У цьому розділі представлені Ігри живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Ігри, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Stickman (Стикмен)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 28
Stickman - порадуйте себе новими цікавими живими шпалерами з пригодами намальованого чоловічка - стикмена. Доступні різні локації: гора Рашмор, Нью-Йорк, відкрите поле, нічне місто і рухомі об'єкти: ангел, вертоліт, супер людина та інші.
Переглядів: 5 099
 | 
Популярність: 1 191
Akuma (акума)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 65
Akuma - приголомшливі живі шпалери з відомим японським персонажем коміксів, ігор і серіалів. Додаток реагує на дотики, оснащено енергозберігаючими режимом і плавною анімацією.
Переглядів: 20 822
 | 
Популярність: 5 073
Titanfall (Падіння титанів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 90
Titanfall - відчуйте чистий адреналін і захоплюючі бої з живими шпалерами по сюжету однойменної багатокористувацької гри. Ефектним доповненням є динамічна анімація.
Переглядів: 27 738
 | 
Популярність: 8 287
Skyrim (Скайрім)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 128
Skyrim - це живі шпалери спеціально для любителів цієї гри. Чудовий світ фентезі з дивовижним краєвидом скелястих гір і стародавніх підземель. Насолоджуйтеся красивими шпалерами на своєму екрані.
Переглядів: 34 687
 | 
Популярність: 8 682
World of tanks (Світ танків)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 129
World of tanks складаються з декількох сцен з танками, які по черзі змінюються. Передній план зміщується щодо заднього з паралакс ефектом, що створює відчуття глибини сцени.
Переглядів: 42 389
 | 
Популярність: 12 435
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Ігри - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.