У вас мобільний пристрій на ОС Андроїд 2.3.4? Скачати безкоштовно живі шпалери тепер дуже просто! Для того, щоб скачати шпалери для Андроїд 2.3.4, виберіть живі шпалери і натисніть на кнопку "скачати" або картинку живої шпалери. Щодня ми додаємо нові кращі живі шпалери на Андроїд 2.3.4. Живі шпалери скачати безкоштовно без реєстрації та смс можна тільки на mob.org.ua!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Magic touch by DualApps (Чарівний дотик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
---
Голосів: 0
Magic touch by DualApps - чарівні живі шпалери з лісовою казкою з прекрасними квітами і вогниками світлячків. Відвідайте казковий будиночок на узліссі, зберіть букет прекрасних квітів і відпочиньте від буденної суєти, встановивши ці шпалери.
Переглядів: 151
 | 
Популярність: 15
Winter tree (Зимове дерево)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 6
Winter tree - оригінальні і яскраві святкові шпалери з різнобарвною яскравою ялинкою. Змініть кольори ялинки на свій смак і створіть унікальний дизайн свого пристрою напередодні новорічних свят.
Переглядів: 1 368
 | 
Популярність: 187
Shark aquarium (Акваріум з акулами)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 13
Shark aquarium - дивовижні живі шпалери з хижими мешканцями морських глибин. Спостерігайте за поведінкою і життям хижих риб у великому акваріумі, встановивши ці незвичайні шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 599
 | 
Популярність: 350
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 17
Winter by SubMad Group - красиві живі шпалери з засніженими вулицями і парками. Пориньте в зимову атмосферу з покритими снігом деревами і алеями. Насолоджуйтеся тишею і спокоєм, які дарує нам зимова пора року.
Переглядів: 5 882
 | 
Популярність: 639
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 8
Garden by SubMad Group - літні живі шпалери з прекрасним квітучим садом і красивими анімаційними ефектами. Відчуйте тепло літнього сонця і аромати яскравих квітів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 2 588
 | 
Популярність: 247
Asteroid belt by Kittehface Software (Пояс астероїдів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 25
Asteroid belt by Kittehface Software - цікаві живі шпалери з космічним поясом астероїдів і красивими видами галактики. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь чудовими знімками астероїдів.
Переглядів: 4 189
 | 
Популярність: 786
Ocean waves by Andu Dun (Океанські хвилі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 6
Ocean waves by Andu Dun - красиві і чарівні живі шпалери з чудовими видами океану. Прогуляйтеся уздовж узбережжя океану і спостерігайте як високі зеленувато-сині хвилі здіймаються і вихлюпуються на берег.
Переглядів: 2 393
 | 
Популярність: 378
Blue sky (Блакитне небо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 8
Blue sky - красиві живі шпалери з чарівними пейзажами блакитного неба. Спостерігайте як пливуть білі хмари по яскраво синьому небу і, як у дитинстві, вгадуйте в хмарах цікаві фігурки різних тварин і людей.
Переглядів: 1 615
 | 
Популярність: 276
Galaxy 3D by LPlay Studio (Галактика 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 21
Galaxy 3D by LPlay Studio - красиві живі 3D шпалери з дивовижними видами космічної галактики. Створіть власну галактику, вибравши вподобану картинку для фону і налаштувавши різні ефекти, такі як: швидкість обертання, шрифт, колір і анімація.
Переглядів: 4 106
 | 
Популярність: 577
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 8
Halloween by Beautiful Wallpaper - цікаві живі шпалери, присвячені святкуванню Хеллоуїна. Створіть святкову атмосферу і оточіть себе відповідною атрибутикою, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 351
 | 
Популярність: 198
Spring flowers by orchid (Весняні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 7
Spring flowers by orchid - весняні живі шпалери з красивими квітучими деревами. Прикрасьте екран свого пристрою ніжними квітами вишень і насолоджуйтеся красою природи, яка прокинулась від довгого зимового сну.
Переглядів: 2 646
 | 
Популярність: 248
Valentines Day by orchid (День святого Валентина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 6
Valentines Day by orchid - романтичні живі шпалери, присвячені святкуванню дня закоханих. Відобразіть свої почуття в милих і ніжних зображеннях, якими Ви зможете прикрасити екран Вашого пристрою і передати оточуючим свої емоції.
Переглядів: 1 328
 | 
Популярність: 106
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

На ОС Android 2.3.4 живі шпалери скачати безкоштовно тепер дуже просто!

Тепер вам не потрібен Android маркет - всі живі шпалери можна качати на улюбленому сайті mob.org.ua! Ми намагаємося давати нашим користувачам найкраще, кожен день ми додаємо тільки повні apk живі шпалери на Android 2.3.4.
Ми зібрали величезний збірник яскравих та популярних живих шпалер під Андроїд і напевно, серед усього цього різноманіття Ви знайдете для себе саме те, що шукали. На mob.org.ua ви знайдете не тільки живі шпалери на телефон, але і живі шпалери для планшета Android 2.3.4. Hd живі шпалери на планшет підходять найкраще, так як відмінно підкреслюють всі переваги Андроїд живих шпалер. Завантажуйте безкоштовні живі шпалери для Android 2.3.4 прямо зараз!