У цьому розділі представлені Векторні живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Векторні, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Water wave (Велика хвиля)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 6
Water wave - красиві абстрактні хвилі на екрані Вашого смартфона або планшета. Живі шпалери реагують на дотики, мають безліч налаштувань і економно витрачають заряд батареї.
Переглядів: 6 191
 | 
Популярність: 924
Halloween night (ніч Хеллоуїна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,6
Голосів: 13
Halloween night - в цю темну ніч Хеллоуїна можна зустріти найжахливіших привидів, літаючих відьом, зомбі і іншу нечисть. Живі шпалери реагують на дотики і мають прості настройки.
Переглядів: 8 826
 | 
Популярність: 1 334
Spring: Kitten (Весна: Котенок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,8
Голосів: 26
Spring: Kitten - милі живі шпалери з кошеням в кольорах. Додаток доповнено плаваючими мильними бульбашками, насінням кульбаби і багатьом іншим. Подаруйте собі гарний настрій на цілий день!
Переглядів: 15 137
 | 
Популярність: 1 707
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 14
Halloween by Blackbird wallpapers - побувайте на нестримному шабаші відьом і веселе свято привидів в покинутому замку. Живі шпалери пронизані особливою містикою і неймовірним чаклунством.
Переглядів: 10 337
 | 
Популярність: 1 551
Sakura and bird (Сакура і птиця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 41
Sakura and bird - квітуча сакура, яскрава птах і мерехтливі вогні прикрасять Ваш робочий стіл. Відчуйте умиротворення, дивлячись на падаючі пелюстки на тлі містичного східного нічного саду.
Переглядів: 16 487
 | 
Популярність: 2 360
Spaceballs (космічні кулі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 11
Spaceballs - живі шпалери з космічними кулями і літаючими частинками. Додаток має зручні настройки, енергозберігаючий режим, плавну анімацію, а також сумісно з багатьма гаджетами.
Переглядів: 9 116
 | 
Популярність: 1 267
Cute tiger cub (милий тигреня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 26
Cute tiger cub - милий і симпатичний тигреня викличе посмішку у Вас і Ваших знайомих. Живі шпалери доповнені мильними бульбашками, які лопаються від дотику, а також мерехтливими частинками.
Переглядів: 12 216
 | 
Популярність: 1 735
Amsterdam (Амстердам)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 28
Amsterdam - живі шпалери з прекрасними пейзажами Амстердама. Це креативне місто з паперу з красивими будівлями, машинами і людьми. Глибина і обсяг створюються за допомогою багатошаровості елементів.
Переглядів: 17 170
 | 
Популярність: 4 218
Marshmallow 3D (Зефір 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 14
Marshmallow 3D - стильні живі шпалери з логотипом нової операційної системи Андроїд. Ідіть в ногу з часом і будьте в тренді! Додаток доповнено ефектом паралакса і має зручні настройки.
Переглядів: 11 666
 | 
Популярність: 1 278
Sakura falling (Падаючі квіти сакури)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 27
Sakura falling - додайте елегантності і краси Вашому робочому столу. Ви можете змінити колір фонового зображення і самих квітів сакури, а також налаштувати швидкість падіння елементів.
Переглядів: 26 326
 | 
Популярність: 5 890
Akuma (акума)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,8
Голосів: 74
Akuma - приголомшливі живі шпалери з відомим японським персонажем коміксів, ігор і серіалів. Додаток реагує на дотики, оснащено енергозберігаючими режимом і плавною анімацією.
Переглядів: 23 767
 | 
Популярність: 5 441
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,5
Голосів: 54
Panda by Live wallpapers 3D - ця мила панда викличе у Вас і у Ваших знайомих море посмішок! Живі шпалери реагують на дотики, мають безліч налаштувань і споживають невеликий заряд батареї.
Переглядів: 24 705
 | 
Популярність: 3 794
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Векторні - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.