У цьому розділі представлені З годинником живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі З годинником, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Love: Clock by Venkateshwara apps (Любов: Годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 29
Love: Clock by Venkateshwara apps - романтичні живі шпалери з любовною тематикою і аналоговим годинником у формі серця. Подаруйте собі романтичний настрій і прикрасьте екран свого пристрою цими милими шпалерами.
Переглядів: 6 706
 | 
Популярність: 577
Blox by Fabmax (Блоки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 41
Blox by Fabmax - цікаві живі шпалери, що складаються з зростаючих стовпчиків з кубиками, які можна дотиком пальця засовувати назад. Виберіть вподобаний Вам колір кубиків, швидкість руху і висоту стовпчиків і насолоджуйтеся цікавими шпалерами в формі гри.
Переглядів: 9 106
 | 
Популярність: 1 807
Tranquility 3D (Спокій 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 24
Tranquility 3D - яскраві літні живі шпалери з ширяючими колібрі над квітковим полем. Насолоджуйтеся спокійною атмосферою теплого дня, відволічіться від сірих буднів і повсякденної метушні і пориньте у світ гармонії і щастя. Зручними доповненнями в додатку послужать прогноз погоди і годинник.
Переглядів: 7 806
 | 
Популярність: 1 133
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 31
Nature HD by Best HD Free Live Wallpapers - вражаючі види живої природи на Вашому пристрої. Професійні якісні фотографії подарують Вам ефект присутності в осінньому лісі або біля галасливого водоспаду де б Ви не були.
Переглядів: 9 846
 | 
Популярність: 833
Neon Clock (неонові годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 62
Neon Clock - шпалери з унікальним генератором ліній. Вбудований годинник відображають заданий час на влаштуйте, а віждет показує вам точну температуру повітря на вулиці.
Переглядів: 20 594
 | 
Популярність: 4 577
My flower 3D (Мій квітка 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,6
Голосів: 33
My flower 3D - унікальні шпалери для Вашого смартфона або планшета. Безліч красивих квітів на вибір, прекрасні метелики, привітно махали своїми крильцями, і на додаток оригінальний годинник.
Переглядів: 18 164
 | 
Популярність: 1 653
Mechanica weather (механічна погода)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 121
Mechanica weather - незвичайні шпалери з годинником і погодою для справжніх механіків, які знають свою справу. Яскрава картинка, відмінна анімація і оригінальна тематика стануть візитною карткою Вашого смартфона.
Переглядів: 36 554
 | 
Популярність: 8 800
Passenger planes HD (Пасажирські літаки HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,8
Голосів: 44
Passenger planes HD - красиві аналоговий годинник на тлі пасажирського літака. Також на екран буде виведений індикатор рівня заряду батареї і компас. Додаток має енергозберігаючий режим.
Переглядів: 18 391
 | 
Популярність: 3 299
Pirate skull (піратський череп)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 37
Pirate skull - оригінальні живі шпалери з піратським черепом і двома револьверами. Програма оснащена плавною анімацією, різними настройками, а також доповнено аналоговим годинником.
Переглядів: 18 210
 | 
Популярність: 2 977
Moon clock (місячні годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,4
Голосів: 57
Moon clock - приголомшливі аналоговий годинник для екрану Вашого пристрою. Живі шпалери мають кілька тем оформлення, різні настройки, а також економно витрачають заряд акумулятора.
Переглядів: 21 920
 | 
Популярність: 4 410
Space tourism (Космічний туризм)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,2
Голосів: 221
Space tourism - дослідити простори космосу допоможуть ці чудові живі шпалери. Додаток оснащено стильними годинами, компасом, а також відображає рівень заряду батареї і температуру.
Переглядів: 75 931
 | 
Популярність: 23 676
Waterworld (Водний світ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 39
Waterworld - додаток для тих, хто мріє про незабутні літніх канікулах! Насолоджуйтеся фантастичним морською подорожжю, райськими пляжами, екзотичними пальмами, чистою водою і яскравим сонцем.
Переглядів: 26 095
 | 
Популярність: 7 457
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: З годинником - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.