У цьому розділі представлені Пейзаж живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Пейзаж, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 22
Snowfall by Top Live Wallpapers Free - гарний снігопад, що реагує на зміну дня і ночі. Відчуйте все чарівництво зими з цими шпалерами! Регулюйте швидкість, частоту падіння снігу, а також пориви вітру.
Переглядів: 10 863
 | 
Популярність: 1 477
Moon and stars (місяць і зірки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 60
Moon and stars - чудові й оригінальні живі шпалери для вашого пристрою, які мають приголомшливу колекцію красивих зображень місяця і зірок. Програма оснащена простими налаштуваннями.
Переглядів: 21 693
 | 
Популярність: 4 609
Dark night (Темна ніч)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,2
Голосів: 27
Dark night - містичні живі шпалери із зображеннями темної ночі. Додаток має плавну анімацію, енергозберігаючий режим, а також сумісно з більшістю смартфонів і планшетів.
Переглядів: 14 888
 | 
Популярність: 2 444
Mushrooms 3D (Гриби 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,2
Голосів: 76
Mushrooms 3D - тривимірні гриби на тлі красивою та яскравою галявини. Милі метелики будуть кружляти в бешкетному танці, а промені сонця подарують теплу атмосферу та гарний настрій на цілий день!
Переглядів: 35 667
 | 
Популярність: 8 517
Lake (Озеро)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 21
Lake - живі шпалери демонструють приголомшливий краєвид блакитного озера з самотньою човном на березі. Додаток красиво доповнено плаваючими зеленим листям і ефектом водної поверхні.
Переглядів: 16 428
 | 
Популярність: 4 134
Meteor shower by Amax LWPS (Метеоритний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 37
Meteor shower by Amax LWPS - дивовижні живі шпалери з метеоритами, які пролітають на тлі нічного неба. Насолоджуйтеся чарівною красою природи, де метеорити і астероїди висвітлюють навколишній світ таємничим світлом і пролітають так близько до землі, що захоплює дух.
Переглядів: 13 102
 | 
Популярність: 1 853
Spring greens (Весняна зелень)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,2
Голосів: 22
Spring greens - насичено зелені живі шпалери з весняними молодими паростками і красивою анімацією у вигляді дощу і падаючого листя. Насолоджуйтесь весняною природою, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 8 408
 | 
Популярність: 1 423
Ocean waves by Wonder Girls (Океанські хвилі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 4
Ocean waves by Wonder Girls - красиві живі шпалери з океанськими хвилями, які розбиваються о прибережні камені. Відчуйте всю красу і силу приливних хвиль, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 812
 | 
Популярність: 297
Sakura by DIVARC GROUP (Сакура)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 27
Sakura by DIVARC GROUP - красиве дерево, яке символізує чистоту душі, процвітання, жіночність і саме життя. Збережіть частинку теплою ніжною весни, встановивши ці чудові шпалери.
Переглядів: 13 337
 | 
Популярність: 1 714
Fantasy sakura (фентезі сакура)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 35
Fantasy sakura - красиві живі шпалери з колекцією приголомшливих зображень сакури в стилі фентезі. Програма оснащена плавною анімацією, реагує на дотики і має енергозберігаючий режим.
Переглядів: 15 595
 | 
Популярність: 2 498
New Year: Snow (Новий рік: Сніг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,1
Голосів: 15
New Year: Snow - снігові живі шпалери з красивими пейзажами на Новий рік. Додаток має приголомшливу колекцію тематичних зображень, які доповнені падаючими сніжинками.
Переглядів: 11 554
 | 
Популярність: 1 649
Eastern glow (Східне сяйво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,7
Голосів: 9
Eastern glow - прикрасьте екран Вашого робочого столу тихою східній вночі з красивими світлячками. Додаток подарує гарний настрій, а також дасть можливість відчути гармонію і спокій.
Переглядів: 13 812
 | 
Популярність: 3 650
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Пейзаж - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.