У цьому розділі представлені Абстрактні живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Абстрактні, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Winter tree (Зимове дерево)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 7
Winter tree - оригінальні і яскраві святкові шпалери з різнобарвною яскравою ялинкою. Змініть кольори ялинки на свій смак і створіть унікальний дизайн свого пристрою напередодні новорічних свят.
Переглядів: 1 576
 | 
Популярність: 218
Pinwheel by orchid (Вертушка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 5
Pinwheel by orchid - милі живі шпалери з вітряними вертушками на паличках на тлі гарних літніх пейзажів. Зловіть подих вітру і спостерігайте за обертанням різнокольорових вертушок, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 1 611
 | 
Популярність: 106
Twilight mirror (Сутінкове дзеркало)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 7
Twilight mirror - оригінальні абстрактні шпалери з сутінковим дзеркалом, зроблені за мотивами комп'ютерної гри. Надайте унікальності і стилю своєму пристрою, прикрасивши його цими цікавими і модними шпалерами.
Переглядів: 2 210
 | 
Популярність: 424
Ink by Wasabi (Чорнило)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 17
Ink by Wasabi - оригінальні живі шпалери з абстрактними розводами різнокольорових чорнил і анімаційними ефектами. Підніміть собі настрій цими яскравими і стильними шпалерами, встановивши їх на свій пристрій.
Переглядів: 5 190
 | 
Популярність: 1 202
Water drop (Крапля води)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 21
Water drop - дивовижні живі шпалери з красивою водною поверхнею, на яку падають краплі води. Встановіть ці стильні шпалери на екран свого пристрою і оточіть себе спокійною атмосферою гармонії і затишку.
Переглядів: 6 635
 | 
Популярність: 989
Wave Z (Хвиля Z)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 11
Wave Z - стильні живі шпалери з різнобарвними хвилями і красивою анімацією. Використовуйте налаштування програми, щоб вибрати найбільш вдалу комбінацію кольорів хвиль для екрану Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 4 717
 | 
Популярність: 864
Time battle 3D (Час битви 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 47
Time battle 3D - чудові живі 3D шпалери з зображеною подорожжю в часі через червоточину. Переміщуйте по екрану тривимірні елементи та встановіть нові іконки для програм і обкладинки для папок з вбудованого набору.
Переглядів: 9 355
 | 
Популярність: 2 077
Pixel rain (Піксельний дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 33
Pixel rain - оригінальні живі шпалери у вигляді падаючих пікселів на екрані. Встановіть ці шпалери на свій пристрій та насолоджуйтесь красою падіння маленьких різнокольорових квадратиків, які подарують Вам душевну рівновагу.
Переглядів: 8 168
 | 
Популярність: 1 185
Water galaxy (Водна галактика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 75
Water galaxy - легкі і ніжні живі шпалери з красивими водними ефектами та анімацією. Відчуйте себе повелителем водної стихії, коли вода реагує на Ваші дотики і підпорядковується Вашим бажанням.
Переглядів: 18 224
 | 
Популярність: 4 108
Stickman (Стикмен)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 40
Stickman - порадуйте себе новими цікавими живими шпалерами з пригодами намальованого чоловічка - стикмена. Доступні різні локації: гора Рашмор, Нью-Йорк, відкрите поле, нічне місто і рухомі об'єкти: ангел, вертоліт, супер людина та інші.
Переглядів: 8 385
 | 
Популярність: 1 763
Blox by Fabmax (Блоки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 41
Blox by Fabmax - цікаві живі шпалери, що складаються з зростаючих стовпчиків з кубиками, які можна дотиком пальця засовувати назад. Виберіть вподобаний Вам колір кубиків, швидкість руху і висоту стовпчиків і насолоджуйтеся цікавими шпалерами в формі гри.
Переглядів: 9 478
 | 
Популярність: 1 870
Shake them all 2 (Струсни всіх їх 2)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 9
Shake them all 2 - забавні живі шпалери з безліччю маленьких андроїдів на екрані. Струсніть свій пристрій і Ви побачите як різнокольорові роботи розлітаються по всьому екрану. Налаштуйте вид роботів, фон, освітлення та багато іншого на свій смак.
Переглядів: 3 635
 | 
Популярність: 408
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Абстрактні - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.