У цьому розділі представлені Пейзаж живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Пейзаж, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Moonlight night (Місячна ніч)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 32
Moonlight night - красиві космічні живі шпалери з зірками і метеоритами на нічному небі. Насолоджуйтеся метеоритним дощем, мерехтінням зірок, нічними світлячками і рухом хмар, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 10 411
 | 
Популярність: 1 438
Christmas magic (Магія Різдва)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 19
Christmas magic - красиві святкові живі шпалери з падаючими сніжинками. Додаток сумісний з більшістю пристроїв, має інтерактивну функцію і дуже прості зручні налаштування.
Переглядів: 14 724
 | 
Популярність: 1 704
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 39
Landscape by Ultimate Live Wallpapers PRO - живі шпалери з красивими видами природи. Насолоджуйтеся зеленими лісами, блискучими водоспадами, квітучими полями, дикими річками, морським узбережжям і мирною сільською місцевістю, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 14 235
 | 
Популярність: 2 130
Amsterdam (Амстердам)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 28
Amsterdam - живі шпалери з прекрасними пейзажами Амстердама. Це креативне місто з паперу з красивими будівлями, машинами і людьми. Глибина і обсяг створюються за допомогою багатошаровості елементів.
Переглядів: 17 170
 | 
Популярність: 4 218
Meteor shower by Amax LWPS (Метеоритний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 37
Meteor shower by Amax LWPS - дивовижні живі шпалери з метеоритами, які пролітають на тлі нічного неба. Насолоджуйтеся чарівною красою природи, де метеорити і астероїди висвітлюють навколишній світ таємничим світлом і пролітають так близько до землі, що захоплює дух.
Переглядів: 13 220
 | 
Популярність: 1 861
Ocean and Sunset (Океан і захід)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 69
Ocean and Sunset - унікальні заходи, океанські хвилі, скелі і чудовий ефект паралакса даруватимуть вам багато спокою і радості щодня.
Переглядів: 25 367
 | 
Популярність: 5 004
Forest birds (Лісові птахи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 34
Forest birds - красиві живі шпалери з яскравими літаючими різнокольоровими пташками на тлі зеленого лісу і ведмежого сімейства. Прикрасьте екран свого пристрою і підніміть собі настрій цими чарівними шпалерами.
Переглядів: 7 368
 | 
Популярність: 1 375
Magic blue fall (Чарівний синій водоспад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 37
Magic blue fall - заспокійливі живі шпалери з синім блискучим водоспадом. Встановіть ці шпалери і спостерігайте за потоком води з красивими анімаційними ефектами, оточивши себе заспокійливою атмосферою.
Переглядів: 7 733
 | 
Популярність: 1 289
Lake by niebo smoka (Озеро)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 43
Lake by niebo smoka - прості і красиві шпалери з якісними фотографіями диких озер. Відвідайте чудові озера всього світу і насолоджуйтеся їх манливою красою де б Ви не знаходилися, просто встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 10 952
 | 
Популярність: 1 440
Forest 3D (Ліс 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 49
Forest 3D - мальовничі шпалери з видами лісу в різні пори року. Насолодіться красою лісу на сході і заході сонця, коли сонячні промені, пробираючись між стовбурів дерев, висвітлюють непомітні лісові стежки і перетворюють світ навколо в чарівну казку.
Переглядів: 18 427
 | 
Популярність: 2 394
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 35
Thunderstorm by Ultimate Live Wallpapers PRO - захоплюючі живі шпалери з яскравими блискавками. Ці шпалери ідеально підійдуть любителям грози і шторму, так як тепер Ви зможете щодня насолоджуватися стихією на екрані свого пристрою.
Переглядів: 10 421
 | 
Популярність: 2 090
Tranquility 3D (Спокій 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 24
Tranquility 3D - яскраві літні живі шпалери з ширяючими колібрі над квітковим полем. Насолоджуйтеся спокійною атмосферою теплого дня, відволічіться від сірих буднів і повсякденної метушні і пориньте у світ гармонії і щастя. Зручними доповненнями в додатку послужать прогноз погоди і годинник.
Переглядів: 8 105
 | 
Популярність: 1 147
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Пейзаж - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.