У вас мобільний пристрій на ОС Андроїд 2.3.4? Скачати безкоштовно живі шпалери тепер дуже просто! Для того, щоб скачати шпалери для Андроїд 2.3.4, виберіть живі шпалери і натисніть на кнопку "скачати" або картинку живої шпалери. Щодня ми додаємо нові кращі живі шпалери на Андроїд 2.3.4. Живі шпалери скачати безкоштовно без реєстрації та смс можна тільки на mob.org.ua!
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
White birds (Білі птахи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 10
White birds - дивовижні живі шпалери з чудовими білими птахами в чарівному саду. Прогуляйтеся по таємничому лісі і насолодіться красою диких квітів, серед яких гуляють граціозні білі птахи.
Переглядів: 2 287
 | 
Популярність: 212
Magical rose (Чарівна троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 8
Magical rose - красиві живі шпалери з блискучою темно червоною трояндою. Прикрасьте екран свого пристрою цими романтичними шпалерами і починайте кожен свій день з натхнення, любові та гарного настрою.
Переглядів: 2 756
 | 
Популярність: 314
Dandelion by Wallpapers Pro (Кульбаба)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 14
Dandelion by Wallpapers Pro - красиві живі шпалери з легкими і повітряними кульбабами. Насолоджуйтесь польотом невагомих пушинок при подиху легкого вітерцю, що відносить їх високо в безкрає блакитне небо.
Переглядів: 2 811
 | 
Популярність: 443
Rose by Wallpapers Pro (Троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 13
Rose by Wallpapers Pro - ніжні і красиві живі шпалери з елегантними трояндами. Подаруйте собі романтичний настрій і оточіть себе прекрасними ароматними квітами, які можуть розбудити справжні почуття.
Переглядів: 3 131
 | 
Популярність: 344
Sakura by luyulin (Сакура)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 10
Sakura by luyulin - красиві живі шпалери з квітучими деревами сакури. Прогуляйтеся по запашному саду японських вишень і відпочиньте від сірих буднів і суєти, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 2 681
 | 
Популярність: 323
Snowfall by Tontoon Infotech (Снігопад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 12
Snowfall by Tontoon Infotech - чаруючі живі шпалери з засніженими лісами і парками. Встановіть ці шпалери на екран свого пристрою і насолоджуйтеся чарівною красою природи, яку дарують нам зимові місяці.
Переглядів: 2 668
 | 
Популярність: 313
Chess 3D (Шахи 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3D   Ігри  
4,2
Голосів: 5
Chess 3D - цікаві живі шпалери з візуалізацією сцени шахової гри. Встановіть ці шпалери і використовуйте гіроскоп свого пристрою, щоб створити 3D ефект шахової партії прямо на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 1 306
 | 
Популярність: 167
Star сlusters 3D (Зоряні скупчення 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 13
Star сlusters 3D - неймовірні живі шпалери з блискучими зірками. Пориньте в таємничий світ зірок і здійсніть незабутню подорож по галактиці, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 3 445
 | 
Популярність: 489
Space stars and clouds (Космічні зірки і хмари)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 5
Space stars and clouds - дивовижні живі шпалери з красивими зірками і космічними хмарами. Пориньте в космічну атмосферу і насолоджуйтеся прекрасними видами космосу, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 330
 | 
Популярність: 329
Bamboo forest (Бамбуковий ліс)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 7
Bamboo forest - спокійні живі шпалери з зеленими стовбурами і гілками бамбука. Прикрасьте екран свого пристрою симпатичними і невимогливими шпалерами, які створять новий приємний образ Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 1 372
 | 
Популярність: 120
Magic winter (Чарівна зима)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 7
Magic winter - чарівні живі шпалери з маленьким гномиком, що живе посеред засніженого лісу. Встановіть ці шпалери і відчуйте наближення і дух різдвяних свят, коли так хочеться вірити в чудеса.
Переглядів: 2 212
 | 
Популярність: 280
Magic touch by DualApps (Чарівний дотик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,0
Голосів: 2
Magic touch by DualApps - чарівні живі шпалери з лісовою казкою з прекрасними квітами і вогниками світлячків. Відвідайте казковий будиночок на узліссі, зберіть букет прекрасних квітів і відпочиньте від буденної суєти, встановивши ці шпалери.
Переглядів: 2 001
 | 
Популярність: 222
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:

На ОС Android 2.3.4 живі шпалери скачати безкоштовно тепер дуже просто!

Тепер вам не потрібен Android маркет - всі живі шпалери можна качати на улюбленому сайті mob.org.ua! Ми намагаємося давати нашим користувачам найкраще, кожен день ми додаємо тільки повні apk живі шпалери на Android 2.3.4.
Ми зібрали величезний збірник яскравих та популярних живих шпалер під Андроїд і напевно, серед усього цього різноманіття Ви знайдете для себе саме те, що шукали. На mob.org.ua ви знайдете не тільки живі шпалери на телефон, але і живі шпалери для планшета Android 2.3.4. Hd живі шпалери на планшет підходять найкраще, так як відмінно підкреслюють всі переваги Андроїд живих шпалер. Завантажуйте безкоштовні живі шпалери для Android 2.3.4 прямо зараз!