У цьому розділі представлені Космос живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Космос, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Asteroid belt by Kittehface Software (Пояс астероїдів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 25
Asteroid belt by Kittehface Software - цікаві живі шпалери з космічним поясом астероїдів і красивими видами галактики. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь чудовими знімками астероїдів.
Переглядів: 4 189
 | 
Популярність: 786
Galaxy 3D by LPlay Studio (Галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 21
Galaxy 3D by LPlay Studio - красиві живі 3D шпалери з дивовижними видами космічної галактики. Створіть власну галактику, вибравши вподобану картинку для фону і налаштувавши різні ефекти, такі як: швидкість обертання, шрифт, колір і анімація.
Переглядів: 4 106
 | 
Популярність: 577
Stars by orchid (Зірки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 15
Stars by orchid - романтичні живі шпалери з красивими видами сутінкового зоряного неба. Спостерігайте за безліччю мерехтливих вогників на небі і падінням метеоритів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 4 852
 | 
Популярність: 699
Space galaxy 3D by SoundOfSource (Космічна галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 14
Space galaxy 3D by SoundOfSource - цікаві живі шпалери космічної тематики з красивими видами космосу. Відкрийте для себе глибини непізнаного простору, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 5 602
 | 
Популярність: 1 023
Deep space 3D (Глибокий космос 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 28
Deep space 3D - таємничі 3D шпалери з чарівними видами далекого космосу. Дослідіть планети і простори всесвіту і насолоджуйтеся дивовижною красою космосу, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 5 685
 | 
Популярність: 1 100
Solar system (Сонячна система)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 50
Solar system - красиві космічні живі шпалери з видами планет Сонячної системи. Дослідіть планети нашої системи з унікальною можливістю максимально наблизити планету або поміняти ракурс камери спостереження.
Переглядів: 13 062
 | 
Популярність: 2 036
Earth HD free edition (Земля HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 52
Earth HD free edition - захоплюючі живі шпалери з видом нашої планети з космосу. Насолоджуйтесь гарною темою з HD текстурами і анімованими ефектами у вигляді відблисків на поверхні океану, налаштувань деталізації, швидкості обертання Землі і різних ракурсів огляду.
Переглядів: 15 647
 | 
Популярність: 3 131
Moonlight night (Місячна ніч)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 32
Moonlight night - красиві космічні живі шпалери з зірками і метеоритами на нічному небі. Насолоджуйтеся метеоритним дощем, мерехтінням зірок, нічними світлячками і рухом хмар, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 10 411
 | 
Популярність: 1 438
Meteor shower by Amax LWPS (Метеоритний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 37
Meteor shower by Amax LWPS - дивовижні живі шпалери з метеоритами, які пролітають на тлі нічного неба. Насолоджуйтеся чарівною красою природи, де метеорити і астероїди висвітлюють навколишній світ таємничим світлом і пролітають так близько до землі, що захоплює дух.
Переглядів: 13 220
 | 
Популярність: 1 861
Space by Freaky Soft (Космос)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 32
Space by Freaky Soft - це набір живих шпалер, присвячений космічним галактикам. Подорожуйте по просторах Космосу, освітленого множинами небесних світил і відкривайте для себе унікальну красу нових галактик.
Переглядів: 10 309
 | 
Популярність: 1 263
Galaxy light (Галактичнє світло)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 21
Galaxy light - дивне світло, що проникає з ядра галактики. Можливість віддалення і наближення камери, вибір з декількох колірних варіацій, низьке споживання енергії.
Переглядів: 9 604
 | 
Популярність: 1 123
Earth Planet 3D (Планета Земля 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 142
Planet Earth 3D - реалістичні тривимірні моделі землі і сонця. Затемнення, динамічні відображення і плавна анімація обертання додають ефект витримки реальної камери.
Переглядів: 41 028
 | 
Популярність: 5 758
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Космос - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.