У цьому розділі ви можете скачати Квіти живі шпалери на Андроїд абсолютно безкоштовно. Будь-які мобільні шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У нас представлені кращі живі шпалери на Андроїд. Квіти живі шпалери на мобільні телефони та планшети щодня додаються в нашу колекцію.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Green spring (Зелена весна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 146
Green spring - чарівний світ квітучої природи тепер у Вас в руках! Насолодитеся чудовою прогулянкою в сонячний день, відчуйте подих весни і відчуєте чистоту ясного синього неба.
Переглядів: 46 978
 | 
Популярність: 21 224
Summer garden (Літній сад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 106
Summer garden - яскраві та насичені відтінки літнього саду розфарбують ваш робочий стіл. Додаток має анімацію високої якості і сумісно з більшістю смартфонів і планшетів.
Переглядів: 63 536
 | 
Популярність: 16 216
Garden (Сад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 109
Garden - ці прекрасні живі шпалери урізноманітнюють сірі будні. Зображення красивих пейзажів, чарівних квітів і рослин обов'язково подарують веселий настрій і позитивні емоції.
Переглядів: 73 346
 | 
Популярність: 14 392
Pink roses (Рожеві троянди)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 89
Pink roses - ніжні і романтичні живі шпалери з красивими трояндами. Всі зображення мають високий дозвіл, а ефектна анімація гармонійно доповнює ці приголомшливі і незвичайні квіти.
Переглядів: 80 736
 | 
Популярність: 13 317
Rose: Summer morning (Роза: Літній ранок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 31
Rose: Summer morning - ніжні і романтичні живі шпалери для Вашої смартфона або планшета. Додаток реагує на дотики, оснащене звуковими ефектами і має енергозберігаючий режим.
Переглядів: 48 911
 | 
Популярність: 10 696
Butterfly magic 3D (Чарівні метелики 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 148
Butterfly magic 3D - дуже красиві живі шпалери. Торкніться екрана і під вашим пальцем буде розтікатися вода. Можна вибрати розмір і кількість хвиль, звукові ефекти і будь-який з 9 фонів.
Переглядів: 108 922
 | 
Популярність: 9 956
Beautiful lotus (Гарний лотос)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 47
Beautiful lotus - приголомшливі живі шпалери з неповторними квітами лотоса. Додаток реагує на дотики, оснащене красивою анімацією і сумісно з більшістю смартфонів і планшетів.
Переглядів: 47 791
 | 
Популярність: 9 830
Magic butterflies (Магічні метелики)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 57
Magic butterflies - чарівні метелики будуть пурхати на екрані Вашого смартфона або планшета. Додаток оснащено плавною анімацією, зручними настройками і споживає невеликий заряд акумулятора.
Переглядів: 47 610
 | 
Популярність: 9 115
Simple love (Проста любов)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 27
Simple love - живі шпалери оповідають історію про просту любові, де слова стають зайвими і вистачає тільки одного погляду ... Відчуйте романтичну і ніжну атмосферу.
Переглядів: 30 189
 | 
Популярність: 8 519
Spring flowers 3D (Весняні квіти 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 38
Spring flowers 3D - красиві живі шпалери з весняними квітами, анімованими метеликам і ефектом водної поверхні. Додаток має зручні налаштування і енергозберігаючий режим.
Переглядів: 53 889
 | 
Популярність: 8 233
Magic water lilies (Магічні водяні лілії)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 50
Magic water lilies - яскраві і фантастичні водяні лілія на робочому столі вашого пристрою. Встановіть улюблений колір або насолоджуйтеся переходом декількох відтінків одночасно.
Переглядів: 35 571
 | 
Популярність: 7 286
Spring flowers: Magic (Весняні квіти: Магія)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,6
Голосів: 15
Spring flowers: Magic - чудові весняні живі шпалери з дивовижними кольорами і пурхають метеликами. Пориньте у чарівну атмосферу природи, яка дарує тільки позитивні емоції.
Переглядів: 26 776
 | 
Популярність: 7 186
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

Скачати Квіти живі шпалери для Android безкоштовно.

У нас ви можете скачати на Андроїд живі шпалери. Квіти живі шпалери дуже популярний жанр. У цьому розділі сайту ви знайдете кращих представників цього напрямку. Безкоштовні Квіти живі шпалери для Android зроблять екран вашого девайсу неперевершеним. І не забувайте, що всі Квіти живі шпалери для Android завантажити безкоштовно ви можете тільки на mob.org.ua !