами, які будуть рухатися по екрану Вашого пристрою.
Переглядів: 996
 | 
Популярність: 109
Magic night (Магічна ніч)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 12
Magic night - таємничі живі шпалери з красивим нічним пейзажем східного саду. Спостерігайте за падаючим листям і анімованим 3D метеликом, який, пурхаючи в повітрі, залишає за собою яскравий слід з міріад іскорок.
Переглядів: 2 594
 | 
Популярність: 397
Autumn by minatodev (Осінь)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 12
Autumn by minatodev - надзвичайно красиві живі шпалери з осінньою природою і цікавими анімаційними ефектами. Відчуйте прохолоду наступаючої осені, прогуляйтеся по жовтих алеях і насолоджуйтеся сонячними осінніми днями.
Переглядів: 3 667
 | 
Популярність: 478
Midnight ocean (Океан опівночі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,2
Голосів: 5
Midnight ocean - таємничі і захоплюючі живі шпалери з нічним океаном при світлі повного місяця. Прогуляйтеся по безлюдному нічному пляжу і пориньте у красу і магію літньої ночі, відчуйте прохолодний бриз і насолоджуйтеся шумом хвиль.
Переглядів: 2 199
 | 
Популярність: 289
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Пейзаж - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.