У вас мобільний пристрій на ОС Андроїд 4.4? Скачати безкоштовно живі шпалери тепер дуже просто! Для того, щоб скачати шпалери для Андроїд 4.4, виберіть живі шпалери і натисніть на кнопку "скачати" або картинку живої шпалери. Щодня ми додаємо нові кращі живі шпалери на Андроїд 4.4. Живі шпалери скачати безкоштовно без реєстрації та смс можна тільки на mob.org.ua!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Nature by 4k Wallpapers (Природа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 13
Nature by 4k Wallpapers - красиві живі шпалери з чудовими зеленими і сонячними пейзажами дикої природи. Насолоджуйтеся гірськими вершинами, чистими озерами і тропічними пляжами, прикрасивши цими шпалерами екран свого пристрою.
Переглядів: 4 950
 | 
Популярність: 391
Love by 4k Wallpapers (Любов)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 12
Love by 4k Wallpapers - дивовижні живі шпалери з романтичною тематикою, створені спеціально для закоханих. Встановіть ці шпалери і починайте свій день з радості і любові, посмішок і гарного настрою, яке подарують Вам ці шпалери.
Переглядів: 2 359
 | 
Популярність: 129
Sport сar (Спортивний автомобіль)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 17
Sport саг - красиві і стильні живі шпалери з новими спортивними автомобілями. Відчуйте швидкість і міць гоночних автомобілів, оцініть їх стиль і обтічні форми і насолоджуйтеся видом улюблених моделей на екрані свого пристрою.
Переглядів: 2 960
 | 
Популярність: 426
Sport bike (Спортивний мотоцикл)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 5
Sport bike - стильні шпалери з модними спортивними мотоциклами. Розділіть своє захоплення крутими і швидкими мотоциклами разом зі своїми друзями, здивувавши їх цими новими захоплюючими шпалерами на екрані свого пристрою.
Переглядів: 1 647
 | 
Популярність: 154
Animals and birds (Тварини і птахи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 18
Animals and birds - яскраві і красиві живі шпалери з дикими тваринами: хижими тиграми, отруйними жабами, нічними совами і чарівними строкатими папугами. Вибирайте з колекції шпалер самі барвисті картинки і створюйте новий образ свого пристрою щодня.
Переглядів: 4 241
 | 
Популярність: 345
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 5
Horses by Latest Live Wallpapers - красиві живі шпалери з прекрасними кіньми на квітучому лузі. Спостерігайте за життям і поведінкою гордих і красивих тварин, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 076
 | 
Популярність: 167
Neon hearts by Creative Factory Wallpapers (Неонові серця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 9
Neon hearts by Creative Factory Wallpapers - романтичні живі шпалери з яскравими неоновими серцями і блискучою анімацією. Прикрасьте свій пристрій цими милими шпалерами, які обов'язково принесуть Вам радість і щастя.
Переглядів: 1 863
 | 
Популярність: 123
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 17
Thunderstorm by Creative Factory Wallpapers - дивовижні живі шпалери з потужним грозовим штормом. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтеся неймовірними спалахами блискавок на тлі темних і страшних грозових хмар.
Переглядів: 5 172
 | 
Популярність: 815
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,6
Голосів: 20
Ocean by Creative Factory Wallpapers - освіжаючі живі шпалери з безкрайніми водами океану. Насолоджуйтеся дивовижним спокоєм, спостерігаючи за неспішними хвилями океану. Зробіть свій пристрій ще більш привабливим, встановивши ці шпалери.
Переглядів: 6 214
 | 
Популярність: 613
Sakura garden (Сад сакури)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,2
Голосів: 9
Sakura garden - красиві весняні шпалери з прекрасними садами квітучих японських вишень. Прикрасьте свій пристрій цими шпалерами і спостерігайте як розпускаються квіти і обсипаються пелюстки під теплими променями весняного сонця.
Переглядів: 3 009
 | 
Популярність: 224
Fantasy sunset (Фантастичний захід сонця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 15
Fantasy sunset - красиві живі шпалери з захоплюючим заходом сонця. Встановіть ці шпалери і вирушайте у нову захоплюючу подорож по незвіданих куточках нашої планети, щоб помилуватися прекрасними видами заходу.
Переглядів: 4 459
 | 
Популярність: 444
Pink hearts (Рожеві серця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 6
Pink hearts - романтичні живі шпалери з гламурними рожевими сердечками і красивою анімацією. Відчуйте наближення весни і подаруйте собі романтичний настрій, прикрасивши екран свого пристрою цими милими шпалерами.
Переглядів: 1 363
 | 
Популярність: 95
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

На ОС Android 4.4 живі шпалери скачати безкоштовно тепер дуже просто!

Тепер вам не потрібен Android маркет - всі живі шпалери можна качати на улюбленому сайті mob.org.ua! Ми намагаємося давати нашим користувачам найкраще, кожен день ми додаємо тільки повні apk живі шпалери на Android 4.4.
Ми зібрали величезний збірник яскравих та популярних живих шпалер під Андроїд і напевно, серед усього цього різноманіття Ви знайдете для себе саме те, що шукали. На mob.org.ua ви знайдете не тільки живі шпалери на телефон, але і живі шпалери для планшета Android 4.4. Hd живі шпалери на планшет підходять найкраще, так як відмінно підкреслюють всі переваги Андроїд живих шпалер. Завантажуйте безкоштовні живі шпалери для Android 4.4 прямо зараз!