У цьому розділі представлені Векторні живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Векторні, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Winter tree (Зимове дерево)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 6
Winter tree - оригінальні і яскраві святкові шпалери з різнобарвною яскравою ялинкою. Змініть кольори ялинки на свій смак і створіть унікальний дизайн свого пристрою напередодні новорічних свят.
Переглядів: 1 368
 | 
Популярність: 187
Twilight mirror (Сутінкове дзеркало)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 7
Twilight mirror - оригінальні абстрактні шпалери з сутінковим дзеркалом, зроблені за мотивами комп'ютерної гри. Надайте унікальності і стилю своєму пристрою, прикрасивши його цими цікавими і модними шпалерами.
Переглядів: 2 144
 | 
Популярність: 414
Autumn wallpapers by Infinity (Осінні шпалери)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 19
Autumn wallpapers by Infinity - насолодіться по-справжньому красивою осінньою порою року. Яскраві і якісні фотографії обов'язково піднімуть Вам настрій та стануть прекрасним доповненням Вашого робочого столу.
Переглядів: 6 651
 | 
Популярність: 669
Earth HD free edition (Земля HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 52
Earth HD free edition - захоплюючі живі шпалери з видом нашої планети з космосу. Насолоджуйтесь гарною темою з HD текстурами і анімованими ефектами у вигляді відблисків на поверхні океану, налаштувань деталізації, швидкості обертання Землі і різних ракурсів огляду.
Переглядів: 15 645
 | 
Популярність: 3 131
Circulux (циклічний коло)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 32
Circulux - різнокольорові кола з дуже плавною анімацією. Всі шпалери виконані на основі векторної графіки, тому матимуть високу якість на будь-якому пристрої.
Переглядів: 10 177
 | 
Популярність: 1 904
Peacock by AdSoftech (павич)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 29
Peacock by AdSoftech - прекрасні екзотичні птахи, що прикрашають екран Вашого пристрою. Виберіть найкрасивішого з них, поставте на заставку і милуйтеся персональної королівської птахом.
Переглядів: 13 271
 | 
Популярність: 2 101
Mustache (вуса)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 20
Mustache - стильні живі шпалери із забавними вусами. Зробіть екран свого смартфона або планшета унікальним і неповторним! Додаток має прості настройки і енергозберігаючий режим.
Переглядів: 8 663
 | 
Популярність: 960
Marine miracle (морське диво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 9
Marine miracle - безтурботний океан, що зійшов зі сторінок дитячої книги казок, оживе на екрані Вашого пристрою. Живі шпалери оснащені плавною анімацією і сумісно з більшістю смартфонів.
Переглядів: 7 187
 | 
Популярність: 1 023
Is it love (Це любов)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 12
Is it love - романтичні живі шпалери з красивими серцями на Вашому робочому столі. Додаток має кілька тем оформлення, прості і зручні настройки, а також енергозберігаючий режим.
Переглядів: 8 297
 | 
Популярність: 1 050
Glowing water (світиться вода)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 11
Glowing water - насолодитеся красою водної поверхні, яка дарує нам гармонію, спокій і врівноваженість. При натисканні на на екран Ви побачите падаючі листя, пір'я і краплі води.
Переглядів: 7 274
 | 
Популярність: 998
Peper the kitten (кошеня Пепер)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 110
Peper the kitten - наймиліший і пустотливий кошеня з чарівними очима прикрасить Ваш робочий стіл. Він буде стежити за кожним Вашим рухом, похитувати головою, моргати і ворушити вухами.
Переглядів: 23 474
 | 
Популярність: 5 537
Daisies by Live wallpapers (ромашки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 17
Daisies by Live wallpapers 3D - насолоджуйтеся ніжними ромашками в будь-який час року! Ці барвисті живі шпалери реагують на дотики, оснащені плавною анімацією і енергозберігаючим режимом.
Переглядів: 10 690
 | 
Популярність: 1 459
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Векторні - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.