У цьому розділі ви можете скачати Фон живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Фон живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Love Letters (Любовні листи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 14
Love Letters - романтичні листівки для закоханих людей. Ви можете налаштувати колір і стиль образу. Додайте анімацію щоб створити ефект нескінченності картинки.
Переглядів: 7 687
 | 
Популярність: 1 048
Night Nature (Нічна природа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 38
Night Nature - пориньте в чарівний нічний світ. Спостерігайте за травою, кониками та метеликами. Застосовуйте різноманітні колірні теми та регулюючи силу вітру.
Переглядів: 13 902
 | 
Популярність: 2 633
Wallpaper S8 (Шпалери S8)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 45
Wallpaper S8 - захоплюючі шпалери з дивовижними ефектами частинок. Використовуйте гіроскоп смартфона щоб взаємодіяти з інтерактивними елементами.
Переглядів: 24 080
 | 
Популярність: 3 828
Ocean Aquarium 3D: Turtle Isles (Ocean Aquarium 3D: Острів черепах)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 181
Ocean Aquarium 3D Turtle Isle - інтерактивний і повністю анімований океан з різноманітними рибами, черепахами і маленькими крабами. Камера динамічно переміщується за сюжетом і підтримує функцію наближення.
Переглядів: 56 445
 | 
Популярність: 7 813
Apocalypse 3D (Апокаліпсис 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 34
Apocalypse 3D - розвантажений місто, який захопили кровожерливі зомбі. Справжній апокаліпсис, який приніс спекотні дні і жахливо холодні ночі.
Переглядів: 17 779
 | 
Популярність: 2 632
Guns (Зброя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 62
Guns - велика колекція потужного зброї. Всі знімки пістолетів і автоматів виконані у високому дозволі, тому ви зможете детально їх розглянути.
Переглядів: 16 480
 | 
Популярність: 3 435
Diamonds (Алмази)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 104
Diamonds - прикрасьте екран вашого смартфона розкішними дорогоцінними каменями. Насолоджуйтесь прекрасним діамантовим або перловим сяйвом.
Переглядів: 31 797
 | 
Популярність: 5 148
Zombies (Зомбі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 80
Zombies - криваві монстри і жахливі примари. Страшний чорний фон, червоні палаючі очі і страшні обличчя додадуть на ваш робочий екран справжній жах.
Переглядів: 22 879
 | 
Популярність: 5 083
Jet Flight (реактивний політ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 66
Jet Flight - військовий винищувач, який виконує фігури вищого пілотажу. Літак повністю озброєний і представляє собою величезну загрозу. Уважно стежте за діями досвідченого пілота.
Переглядів: 23 776
 | 
Популярність: 6 036
Aircraft (літак)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 47
Aircraft - насолоджуйтеся вільним польотом бойового літака. Ви зможете розглянути його з різних ракурсів і побачити, як розжарюються його турбіни.
Переглядів: 15 405
 | 
Популярність: 2 984
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 59
Sea by Live Wallpaper Free - відмінні шпалери з пейзажами, які хочеться бачити завжди. Вся краса моря передана в цих нехитрих, але таких привабливих зображеннях.
Переглядів: 29 435
 | 
Популярність: 2 162
Hearts by Mariux (серця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 26
Hearts by Mariux - відмінні шпалери для любителів романтики. Красиві мерехтливі серця на фоні, який Ви самі можете підібрати із запропонованих. Плавна анімація і низьке споживання енергії.
Переглядів: 8 196
 | 
Популярність: 1 066
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Фон живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Фон живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Фон живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Фон живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !