У цьому розділі представлені Тварини живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Тварини, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Shark aquarium (Акваріум з акулами)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 13
Shark aquarium - дивовижні живі шпалери з хижими мешканцями морських глибин. Спостерігайте за поведінкою і життям хижих риб у великому акваріумі, встановивши ці незвичайні шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 603
 | 
Популярність: 350
Firefly by orchid (Світлячок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 9
Firefly by orchid - чарівні живі шпалери з таємничим лісом і літаючими маленькими світлячками. Прогуляйтеся по сутінковому лісу і відчуйте себе всередині казки, де прокидаються нічні метелики і кружляють у танці світлячки.
Переглядів: 4 821
 | 
Популярність: 614
Christmas cat by live wallpaper HongKong (Різдвяний котик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 26
Christmas cat by live wallpaper HongKong - святкові живі шпалери з чарівними котиками і падаючими сніжинками. Відчуйте наближення свята і підніміть собі настрій, прикрасивши свій екран милими зимовими кошенятами.
Переглядів: 2 795
 | 
Популярність: 384
Parrots HD (Папуги HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 5
Parrots HD - красиві і якісні живі шпалери з різнокольоровими тропічними папугами. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і пориньте в світ південних тропіків і прогуляйтеся по лісах Амазонки, де мешкають рідкісні види папуг.
Переглядів: 2 115
 | 
Популярність: 196
Spider by villeHugh (Павук)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 5
Spider by villeHugh - оригінальні живі шпалери з маленьким павучком, який буде жити на робочому столі Вашого пристрою. Встановіть ці шпалери і розіграйте своїх друзів, створивши ілюзію повзання живого павучка прямо по поверхні пристрою.
Переглядів: 2 798
 | 
Популярність: 460
Forest birds (Лісові птахи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 34
Forest birds - красиві живі шпалери з яскравими літаючими різнокольоровими пташками на тлі зеленого лісу і ведмежого сімейства. Прикрасьте екран свого пристрою і підніміть собі настрій цими чарівними шпалерами.
Переглядів: 7 368
 | 
Популярність: 1 375
Africa 3D (Африка 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 24
Africa 3D - дивовижні живі 3D шпалери з африканськими тваринами і пейзажами. Досліджуйте світ африканської фауни і спостерігайте за поведінкою диких носорогів і жирафів, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 6 043
 | 
Популярність: 711
Bird sounds (Звуки птахів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 23
Bird sounds - дуже милі живі шпалери з різноманітними співаючими пташками. Виберіть з галереї найбільш вподобану пташку і насолоджуйтеся її співом, запустивши програвач прямо на екрані власного пристрою.
Переглядів: 5 049
 | 
Популярність: 529
True water (Справжня вода)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 16
True water - дивовижні живі шпалери з декоративними ставками з рибками коі. Підберіть під свій настрій новий фон для екрану Вашого пристрою і насолоджуйтеся заспокійливою атмосферою, яку створюють ці шпалери.
Переглядів: 4 885
 | 
Популярність: 627
Birds 3D by AppQueen Inc. (Птахи 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 20
Birds 3D by AppQueen Inc. - дуже милі живі 3D шпалери з яскравими пташками і красивою анімацією. Насолоджуйтеся чарівними пташками на літній природі і відчуйте себе на прогулянці в лісі, наповненому співом дивовижних пташок.
Переглядів: 6 831
 | 
Популярність: 864
Butterfly 3D by taptechy (Метелик 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 59
Butterfly 3D by taptechy - красиві живі 3D шпалери з яскравими тропічними метеликами, які літають на тлі дикої природи. Подаруйте собі літній настрій, прикрасивши свій пристрій цими чарівними шпалерами.
Переглядів: 13 479
 | 
Популярність: 1 780
Peacocks (Павичі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 24
Peacocks - красиві живі шпалери з граціозними і прекрасними птахами. Прикрасьте свій екран картинками з павичами і насолоджуйтесь гарною анімацією у вигляді мерехтливих блискучих зірочок і кружляючих метеликів.
Переглядів: 7 183
 | 
Популярність: 657
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Тварини - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.