У цьому розділі ви можете скачати Ігри живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Ігри живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Assasins creed (Кредо ассасіна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 160
Assasins creed - стильні шпалери на смартфон або планшет для всіх шанувальників однойменних фільму та гри. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і якісні картинки високої якості з улюбленими героями будуть радувати Вас кожен день.
Переглядів: 23 770
 | 
Популярність: 5 149
Alien spider 3D (Іноземний павук 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 48
Alien spider 3D - яскраві і технологічні живі 3D шпалери в червоно-чорних тонах з абстрактною людиною-павуком. Доповніть свій неповторний образ і зробіть свій пристрій ще більш унікальним і стильним, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 12 317
 | 
Популярність: 1 687
Battlefield (Поле битви)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 26
Battlefield - красиві живі шпалери з реалістичними ефектами, спеціально створені для шанувальників військової техніки. Відчуйте себе керуючим танком або гвинтокрилом на полі битви, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 7 995
 | 
Популярність: 915
Skyrim (Скайрім)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 171
Skyrim - це живі шпалери спеціально для любителів цієї гри. Чудовий світ фентезі з дивовижним краєвидом скелястих гір і стародавніх підземель. Насолоджуйтеся красивими шпалерами на своєму екрані.
Переглядів: 43 329
 | 
Популярність: 9 330
Fallout 4 (Випадання радіоактивних опадів 4)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 95
Fallout 4 - приголомшливі живі шпалери за мотивами популярної однойменної гри. Програма оснащена зручними настройками, має плавну анімацію і економно витрачає заряд акумулятора.
Переглядів: 27 926
 | 
Популярність: 3 850
Stickman (Стикмен)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 44
Stickman - порадуйте себе новими цікавими живими шпалерами з пригодами намальованого чоловічка - стикмена. Доступні різні локації: гора Рашмор, Нью-Йорк, відкрите поле, нічне місто і рухомі об'єкти: ангел, вертоліт, супер людина та інші.
Переглядів: 10 701
 | 
Популярність: 1 847
Diablo 3: Fire (Діабло 3: Вогонь)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 77
Diablo 3: Fire - це інтерактивні живі шпалери для всіх шанувальників Діабло. На екрані вашого телефону буде ефект живого вогню і при дотику він буде розгоратися ще більше.
Переглядів: 31 498
 | 
Популярність: 7 480
Cut the rope (Попідрізуєш мотузку)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 56
Cut the rope - живі шпалери з милим істотою Ам Нямом, які обов'язково сподобаються всім шанувальникам знаменитої гри. Додаток має дуже зручний інтерфейс і легкі настройки.
Переглядів: 20 670
 | 
Популярність: 5 663
Titanfall (Падіння титанів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 107
Titanfall - відчуйте чистий адреналін і захоплюючі бої з живими шпалерами по сюжету однойменної багатокористувацької гри. Ефектним доповненням є динамічна анімація.
Переглядів: 33 169
 | 
Популярність: 8 671
World of tanks (Світ танків)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 169
World of tanks складаються з декількох сцен з танками, які по черзі змінюються. Передній план зміщується щодо заднього з паралакс ефектом, що створює відчуття глибини сцени.
Переглядів: 53 171
 | 
Популярність: 13 417
Derpy's dream (Мрія Дерпі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 15
Derpy's dream - вкрай милі живі шпалери з поні Дерпі. Вона літає над чудовим містом Понівілем, а навколо неї літають мафіни.
Переглядів: 11 022
 | 
Популярність: 2 256
God of war (Бог війни)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 273
God of war - фантастичні живі шпалери з зображеннями богів війни та битв. Прикрасьте екран смартфона або планшета видовищними переймами міфічних істот, які володіють унікальною силою.
Переглядів: 82 670
 | 
Популярність: 18 224
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Ігри живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Ігри живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Ігри живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Ігри живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !