У цьому розділі представлені Мультфільми живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Мультфільми, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Blicky: Pets (Відблиски: Вихованці)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 9
Blicky: Pets - забавні живі шпалери з милими тваринками, які будуть стежити очима за Вашими діями на екрані і нахилами пристрою. Подаруйте собі позитивні емоції, встановивши цей додаток на свій пристрій.
Переглядів: 2 872
 | 
Популярність: 291
Fairy by orchid (Фея)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 27
Fairy by orchid - казкові живі шпалери, які відкривають двері в чарівний світ. Побувайте в гостях у феї, відвідайте химерні замки і прогуляйтеся по загадковим стежками зачарованого лісу, де живуть казкові істоти.
Переглядів: 7 984
 | 
Популярність: 800
Danbo (Данбо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 34
Danbo - історія про одного дивного картонного робота, відображена на живих шпалерах. Встановіть ці шпалери і приготуйтеся до незабутніх пригод разом з милим роботом Данбо з японського мультика.
Переглядів: 6 073
 | 
Популярність: 1 191
Crescent: Dream (Півмісяць: Сон)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 27
Crescent: Dream - пориньте в яскраві сновидіння милої дівчинки. Вона катається на гойдалці в оточенні повітряних хмар, кольорових пелюсток і красивого півмісяця. Живі шпалери мають зручні настройки.
Переглядів: 9 236
 | 
Популярність: 1 217
Akuma (акума)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 65
Akuma - приголомшливі живі шпалери з відомим японським персонажем коміксів, ігор і серіалів. Додаток реагує на дотики, оснащено енергозберігаючими режимом і плавною анімацією.
Переглядів: 20 770
 | 
Популярність: 5 061
Motoko (Мотоко)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 28
Motoko - живі шпалери з Кусанаги Мотоко. Додаток обов'язково сподобається всім шанувальникам аніме, а ефект паралакса добре доповнить і зробить оригінальним робочий стіл смартфона або планшета.
Переглядів: 27 751
 | 
Популярність: 5 606
Garfield's defense (Оборона Гарфілда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,4
Голосів: 22
Garfield's defense - кумедний кіт з популярного мультфільму тепер буде тримати оборону на вашому робочому столі! Він охороняє кухню від ворогів, а в нагороду отримує смачне печиво.
Переглядів: 14 963
 | 
Популярність: 4 401
Teddy bear (Ведмедик Тедді)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,5
Голосів: 28
Teddy bear - познайомтеся з милим плюшевим ведмежам, який реагує на дотики. Вдень він буде бодорствовать, а вночі солодко спати. Виберете для Тедді вподобаний фон та аксесуари.
Переглядів: 17 419
 | 
Популярність: 3 869
Uchiha brothers (Брати Учіха)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 62
Uchiha brothers - дивовижні живі шпалери з відомими персонажами, які реагують на дотики. Додаток оптимізований під розміри будь-якого екрану і працює в автономному режимі.
Переглядів: 26 795
 | 
Популярність: 8 549
Madara Susanoo (Мадара Сусаноо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,6
Голосів: 64
Madara Susanoo - ефектні живі шпалери Мадара Сусаноо тепер і на твоєму робочому столі. Він готовий напасти на тебе прямо з гаджета! А за рахунок оптимізації підійде на будь-який дозвіл екрана.
Переглядів: 34 541
 | 
Популярність: 9 710
Fairy tale Alice (Казка Аліси)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,8
Голосів: 23
Fairy tale Alice виконані за мотивами казки «Аліса в країні чудес». Годинник показує реальний час. Аліса разом з білим кроликом рухаються по околиці циферблата, а вгорі з'являється і зникає кіт.
Переглядів: 20 903
 | 
Популярність: 5 017
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Мультфільми - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.