У вас мобільний пристрій на ОС Андроїд 4.4? Скачати безкоштовно живі шпалери тепер дуже просто! Для того, щоб скачати шпалери для Андроїд 4.4, виберіть живі шпалери і натисніть на кнопку "скачати" або картинку живої шпалери. Щодня ми додаємо нові кращі живі шпалери на Андроїд 4.4. Живі шпалери скачати безкоштовно без реєстрації та смс можна тільки на mob.org.ua!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 12
Dinosaur by live wallpaper HongKong - фантастичні живі шпалери зі справжніми грізними динозаврами. Встановіть ці шпалери і здійсніть захоплюючу подорож у далекі часи, коли на нашій планеті жили величезні динозаври.
Переглядів: 3 325
 | 
Популярність: 608
Cartoon city (Мультяшне місто)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 4
Cartoon city - цікаві мультяшні шпалери з намальованим містом на зеленій круглій планеті. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за обертанням планети, зміною дня і ночі, польотом хмар і появою зірок на нічному небі.
Переглядів: 945
 | 
Популярність: 120
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 6
Jellyfish by live wallpaper HongKong - барвисті живі шпалери з великими і дивовижними медузами. Встановіть шпалери і здійсніть неймовірну подорож у морські глибини, де мешкають різнобарвні медузи різних розмірів і видів.
Переглядів: 3 240
 | 
Популярність: 380
Husky by SweetMood (Хаскі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 13
Husky by SweetMood - милі живі шпалери з красивими собачками породи хаскі і кумедною анімацією. Прикрасьте екран свого пристрою цими добродушними шпалерами, які принесуть Вам масу позитивних емоцій.
Переглядів: 2 609
 | 
Популярність: 312
Bunnies (Кролики)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 5
Bunnies - красиві живі шпалери з милими маленькими кроликами на зеленій галявині. Прикрасьте цими шпалерами свій пристрій, обравши улюбленого кролика і анімаційні ефекти у вигляді блискіток, крапель, візерунків або падаючого листя.
Переглядів: 1 786
 | 
Популярність: 175
Forest lilies (Лісові конвалії)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 3
Forest lilies - весняні живі шпалери з запашними квітами лісових конвалій. Залишіться наодинці з природою і прогуляйтеся по весняному лісу, вдихаючи аромат травневих конвалій. Оберіть яскраву анімацію на свій смак і створіть яскравий дизайн свого пристрою.
Переглядів: 2 259
 | 
Популярність: 148
Rain drop by iim mobile (Крапля дощу)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 7
Rain drop by iim mobile - красиві живі шпалери з дивовижними пейзажами природи і краплями дощу, стікаючими по екрану. Насолоджуйтеся красою природи і створіть спокійну атмосферу для відпочинку, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 3 821
 | 
Популярність: 551
Moonlight by App Basic (Місячне сяйво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 4
Moonlight by App Basic - незвичайні живі шпалери з пейзажами місячної ночі і милою анімацією. Насолоджуйтесь красивими фонами та романтичною атмосферою, яку створюють ці шпалери. Встановіть ці шпалери і прогуляйтеся по нічному парку під яскравим світлом місяця.
Переглядів: 2 645
 | 
Популярність: 237
Cobra attack (Атака кобри)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 6
Cobra attack - ефектні живі шпалери з хижою коброю, готовою кинутися в атаку в будь-яку секунду. Створіть стильний і страхітливий дизайн свого пристрою, щоб налякати цікавих сусідів і підкреслити свій стиль.
Переглядів: 2 007
 | 
Популярність: 298
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 11
Horse by Happy live wallpapers - захоплюючі дух живі шпалери з біжучим табуном диких коней. Відчуйте всю силу, грацію і красу цих диких тварин і спостерігайте за їх стрімкою скачкою, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 2 225
 | 
Популярність: 252
Moonlight by Happy live wallpapers (Місячне сяйво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 13
Moonlight by Happy live wallpapers - красиві живі шпалери з чудовими краєвидами природи при місячному сяйві. Встановіть шпалери і насолоджуйтеся спокійною нічною атмосферою, яка відкриває двері в чарівну казку нічного світу.
Переглядів: 3 485
 | 
Популярність: 602
Bubbles by Happy live wallpapers (Бульбашки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 11
Bubbles by Happy live wallpapers - спостерігайте за мильними бульбашками в повітрі і підіймаючимися вгору бульбашками повітря у воді. Насолоджуйтеся цим дивовижним і заспокійливим ефектом на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 5 684
 | 
Популярність: 664
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

На ОС Android 4.4 живі шпалери скачати безкоштовно тепер дуже просто!

Тепер вам не потрібен Android маркет - всі живі шпалери можна качати на улюбленому сайті mob.org.ua! Ми намагаємося давати нашим користувачам найкраще, кожен день ми додаємо тільки повні apk живі шпалери на Android 4.4.
Ми зібрали величезний збірник яскравих та популярних живих шпалер під Андроїд і напевно, серед усього цього різноманіття Ви знайдете для себе саме те, що шукали. На mob.org.ua ви знайдете не тільки живі шпалери на телефон, але і живі шпалери для планшета Android 4.4. Hd живі шпалери на планшет підходять найкраще, так як відмінно підкреслюють всі переваги Андроїд живих шпалер. Завантажуйте безкоштовні живі шпалери для Android 4.4 прямо зараз!