У вас мобільний пристрій на ОС Андроїд 2.3.4? Скачати безкоштовно живі шпалери тепер дуже просто! Для того, щоб скачати шпалери для Андроїд 2.3.4, виберіть живі шпалери і натисніть на кнопку "скачати" або картинку живої шпалери. Щодня ми додаємо нові кращі живі шпалери на Андроїд 2.3.4. Живі шпалери скачати безкоштовно без реєстрації та смс можна тільки на mob.org.ua!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 6
Spring by App Free Studio - весняні живі шпалери з красивими пейзажами для екрану блокування пристрою. Оберіть вподобаний фон і один із декількох запропонованих способів захисту екрану. Насолоджуйтесь красивими видами природи і будьте впевнені в надійному захисту Ваших даних.
Переглядів: 3 143
 | 
Популярність: 299
Money clock (Грошовий годинник)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 6
Money clock - цікаві живі шпалери з грошовим аналоговим годинником. Нагадайте собі, що час - гроші, і час витікає безповоротньо також, як і гроші. Цінуйте кожну мить свого життя і вкладайте свої гроші у вигідні пропозиції.
Переглядів: 2 241
 | 
Популярність: 216
Falling money 3D (Падаючі гроші 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 8
Falling money 3D - оригінальні живі шпалери з падаючими грошима. Встановіть на свій пристрій шпалери і прогуляйтеся під грошовим дощем, який обов'язково принесе Вам достаток і подарує гарний настрій.
Переглядів: 3 345
 | 
Популярність: 541
Dancing cat (Танцюючий котик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 12
Dancing cat - смішні живі шпалери із забавними танцюючими котиками і красивою анімацією. Встановіть ці шпалери і запалюйте разом з чарівними вихованцями, які подарують Вам купу позитивних вражень.
Переглядів: 2 198
 | 
Популярність: 278
Summer disco ball (Літня диско куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 10
Summer disco ball - яскраві живі шпалери з блискучими кулями для дискотек, які рухаються на екрані в такт музиці. Увімкніть свою улюблену запальну музику і відчуйте себе на танцполі, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 2 965
 | 
Популярність: 334
Hearts by maxelus.net (Серця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 6
Hearts by maxelus.net - романтичні і цікаві живі шпалери з дизайнерськими плаваючими серцями. Прикрасьте екран свого пристрою цими красивими шпалерами, які допоможуть створити спокійну атмосферу і підняти настрій.
Переглядів: 2 567
 | 
Популярність: 227
Twisted colors (Сплетені кольори)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 11
Twisted colors - динамічні шпалери, що представляють собою рух різнокольорових крапельок, які плавно змінюють кольор. Встановіть ці чаруючі шпалери і насолоджуйтеся дивними метаморфозами на робочому столі Вашого пристрою.
Переглядів: 2 551
 | 
Популярність: 311
White birds (Білі птахи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 13
White birds - дивовижні живі шпалери з чудовими білими птахами в чарівному саду. Прогуляйтеся по таємничому лісі і насолодіться красою диких квітів, серед яких гуляють граціозні білі птахи.
Переглядів: 3 869
 | 
Популярність: 364
Magical rose (Чарівна троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 16
Magical rose - красиві живі шпалери з блискучою темно червоною трояндою. Прикрасьте екран свого пристрою цими романтичними шпалерами і починайте кожен свій день з натхнення, любові та гарного настрою.
Переглядів: 4 437
 | 
Популярність: 535
Dandelion by Wallpapers Pro (Кульбаба)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 17
Dandelion by Wallpapers Pro - красиві живі шпалери з легкими і повітряними кульбабами. Насолоджуйтесь польотом невагомих пушинок при подиху легкого вітерцю, що відносить їх високо в безкрає блакитне небо.
Переглядів: 4 051
 | 
Популярність: 625
Rose by Wallpapers Pro (Троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 18
Rose by Wallpapers Pro - ніжні і красиві живі шпалери з елегантними трояндами. Подаруйте собі романтичний настрій і оточіть себе прекрасними ароматними квітами, які можуть розбудити справжні почуття.
Переглядів: 4 076
 | 
Популярність: 418
Sakura by luyulin (Сакура)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 15
Sakura by luyulin - красиві живі шпалери з квітучими деревами сакури. Прогуляйтеся по запашному саду японських вишень і відпочиньте від сірих буднів і суєти, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 4 025
 | 
Популярність: 479
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

На ОС Android 2.3.4 живі шпалери скачати безкоштовно тепер дуже просто!

Тепер вам не потрібен Android маркет - всі живі шпалери можна качати на улюбленому сайті mob.org.ua! Ми намагаємося давати нашим користувачам найкраще, кожен день ми додаємо тільки повні apk живі шпалери на Android 2.3.4.
Ми зібрали величезний збірник яскравих та популярних живих шпалер під Андроїд і напевно, серед усього цього різноманіття Ви знайдете для себе саме те, що шукали. На mob.org.ua ви знайдете не тільки живі шпалери на телефон, але і живі шпалери для планшета Android 2.3.4. Hd живі шпалери на планшет підходять найкраще, так як відмінно підкреслюють всі переваги Андроїд живих шпалер. Завантажуйте безкоштовні живі шпалери для Android 2.3.4 прямо зараз!