У цьому розділі представлені З годинником живі шпалери для Android 4.4. Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі З годинником, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Blox by Fabmax (Блоки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 41
Blox by Fabmax - цікаві живі шпалери, що складаються з зростаючих стовпчиків з кубиками, які можна дотиком пальця засовувати назад. Виберіть вподобаний Вам колір кубиків, швидкість руху і висоту стовпчиків і насолоджуйтеся цікавими шпалерами в формі гри.
Переглядів: 9 460
 | 
Популярність: 1 870
Kustom (Кустом)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 43
Kustom - прості шпалери з повною інтеграцією віджетів. Ви можете виводити на головний екран корисну інформацію. Використовуйте стандартні текстури або власні зображення в якості заставки.
Переглядів: 16 616
 | 
Популярність: 2 212
Flat Battery (мінімалістичні батареї)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 54
Flat Battery - строгі шпалери, які мають вбудований індикатор заряду батареї. Додаток застосовує величезна кількість ефектів щоб зробити заставки унікальними і яскравими.
Переглядів: 14 818
 | 
Популярність: 3 132
Thunder (Грім)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 56
Пригоди - чаруюча тема з красивими живими шпалерами з грозою на нічному небі і колекцією дизайнерських значків для програм робочого столу. Насолоджуйтеся спалахами блискавок на екрані Вашого пристрою і отримуйте точні зведення погоди у вибраному регіоні.
Переглядів: 18 314
 | 
Популярність: 3 308
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 51
Earth 3D by Live Wallpapers HD - дивовижні живі шпалери з об'ємним зображенням нашої планети. Насолоджуйтесь видом Землі з космосу і спостерігайте за зміною дня і ночі, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 15 615
 | 
Популярність: 2 641
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 40
Winter snow by 3D HD Moving Live Wallpapers Magic Touch Clocks - красиві живі шпалери з зимовими пейзажами і падаючими сніжинками. Насолоджуйтеся повільним вальсом сніжинок, які при дотику можуть змінювати свою форму і додадуть Вашому пристрою вишуканий вигляд.
Переглядів: 11 094
 | 
Популярність: 1 829
Neon hero 3D (Неоновий герой 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 69
Neon hero 3D - неонові живі 3D шпалери з фантастичним роботом, дизайнерським набором значків для додатків і різноманітними світловими ефектами. Надайте яскравий та унікальний стиль Вашому смартфону або планшету, встановивши на нього ці шпалери.
Переглядів: 14 587
 | 
Популярність: 3 040
Flowers analog clock (Квітковий аналоговий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 25
Flowers analog clock - барвисті живі шпалери з годинником на квітковому тлі і анімацією з падаючих квітів. Прикрасьте екран свого пристрою цими милими і стильними шпалерами, які будуть щодня піднімати Вам настрій.
Переглядів: 9 118
 | 
Популярність: 1 225
Luxury vintage rose (Розкішна вінтажна троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 28
Luxury vintage rose - виділіть свій пристрій з безлічі інших, надавши йому унікальний і розкішний вигляд з красивою трояндою в вінтажному стилі. Додатковою перевагою цих шпалер будуть прогноз погоди і час в будь-якому, вибраному Вами, місці.
Переглядів: 16 030
 | 
Популярність: 1 219
Analog clock 3D (Аналоговий годинник 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 42
Analog clock 3D - стильні живі шпалери з аналоговим та цифровим годинниками, компасом і календарем. Встановіть на свій пристрій зручний і стильний додаток, завдяки якому Ви завжди будете знати точний час.
Переглядів: 13 588
 | 
Популярність: 2 000
Tranquility 3D (Спокій 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 24
Tranquility 3D - яскраві літні живі шпалери з ширяючими колібрі над квітковим полем. Насолоджуйтеся спокійною атмосферою теплого дня, відволічіться від сірих буднів і повсякденної метушні і пориньте у світ гармонії і щастя. Зручними доповненнями в додатку послужать прогноз погоди і годинник.
Переглядів: 8 105
 | 
Популярність: 1 147
Fast theme (Швидкісна тема)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 63
Fast theme - стильна тема для Вашого пристрою, призначена для тих, хто любить машини, швидкість і досконалість в деталях. Встановіть якісні шпалери зі спортивними машинами на робочий екран в комплекті з красивими значками, прогнозом погоди і годинником.
Переглядів: 17 137
 | 
Популярність: 3 577
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.4. Рубрика: З годинником - завантажити живі шпалери для Android 4.4 безкоштовно.