У цьому розділі представлені Космос живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Космос, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Space galaxy 3D by SoundOfSource (Космічна галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 13
Space galaxy 3D by SoundOfSource - цікаві живі шпалери космічної тематики з красивими видами космосу. Відкрийте для себе глибини непізнаного простору, встановивши ці шпалери на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 4 065
 | 
Популярність: 762
Deep space 3D (Глибокий космос 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 21
Deep space 3D - таємничі 3D шпалери з чарівними видами далекого космосу. Дослідіть планети і простори всесвіту і насолоджуйтеся дивовижною красою космосу, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 4 576
 | 
Популярність: 899
Solar system (Сонячна система)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 49
Solar system - красиві космічні живі шпалери з видами планет Сонячної системи. Дослідіть планети нашої системи з унікальною можливістю максимально наблизити планету або поміняти ракурс камери спостереження.
Переглядів: 12 210
 | 
Популярність: 1 944
Earth HD free edition (Земля HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 50
Earth HD free edition - захоплюючі живі шпалери з видом нашої планети з космосу. Насолоджуйтесь гарною темою з HD текстурами і анімованими ефектами у вигляді відблисків на поверхні океану, налаштувань деталізації, швидкості обертання Землі і різних ракурсів огляду.
Переглядів: 15 109
 | 
Популярність: 3 067
Moonlight night (Місячна ніч)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 31
Moonlight night - красиві космічні живі шпалери з зірками і метеоритами на нічному небі. Насолоджуйтеся метеоритним дощем, мерехтінням зірок, нічними світлячками і рухом хмар, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 9 879
 | 
Популярність: 1 404
Meteor shower by Amax LWPS (Метеоритний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 37
Meteor shower by Amax LWPS - дивовижні живі шпалери з метеоритами, які пролітають на тлі нічного неба. Насолоджуйтеся чарівною красою природи, де метеорити і астероїди висвітлюють навколишній світ таємничим світлом і пролітають так близько до землі, що захоплює дух.
Переглядів: 12 856
 | 
Популярність: 1 841
Space by Freaky Soft (Космос)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 31
Space by Freaky Soft - це набір живих шпалер, присвячений космічним галактикам. Подорожуйте по просторах Космосу, освітленого множинами небесних світил і відкривайте для себе унікальну красу нових галактик.
Переглядів: 9 952
 | 
Популярність: 1 237
Galaxy light (Галактичнє світло)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,6
Голосів: 21
Galaxy light - дивне світло, що проникає з ядра галактики. Можливість віддалення і наближення камери, вибір з декількох колірних варіацій, низьке споживання енергії.
Переглядів: 9 156
 | 
Популярність: 1 091
Earth Planet 3D (Планета Земля 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,9
Голосів: 139
Planet Earth 3D - реалістичні тривимірні моделі землі і сонця. Затемнення, динамічні відображення і плавна анімація обертання додають ефект витримки реальної камери.
Переглядів: 39 954
 | 
Популярність: 5 696
Droid Dna (Днк Droid)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,4
Голосів: 32
Droid Dna - красиве силове поле, яке захищає далеку планету. Лазерна сітка періодично змінює своє забарвлення і формує нову структуру захисту.
Переглядів: 12 130
 | 
Популярність: 2 289
Aurora (Аврора)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 32
Aurora - відчуйте справжню магію Полярного сяйва на екрані свого мобільного телефону. Красиве заездное небо і приємні кольори змусять вас надовго забути про інші шпалери для робочого столу.
Переглядів: 16 767
 | 
Популярність: 3 042
Universe 3D (Всесвіт 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 78
Universe 3D - гарний вид на відкритий космос. Ви можете побачити величезні планети і космічні станції. Іноді будуть пролітати дуже швидкі зорельоти.
Переглядів: 25 786
 | 
Популярність: 4 982
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Космос - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.