У цьому розділі представлені Пейзаж живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Пейзаж, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Night sky by BlackBird Wallpapers (Нічне небо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,9
Голосів: 22
Night sky by BlackBird Wallpapers - фантастичні живі шпалери з красивим видом зірок і планет на нічному небі. Спостерігайте за метеоритним дощем, рухом планет і зміною кольору хмар на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 7 213
 | 
Популярність: 1 111
Deer and nature 3D (Олень і природа 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 50
Deer and nature 3D - заспокійливі живі шпалери, які перенесуть Вас в чудовий ліс з оленями, зайчиками, білками і птахами. Насолодіться красою і зеленню дикого лісу, зустрінтесь з його мешканцями, які мирно гуляють на березі прекрасного озера.
Переглядів: 15 403
 | 
Популярність: 2 777
Moonlight night (Місячна ніч)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 32
Moonlight night - красиві космічні живі шпалери з зірками і метеоритами на нічному небі. Насолоджуйтеся метеоритним дощем, мерехтінням зірок, нічними світлячками і рухом хмар, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 10 255
 | 
Популярність: 1 428
Nature by App Basic (Природа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 27
Nature by App Basic - яскраві і насичені живі шпалери з красивими видами природи та квітковою анімацією. Насолоджуйтеся прекрасними водоспадами, дикими лісами і лугами, вершинами гір і неймовірними дивовижними пейзажами, створеними природою.
Переглядів: 8 324
 | 
Популярність: 744
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 38
Landscape by Ultimate Live Wallpapers PRO - живі шпалери з красивими видами природи. Насолоджуйтеся зеленими лісами, блискучими водоспадами, квітучими полями, дикими річками, морським узбережжям і мирною сільською місцевістю, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 14 064
 | 
Популярність: 2 122
Amsterdam (Амстердам)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 28
Amsterdam - живі шпалери з прекрасними пейзажами Амстердама. Це креативне місто з паперу з красивими будівлями, машинами і людьми. Глибина і обсяг створюються за допомогою багатошаровості елементів.
Переглядів: 17 039
 | 
Популярність: 4 204
Tropical island 3D (Тропічний острів 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 32
Tropical island 3D - панорамна і тривимірна тема для Вашого телефону або планшета з красивим видом на тропічний острів. Відчуйте тепло літа і свіжість океанського бризу, залишіться наодинці з природою і насолоджуйтеся її красою.
Переглядів: 11 380
 | 
Популярність: 2 080
Amazing Land (дивовижна земля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 88
Amazing Land - далекі землі з дивовижними пейзажами, постійно мінливий погодою і різноманітними тваринами. Ви можете створити свій власний куточок живої природи.
Переглядів: 34 002
 | 
Популярність: 8 142
Aircraft (літак)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 47
Aircraft - насолоджуйтеся вільним польотом бойового літака. Ви зможете розглянути його з різних ракурсів і побачити, як розжарюються його турбіни.
Переглядів: 16 043
 | 
Популярність: 2 996
Meteor shower by Amax LWPS (Метеоритний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 37
Meteor shower by Amax LWPS - дивовижні живі шпалери з метеоритами, які пролітають на тлі нічного неба. Насолоджуйтеся чарівною красою природи, де метеорити і астероїди висвітлюють навколишній світ таємничим світлом і пролітають так близько до землі, що захоплює дух.
Переглядів: 13 102
 | 
Популярність: 1 853
Ocean and Sunset (Океан і захід)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 69
Ocean and Sunset - унікальні заходи, океанські хвилі, скелі і чудовий ефект паралакса даруватимуть вам багато спокою і радості щодня.
Переглядів: 25 240
 | 
Популярність: 4 996
Magic blue fall (Чарівний синій водоспад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 37
Magic blue fall - заспокійливі живі шпалери з синім блискучим водоспадом. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за потоком води з красивими анімаційними ефектами, оточивши себе заспокійливою атмосферою.
Переглядів: 7 551
 | 
Популярність: 1 275
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: Пейзаж - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.