У цьому розділі представлені Пейзаж живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Пейзаж, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Stars: Locker (Зірки: Блокування екрана)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 149
Stars: Locker - живі шпалери з прекрасними і розслаблюючими пейзажами зоряного неба. Додаток має безліч налаштувань, які допоможуть легко встановити вподобані зображення.
Переглядів: 95 315
 | 
Популярність: 25 786
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 39
Landscape by Ultimate Live Wallpapers PRO - живі шпалери з красивими видами природи. Насолоджуйтеся зеленими лісами, блискучими водоспадами, квітучими полями, дикими річками, морським узбережжям і мирною сільською місцевістю, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 14 235
 | 
Популярність: 2 130
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 14
Garden HD by Play200 - красиві шпалери з квітучими і декоративними садами. Прогуляйтеся по алеях поруч з красивими клумбами з різнокольоровими квітами, відпочиньте на декоративній лавці поруч з викладеною камінчиками доріжкою і насолоджуйтеся красою природи.
Переглядів: 3 564
 | 
Популярність: 172
Bamboo house 3D (Бамбуковий будинок 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 7
Bamboo house 3D - таємничі живі шпалери з сутінковим лісом і побудованим з бамбука маленьким будиночком. Оновіть фон Вашого пристрою, створивши загадкову і спокійну атмосферу, в якій легко розмірковувати на будь-яку тему.
Переглядів: 3 997
 | 
Популярність: 582
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,3
Голосів: 8
Garden by SubMad Group - літні живі шпалери з прекрасним квітучим садом і красивими анімаційними ефектами. Відчуйте тепло літнього сонця і аромати яскравих квітів, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 2 588
 | 
Популярність: 247
Moon Light (Місячне сяйво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 48
Moon Light - чудові фотографії нічних пейзажів з величезною кількістю ефектів. Всі знімки виконані в темних тонах, але мають величезну кількість частинок з приємною підсвічуванням.
Переглядів: 16 187
 | 
Популярність: 2 754
Lava (лава)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,2
Голосів: 10
Lava - ефектна тривимірна сцена вогню і лави на Вашому робочому столі. Живі шпалери мають різні настройки, економно витрачають заряд батареї і сумісні з більшістю пристроїв.
Переглядів: 10 356
 | 
Популярність: 1 083
Peaceful (спокій)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 29
Peaceful - живі шпалери подарують Вам відчуття гармонії і натхненності. Насолоджуйтеся красивими пейзажами, доповненими плавною анімацією. Програма оснащена енергозберігаючим режимом.
Переглядів: 16 926
 | 
Популярність: 3 309
Hand painted (Ручний розпис)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 12
Hand painted - дуже ніжні і романтичні живі шпалери з малюнками, які виконані акварельними фарбами. Додаток має неповторну колекцію зображень у відмінній якості.
Переглядів: 11 044
 | 
Популярність: 1 924
Summer garden (Літній сад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 102
Summer garden - яскраві та насичені відтінки літнього саду розфарбують ваш робочий стіл. Додаток має анімацію високої якості і сумісно з більшістю смартфонів і планшетів.
Переглядів: 60 075
 | 
Популярність: 16 124
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 35
Thunderstorm by Ultimate Live Wallpapers PRO - захоплюючі живі шпалери з яскравими блискавками. Ці шпалери ідеально підійдуть любителям грози і шторму, так як тепер Ви зможете щодня насолоджуватися стихією на екрані свого пристрою.
Переглядів: 10 421
 | 
Популярність: 2 090
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 14
Spring by Wisesoftware - красиві весняні шпалери, здатні надихнути на щось прекрасне. Відчуйте наближення весни і аромат прекрасних квітів, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 7 183
 | 
Популярність: 596
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Пейзаж - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.