У цьому розділі представлені Дівчата живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Дівчата, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Mermaid by MYFREEAPPS.DE (русалка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 76
Mermaid by MYFREEAPPS.DE - прекрасні русалки в прозорій воді, які зачарують Вас своєю красою і грацією. Великий вибір фонів, красиві зображення, низьке споживання енергії, плавна анімація.
Переглядів: 28 399
 | 
Популярність: 3 637
Red lips (Червоні губи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,3
Голосів: 64
Red lips - неймовірно красиві живі шпалери сподобаються багатьом хлопцям і дівчатам. Стильні зображення з яскравими і соковитими губами додадуть екрану робочого столу особливої ​​індивідуальності.
Переглядів: 30 255
 | 
Популярність: 5 335
Mermaid (Русалка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,1
Голосів: 102
Mermaid - живі шпалери перенесуть Вас в загадковий підводний світ, де мешкають прекрасні русалки. Насолоджуйтеся барвистими кораловими рифами, екзотичними морськими мешканцями та іншими красотами.
Переглядів: 40 355
 | 
Популярність: 9 043
Motoko (Мотоко)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 28
Motoko - живі шпалери з Кусанаги Мотоко. Додаток обов'язково сподобається всім шанувальникам аніме, а ефект паралакса добре доповнить і зробить оригінальним робочий стіл смартфона або планшета.
Переглядів: 27 838
 | 
Популярність: 5 606
Girl and rainy day (Дівчина і дощовий день)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 22
Girl and rainy day - живі шпалери, які передають настрій в дощову погоду. Тендітна дівчина гуляє під парасолькою на мосту, спостерігає за веселкою і просто насолоджується шумом дощу.
Переглядів: 16 813
 | 
Популярність: 4 390
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Дівчата - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.