У цьому розділі представлені З годинником живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі З годинником, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Clock, calendar, battery (Годинник, календар, акумулятор)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 6
Clock, calendar, battery - красиві і корисні живі шпалери з годинником, календарем та індикатором заряду батареї пристрою. Виберіть найбільш вподобану фонову картинку з великим аналоговим годинником, який можна переміщати по екрану.
Переглядів: 5 005
 | 
Популярність: 594
Hypno clock by Giraffe Playground (Гіпнотичний годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 17
Hypno clock by Giraffe Playground - оригінальні живі шпалери з рухомими механізмами годинників і точним часом. Спостерігайте за захоплюючим рухом шестерень на екрані Вашого пристрою, вибравши дизайн і фон шпалер на свій смак.
Переглядів: 6 626
 | 
Популярність: 1 156
Neon hero 3D (Неоновий герой 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 69
Neon hero 3D - неонові живі 3D шпалери з фантастичним роботом, дизайнерським набором значків для додатків і різноманітними світловими ефектами. Надайте яскравий та унікальний стиль Вашому смартфону або планшету, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 14 587
 | 
Популярність: 3 040
Love: Clock by Venkateshwara apps (Любов: Годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 29
Love: Clock by Venkateshwara apps - романтичні живі шпалери з любовною тематикою і аналоговим годинником у формі серця. Подаруйте собі романтичний настрій і прикрасьте екран свого пристрою цими милими шпалерами.
Переглядів: 7 011
 | 
Популярність: 589
Magic particles (Магічні частки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 45
Magic particles - дивовижні живі шпалери у вигляді абстрактної анімації. Залучіть увагу до свого пристрою і насолоджуйтеся самі неймовірними метаморфозами різних об'єктів на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 15 872
 | 
Популярність: 2 482
Sunflower clock (Соняшник годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 23
Sunflower clock - оригінальні живі шпалери з аналоговим годинником у вигляді соняшника. Прикрасьте екран свого пристрою гарними і корисними шпалерами, які додадуть Вашому пристрою унікальності і Ви завжди будете в курсі точного часу.
Переглядів: 9 399
 | 
Популярність: 949
Real money (Справжні гроші)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 40
Real money - стильні живі шпалери з грошима для тих, хто вміє їх цінувати і заробляти. Влаштуйте справжній грошовий дощ на екрані Вашого пристрою, адже, як відомо, грошей багато не буває, а ці шпалери обов'язково принесуть Вам удачу у фінансових справах.
Переглядів: 13 267
 | 
Популярність: 2 056
Flowers analog clock (Квітковий аналоговий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 25
Flowers analog clock - барвисті живі шпалери з годинником на квітковому тлі і анімацією з падаючих квітів. Прикрасьте екран свого пристрою цими милими і стильними шпалерами, які будуть щодня піднімати Вам настрій.
Переглядів: 9 118
 | 
Популярність: 1 225
Dandelions (Кульбаби)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 18
Dandelions - милі живі шпалери з весняними кульбабами і анімованими ефектами. Прикрасьте екран свого пристрою гарним фоном з летячими пушинками кульбаб і можливістю написати текст на екрані з вибором шрифту, розміру і кольору.
Переглядів: 6 882
 | 
Популярність: 779
Majestic unicorn (Чарівний єдиноріг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 29
Majestic unicorn - чарівні живі шпалери з казковими єдинорогами, красивою анімацією, годинником та можливістю додати форматований текст на екран пристрою. Відчуйте дотик легенди, в якій Ви потрапите в світ, де живуть єдинороги, ельфи і маленькі феї.
Переглядів: 6 528
 | 
Популярність: 391
Real butterflies (Справжні метелики)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 17
Real butterflies - яскраві живі шпалери з літаючими різнокольоровими метеликами. Керуйте красивими анімованими ефектами, виберіть фонову картинку і колір для метеликів, щоб додати Вашому пристрою унікальний дизайн і милий вид.
Переглядів: 5 678
 | 
Популярність: 490
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 40
Winter snow by 3D HD Moving Live Wallpapers Magic Touch Clocks - красиві живі шпалери з зимовими пейзажами і падаючими сніжинками. Насолоджуйтеся повільним вальсом сніжинок, які при дотику можуть змінювати свою форму і додадуть Вашому пристрою вишуканий вигляд.
Переглядів: 11 094
 | 
Популярність: 1 829
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: З годинником - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.