У цьому розділі представлені Фентезі живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Фентезі, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Fairy by orchid (Фея)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 27
Fairy by orchid - казкові живі шпалери, які відкривають двері в чарівний світ. Побувайте в гостях у феї, відвідайте химерні замки і прогуляйтеся по загадковим стежками зачарованого лісу, де живуть казкові істоти.
Переглядів: 7 984
 | 
Популярність: 800
Mystic night by Amax LWPS (Містична ніч)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 25
Mystic night by Amax LWPS - таємничі живі шпалери, де на тлі нічного неба мерехтять зірки, пропливають хмари, в траві сяють світлячки і чути шелест листя. Насолоджуйтесь красою ночі і сходом повного місяця разом з чорним бродячим котиком, який задивився на небо.
Переглядів: 5 135
 | 
Популярність: 748
Dragon HD (Дракон HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,4
Голосів: 29
Dragon HD - дивовижні міфічні істоти, які підкорюють своєю могутністю і красою. Додаток містить безліч картинок високої якості і має зручну навігацію.
Переглядів: 6 992
 | 
Популярність: 724
Dragon (Дракон)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 122
Dragon - колекція фантастичних драконів. Всі міфічні істоти анімовані. Додаток підтримує казкові ефекти, тому кожна сцена виглядає дуже красиво.
Переглядів: 27 969
 | 
Популярність: 5 872
Mermaid by MYFREEAPPS.DE (русалка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 76
Mermaid by MYFREEAPPS.DE - прекрасні русалки в прозорій воді, які зачарують Вас своєю красою і грацією. Великий вибір фонів, красиві зображення, низьке споживання енергії, плавна анімація.
Переглядів: 28 218
 | 
Популярність: 3 631
Fantasy sakura (фентезі сакура)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 34
Fantasy sakura - красиві живі шпалери з колекцією приголомшливих зображень сакури в стилі фентезі. Програма оснащена плавною анімацією, реагує на дотики і має енергозберігаючий режим.
Переглядів: 13 946
 | 
Популярність: 2 450
Giant: Fantasy (Велетень: Фентезі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,8
Голосів: 19
Giant: Fantasy - величезні велетні на екрані Вашого смартфона або планшета. Пориньте в казку і відчуйте могутність цих персонажів. Програма оснащена простим та зручним настройками.
Переглядів: 9 917
 | 
Популярність: 1 910
Elf world (світ ельфів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 15
Elf world - фантастичні живі шпалери для екрану Вашого смартфона або планшета. Приголомшливі ельфи, дракони, феї та інші істоти прикрасять Ваш робочий стіл і зроблять його унікальним.
Переглядів: 13 123
 | 
Популярність: 2 075
Gothic (готика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,8
Голосів: 84
Gothic - готичні живі шпалери для робочого столу Вашого смартфона або планшета. Додаток має колекцію тематичних зображень в хорошій якості, які доповнені плавною анімацією.
Переглядів: 32 991
 | 
Популярність: 8 217
Dragon on skull (Дракон на черепі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 39
Dragon on skull - містичний дракон сидить на черепі і дихає вогнем, а очі черепа загоряються яскравими вогнями при дотику. У налаштуваннях є можливість регулювати швидкість анімації.
Переглядів: 14 905
 | 
Популярність: 3 505
Mermaid (Русалка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,1
Голосів: 102
Mermaid - живі шпалери перенесуть Вас в загадковий підводний світ, де мешкають прекрасні русалки. Насолоджуйтеся барвистими кораловими рифами, екзотичними морськими мешканцями та іншими красотами.
Переглядів: 40 230
 | 
Популярність: 9 043
Dragon (Дракон)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 44
Dragon - дуже ефектні живі шпалери з містичними драконами. Ці істоти є символом мудрості, великого могутності й сили. Зробіть Ваш смартфон або планшет унікальним!
Переглядів: 27 852
 | 
Популярність: 6 904
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Фентезі - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.