У цьому розділі представлені Абстрактні живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Абстрактні, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Pixel rain (Піксельний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 18
Pixel rain - оригінальні живі шпалери у вигляді падаючих пікселів на екрані. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь красою падіння маленьких різнокольорових квадратиків, які подарують Вам душевну рівновагу.
Переглядів: 4 140
 | 
Популярність: 560
Water galaxy (Водна галактика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 59
Water galaxy - легкі і ніжні живі шпалери з красивими водними ефектами та анімацією. Відчуйте себе повелителем водної стихії, коли вода реагує на Ваші дотики і підпорядковується Вашим бажанням.
Переглядів: 13 984
 | 
Популярність: 3 192
Stickman (Стикмен)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 29
Stickman - порадуйте себе новими цікавими живими шпалерами з пригодами намальованого чоловічка - стикмена. Доступні різні локації: гора Рашмор, Нью-Йорк, відкрите поле, нічне місто і рухомі об'єкти: ангел, вертоліт, супер людина та інші.
Переглядів: 5 132
 | 
Популярність: 1 199
Blox by Fabmax (Блоки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 34
Blox by Fabmax - цікаві живі шпалери, що складаються з зростаючих стовпчиків з кубиками, які можна дотиком пальця засовувати назад. Виберіть вподобаний Вам колір кубиків, швидкість руху і висоту стовпчиків і насолоджуйтеся цікавими шпалерами в формі гри.
Переглядів: 7 096
 | 
Популярність: 1 489
Shake them all 2 (Струсни всіх їх 2)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 8
Shake them all 2 - забавні живі шпалери з безліччю маленьких андроїдів на екрані. Струсніть свій пристрій і Ви побачите як різнокольорові роботи розлітаються по всьому екрану. Налаштуйте вид роботів, фон, освітлення та багато іншого на свій смак.
Переглядів: 2 432
 | 
Популярність: 368
Magic Fluids by Mad Scientist (Магічні рідини)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 24
Magic Fluids by Mad Scientist - зачарований рух рідини і газу з безліччю різноманітних налаштувань. Ви можете змінювати тип рідини, форму, кольорову палітру, час знаходження певного елемента на екрані і зберігати отриманий результат для подальшого використання.
Переглядів: 5 213
 | 
Популярність: 843
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 485
Переглядів: 71 081
 | 
Популярність: 7 416
Droid Dna (Днк Droid)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 31
Droid Dna - красиве силове поле, яке захищає далеку планету. Лазерна сітка періодично змінює своє забарвлення і формує нову структуру захисту.
Переглядів: 10 633
 | 
Популярність: 2 133
Liquid Cloud (Рідке хмара)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 16
Liquid Cloud - відмінна симуляція диму. Шпалери підтримують сучасні графічні технології, тому всі розрахунки проводяться в режимі реального часу.
Переглядів: 8 362
 | 
Популярність: 1 478
Fireball (Вогненна куля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,2
Голосів: 92
Fireball - адаптивні кольорові малюнки з якісними художніми ефектами. Взаємодійте з візерунками і створюйте нові картинки.
Переглядів: 18 990
 | 
Популярність: 5 653
3D Light (Світ 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 64
3D Light - проекція яскравих колірних хвиль. Шпалери використовують динамічне освітлення, кілька джерел світла і різноманітні стилі анімації.
Переглядів: 18 527
 | 
Популярність: 4 022
Alive numbers 2 (Живі числа 2)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 9
Alive numbers 2 - мінімалістичні шпалери з плавною анімацією і ефектами паралакса. Вбудовані віджети дозволяють відображати час, дату і рівень заряду батареї.
Переглядів: 6 345
 | 
Популярність: 866
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Абстрактні - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.