У цьому розділі представлені Тварини живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Тварини, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Peacocks (Павичі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 18
Peacocks - красиві живі шпалери з граціозними і прекрасними птахами. Прикрасьте свій екран картинками з павичами і насолоджуйтесь гарною анімацією у вигляді мерехтливих блискучих зірочок і кружляючих метеликів.
Переглядів: 4 832
 | 
Популярність: 469
Blicky: Pets (Відблиски: Вихованці)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 12
Blicky: Pets - забавні живі шпалери з милими тваринками, які будуть стежити очима за Вашими діями на екрані і нахилами пристрою. Подаруйте собі позитивні емоції, встановивши цей додаток на свій пристрій.
Переглядів: 3 573
 | 
Популярність: 381
Tranquility 3D (Спокій 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 20
Tranquility 3D - яскраві літні живі шпалери з ширяючими колібрі над квітковим полем. Насолоджуйтеся спокійною атмосферою теплого дня, відволічіться від сірих буднів і повсякденної метушні і пориньте у світ гармонії і щастя. Зручними доповненнями в додатку послужать прогноз погоди і годинник.
Переглядів: 6 311
 | 
Популярність: 1 001
Wolf 3D (Вовк 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 69
Wolf 3D - фантастичні шпалери з розумними, гордими і сильними тваринами - вовками. Якщо Ви любитель цих тварин, Вам обов'язково сподобаються ці шпалери, де на нічному тлі зображені дикі вовки - ватажки зграї, готові в будь-який момент кинутися на захист своїх родичів.
Переглядів: 10 847
 | 
Популярність: 1 641
Mystic night by Amax LWPS (Містична ніч)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,5
Голосів: 25
Mystic night by Amax LWPS - таємничі живі шпалери, де на тлі нічного неба мерехтять зірки, пропливають хмари, в траві сяють світлячки і чути шелест листя. Насолоджуйтесь красою ночі і сходом повного місяця разом з чорним бродячим котиком, який задивився на небо.
Переглядів: 5 537
 | 
Популярність: 766
Fluffy Sushi (Пухнастий Суші)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 35
Fluffy Sushi - дуже милий і симпатичний кошеня по імені Суші буде піднімати настрій кожен день. Цей кошеня любить співати, грати, спати, вбиратися під різні свята і пори року і, звичайно ж, не дасть Вам нудьгувати.
Переглядів: 5 539
 | 
Популярність: 783
Dragon HD (Дракон HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 32
Dragon HD - дивовижні міфічні істоти, які підкорюють своєю могутністю і красою. Додаток містить безліч картинок високої якості і має зручну навігацію.
Переглядів: 7 769
 | 
Популярність: 759
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 489
Переглядів: 72 169
 | 
Популярність: 7 480
Sneaky Cat (Прихований кіт)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 126
Sneaky Cat - смішний кіт, який ховається за межами вашого екрану. З чарівними очима він вискакує з випадкових місць і посміхається якщо ви його не помітили.
Переглядів: 26 575
 | 
Популярність: 6 590
Curious Cat (цікавий кіт)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 168
Curious Cat - дуже цікаві анімаційні коти для вашого мобільного пристрою. Тварини видають приємні звуки і реагують на всі ваші торкання до екрану.
Переглядів: 44 321
 | 
Популярність: 7 222
Peacock by AdSoftech (павич)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 29
Peacock by AdSoftech - прекрасні екзотичні птахи, що прикрашають екран Вашого пристрою. Виберіть найкрасивішого з них, поставте на заставку і милуйтеся персональної королівської птахом.
Переглядів: 11 894
 | 
Популярність: 2 069
Autumn by Amax LWPS (осінь)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 61
Autumn by Amax LWPS - відмінні шпалери для підняття настрою. Адже осінь - не тільки сіре дощове небо, але і прекрасний осінній ліс в буяння фарб! Відчуйте всю красу цієї пори року!
Переглядів: 17 079
 | 
Популярність: 3 095
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Тварини - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.