У цьому розділі представлені Мультфільми живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Мультфільми, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Magic winter (Чарівна зима)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 1
Magic winter - чарівні живі шпалери з маленьким гномиком, що живе посеред засніженого лісу. Встановіть ці шпалери і відчуйте наближення і дух різдвяних свят, коли так хочеться вірити в чудеса.
Переглядів: 614
 | 
Популярність: 89
Cartoon girl (Мультяшна дівчинка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 9
Cartoon girl - цікаві живі шпалери з маленькою мультяшною дівчинкою і красивими анімаційними ефектами у вигляді пелюсток троянд і метеоритного дощу. Подаруйте собі гарний настрій, прикрасивши екран свого пристрою цими милими шпалерами.
Переглядів: 2 451
 | 
Популярність: 190
Sea world by orchid (Підводний світ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,3
Голосів: 3
Sea world by orchid - симпатичні живі шпалери з милими мультяшними морськими мешканцями. Прикрасьте екран свого пристрою цими чарівними шпалерами і насолоджуйтеся морським життям восьминогів, рибок і крабів.
Переглядів: 1 895
 | 
Популярність: 192
Blicky: Pets (Відблиски: Вихованці)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 16
Blicky: Pets - забавні живі шпалери з милими тваринками, які будуть стежити очима за Вашими діями на екрані і нахилами пристрою. Подаруйте собі позитивні емоції, встановивши цей додаток на свій пристрій.
Переглядів: 5 710
 | 
Популярність: 532
Fairy by orchid (Фея)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 32
Fairy by orchid - казкові живі шпалери, які відкривають двері в чарівний світ. Побувайте в гостях у феї, відвідайте химерні замки і прогуляйтеся по загадковим стежками зачарованого лісу, де живуть казкові істоти.
Переглядів: 10 833
 | 
Популярність: 944
Danbo (Данбо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 42
Danbo - історія про одного дивного картонного робота, відображена на живих шпалерах. Встановіть ці шпалери і приготуйтеся до незабутніх пригод разом з милим роботом Данбо з японського мультика.
Переглядів: 8 422
 | 
Популярність: 1 395
Crescent: Dream (Півмісяць: Сон)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 28
Crescent: Dream - пориньте в яскраві сновидіння милої дівчинки. Вона катається на гойдалці в оточенні повітряних хмар, кольорових пелюсток і красивого півмісяця. Живі шпалери мають зручні настройки.
Переглядів: 10 539
 | 
Популярність: 1 237
Akuma (акума)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 74
Akuma - приголомшливі живі шпалери з відомим японським персонажем коміксів, ігор і серіалів. Додаток реагує на дотики, оснащено енергозберігаючими режимом і плавною анімацією.
Переглядів: 23 804
 | 
Популярність: 5 445
Motoko (Мотоко)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 30
Motoko - живі шпалери з Кусанаги Мотоко. Додаток обов'язково сподобається всім шанувальникам аніме, а ефект паралакса добре доповнить і зробить оригінальним робочий стіл смартфона або планшета.
Переглядів: 30 655
 | 
Популярність: 5 774
Garfield's defense (Оборона Гарфілда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,6
Голосів: 23
Garfield's defense - кумедний кіт з популярного мультфільму тепер буде тримати оборону на вашому робочому столі! Він охороняє кухню від ворогів, а в нагороду отримує смачне печиво.
Переглядів: 16 693
 | 
Популярність: 4 523
Teddy bear (Ведмедик Тедді)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 31
Teddy bear - познайомтеся з милим плюшевим ведмежам, який реагує на дотики. Вдень він буде бодорствовать, а вночі солодко спати. Виберете для Тедді вподобаний фон та аксесуари.
Переглядів: 19 660
 | 
Популярність: 3 905
Uchiha brothers (Брати Учіха)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 65
Uchiha brothers - дивовижні живі шпалери з відомими персонажами, які реагують на дотики. Додаток оптимізований під розміри будь-якого екрану і працює в автономному режимі.
Переглядів: 29 128
 | 
Популярність: 8 825
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Мультфільми - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.