У цьому розділі представлені Пейзаж живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Пейзаж, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Spring meadow (Весняний луг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 8
Spring meadow - найкрасивіші і сонячні пейзажі прикрасять екран Вашого смартфона або планшета. Додаток сумісний з більшістю пристроїв і економно витрачає заряд акумулятора.
Переглядів: 13 930
 | 
Популярність: 2 765
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 17
Snow by Ultimate Live Wallpapers PRO - зимові живі шпалери з красиво падаючим снігом. Відчуйте наближення новорічних свят і насолодіться красою зимового лісу і сніжного міста під повільний вальс сніжинок.
Переглядів: 8 991
 | 
Популярність: 1 141
Andaman paradise (Андаманський рай)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 18
Andaman paradise - красиві живі шпалери з мальовничим пейзажем далеких островів. Рушайте в захоплюючу подорож по тропічним Андаманським островам і насолоджуйтеся блакиттю води і зеленню гірських вершин.
Переглядів: 6 956
 | 
Популярність: 638
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 5
Autumn by 3D Top Live Wallpaper - осінні живі шпалери з красивими видами засинаючої природи. Встановіть ці шпалери і прогуляйтеся по осінньому парку, вдихніть прохолодне осінне повітря і відчуйте шелест впалого листя під ногами.
Переглядів: 1 801
 | 
Популярність: 158
Magic touch by DualApps (Чарівний дотик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
---
Голосів: 0
Magic touch by DualApps - чарівні живі шпалери з лісовою казкою з прекрасними квітами і вогниками світлячків. Відвідайте казковий будиночок на узліссі, зберіть букет прекрасних квітів і відпочиньте від буденної суєти, встановивши ці шпалери.
Переглядів: 151
 | 
Популярність: 15
Coral reef (Кораловий риф)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,5
Голосів: 36
Coral reef - красиві підводні пейзажі з бульбашками повітря, повільно піднімаються до поверхні. Встановіть сподобався фон і насолоджуйтеся красою одного з творіння природи.
Переглядів: 16 240
 | 
Популярність: 2 816
Sakura and bird (Сакура і птиця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 41
Sakura and bird - квітуча сакура, яскрава птах і мерехтливі вогні прикрасять Ваш робочий стіл. Відчуйте умиротворення, дивлячись на падаючі пелюстки на тлі містичного східного нічного саду.
Переглядів: 16 487
 | 
Популярність: 2 360
Pink winter (рожева зима)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,2
Голосів: 36
Pink winter - ексклюзивні живі шпалери із зимою в рожевому кольорі. Насолоджуйтеся цим унікальним часом року, де все блищить і переливається, ніби, чарівна казка опустилася на землю.
Переглядів: 13 243
 | 
Популярність: 2 062
Nightfall (Сутінки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,3
Голосів: 19
Nightfall - фантастичні живі шпалери з силуетами місцевості на тлі зачаровує нічного неба. У додатку доступні настройки розмірів місяця, мерехтливих зірок і багато інших.
Переглядів: 17 849
 | 
Популярність: 4 580
On the way (В дорозі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,2
Голосів: 12
On the way - живі шпалери для всіх любителів подорожей. Насолодитеся красивими пейзажами і мальовничими місцями в дорозі. А щоб розблокувати екран, просто проведіть по стрілці вправо.
Переглядів: 14 320
 | 
Популярність: 3 723
Night city by Amax LWPS (Нічне місто)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 33
Night city by Amax LWPS - гарний огляд нічного міста на березі океану. Анімовані хмари, що пливуть по небу і шум хвиль біля берега роблять цей додаток настільки реалістичним, що Ви відчуєте себе всередині цього казкового містечка.
Переглядів: 7 962
 | 
Популярність: 972
Village (Село)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 9
Village - оригінальні живі шпалери з красивими пейзажами заміського життя. Насолоджуйтеся зеленою природою і милими сільськими будиночками, які створюють спокійну атмосферу затишку. Спостерігайте як ніч змінює день і в віконцях будинків спалахує світло, а на небі з'являються зірки.
Переглядів: 4 097
 | 
Популярність: 425
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Пейзаж - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.