У цьому розділі представлені Квіти живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Квіти, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Blooming trees (цвітіння дерев)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 29
Blooming trees - красиві живі шпалери з інтерактивними ефектами водної поверхні, запітнілого скла і багатьма іншими. Відчуйте весняні настрій і насолодитеся квітучими деревами.
Переглядів: 15 183
 | 
Популярність: 2 168
Summer garden (Літній сад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 102
Summer garden - яскраві та насичені відтінки літнього саду розфарбують ваш робочий стіл. Додаток має анімацію високої якості і сумісно з більшістю смартфонів і планшетів.
Переглядів: 60 075
 | 
Популярність: 16 124
Poppy field (Макове поле)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 27
Poppy field - красиві живі шпалери з маковими полями. Спостерігайте за рухом сонця від сходу до заходу, за тим, як пливуть хмари і день плавно змінює ніч. Змінюйте швидкість вітру і розмір місяця і насолоджуйтеся польотами птахів над квітучими полями.
Переглядів: 9 786
 | 
Популярність: 946
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 21
Orchid by Ultimate Live Wallpapers PRO - ніжні живі шпалери з екзотичними квітами. Прикрасьте свій пристрій витонченими орхідеями і насолоджуйтеся їх красою кожен день.
Переглядів: 9 418
 | 
Популярність: 785
Oriental (Схід)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,2
Голосів: 26
Oriental - відчуйте дух східної культури і насолодитеся красивими зображеннями, які подарують Вам ці живі шпалери. Програма оснащена інтерактивної функцією і енергозберігаючим режимом.
Переглядів: 17 165
 | 
Популярність: 1 741
Petals (Пелюстки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 4
Purple tulips - тисячі найяскравіших і красивих пелюсток заповнять робочий стіл. Виберіть Ваш улюблений колір і встановіть ці приголомшливі живі шпалери. Ви обов'язково отримаєте тільки позитивні емоції!
Переглядів: 13 323
 | 
Популярність: 2 660
Lotus by villeHugh (Лотос)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 6
Lotus by villeHugh - красиві живі шпалери з чудовими рожевими квітами і анімаційними ефектами. Встановіть ці шпалери і насолоджуйтеся ясним сонячним днем і красивим озером, на березі якого ростуть ніжні квіти лотоса.
Переглядів: 2 968
 | 
Популярність: 307
Rose by Live Wallpapers 3D (Троянда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 15
Rose by Live Wallpapers 3D - красиві живі шпалери з справжніми та абстрактними трояндами. Ефект падаючих крапель води і виблискуючих вогників на зображеннях з трояндами додасть Вашому пристрою вишуканий вигляд.
Переглядів: 8 073
 | 
Популярність: 362
Romantic by Blackbird wallpapers (романтика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,2
Голосів: 23
Romantic by Blackbird wallpapers - насолоджуйтеся романтичними живими шпалерами, які доповнені ефектами запітнілого скла, водної поверхні та іншими. Додаток має прості настройки.
Переглядів: 17 500
 | 
Популярність: 2 231
Simple love (Проста любов)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 27
Simple love - живі шпалери оповідають історію про просту любові, де слова стають зайвими і вистачає тільки одного погляду ... Відчуйте романтичну і ніжну атмосферу.
Переглядів: 27 942
 | 
Популярність: 8 479
Spring flowers by SoundOfSource (Весняні квіти)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 5
Spring flowers by SoundOfSource - яскраві живі шпалери з весняними квітами і квітучими деревами. Відчуйте весняне тепло і запах лугових квітів, насолоджуйтеся спокійною атмосферою гармонії і щастя.
Переглядів: 2 195
 | 
Популярність: 137
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 26
Rose by Creative Factory Wallpapers - красиві живі шпалери для любителів троянд. Прикрасьте екран Вашого пристрою прекрасними квітами різних сортів і відтінків, які Ви можете змінювати за своїм бажанням.
Переглядів: 8 551
 | 
Популярність: 524
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Квіти - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.