У цьому розділі представлені Пейзаж живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Пейзаж, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Desert (Пустеля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 4
Desert - яскраві і барвисті живі шпалери з захоплюючими видами пустелі. Прикрасьте екран свого пристрою цими чарівними шпалерами з природою пустелі: величезними кактусами, квітучими чагарниками і сухим без вологи ґрунтом.
Переглядів: 673
 | 
Популярність: 51
Ocean waves by Wonder Girls (Океанські хвилі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
Ocean waves by Wonder Girls - красиві живі шпалери з океанськими хвилями, які розбиваються о прибережні камені. Відчуйте всю красу і силу приливних хвиль, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 988
 | 
Популярність: 135
Fire tornado (Вогняний торнадо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 6
Fire tornado - вражаючі живі шпалери з вогняним торнадо, який лякає і заворожує своєю силою і красою. Відчуйте всю міць і велич вогняної стихії, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 625
 | 
Популярність: 337
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,7
Голосів: 3
Autumn by 3D Top Live Wallpaper - осінні живі шпалери з красивими видами засинаючої природи. Встановіть ці шпалери і прогуляйтеся по осінньому парку, вдихніть прохолодне осінне повітря і відчуйте шелест впалого листя під ногами.
Переглядів: 1 070
 | 
Популярність: 86
Moonlight by 3D Top Live Wallpaper (Місячне світло)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 3
Moonlight by 3D Top Live Wallpaper - романтичні живі шпалери з місячним світлом на узбережжі нічного моря. Відчуйте всю красу і шарм літньої ночі, коли сходить місяць і місячна доріжка простягається по морській гладі.
Переглядів: 1 053
 | 
Популярність: 110
Bamboo house 3D (Бамбуковий будинок 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 4
Bamboo house 3D - таємничі живі шпалери з сутінковим лісом і побудованим з бамбука маленьким будиночком. Оновіть фон Вашого пристрою, створивши загадкову і спокійну атмосферу, в якій легко розмірковувати на будь-яку тему.
Переглядів: 2 853
 | 
Популярність: 429
Fantasy swamp (Фантастичне болото)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,8
Голосів: 9
Fantasy swamp - оригінальні живі шпалери з казковим краєвидом дикого болота і самотньо зростаючим над ним деревом. Пориньте в фантастичний світ, де живе мудрий пугач, пурхають червоні метелики і змінюються пори року.
Переглядів: 1 427
 | 
Популярність: 230
Spring flowers by SoundOfSource (Весняні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 5
Spring flowers by SoundOfSource - яскраві живі шпалери з весняними квітами і квітучими деревами. Відчуйте весняне тепло і запах лугових квітів, насолоджуйтеся спокійною атмосферою гармонії і щастя.
Переглядів: 1 799
 | 
Популярність: 121
Lotus by villeHugh (Лотос)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 6
Lotus by villeHugh - красиві живі шпалери з чудовими рожевими квітами і анімаційними ефектами. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся ясним сонячним днем і красивим озером, на березі якого ростуть ніжні квіти лотоса.
Переглядів: 2 537
 | 
Популярність: 281
Water drop (Крапля води)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 20
Water drop - дивовижні живі шпалери з красивою водною поверхнею, на яку падають краплі води. Встановіть ці стильні шпалери на екран свого пристрою і оточіть себе спокійною атмосферою гармонії і затишку.
Переглядів: 6 033
 | 
Популярність: 912
Planes by Jan Las (Літаки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 10
Planes by Jan Las - дивовижні живі шпалери з красивими літаками різних моделей, кружляючих у повітрі. Насолоджуйтесь польотами пасажирських, військових, спортивних та інших літаків на екрані свого пристрою.
Переглядів: 2 752
 | 
Популярність: 397
Forest birds (Лісові птахи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 32
Forest birds - красиві живі шпалери з яскравими літаючими різнокольоровими пташками на тлі зеленого лісу і ведмежого сімейства. Прикрасьте екран свого пристрою і підніміть собі настрій цими чарівними шпалерами.
Переглядів: 6 859
 | 
Популярність: 1 300
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Пейзаж - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.