У цьому розділі представлені Свята живі шпалери для Android 2.3.4 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Свята, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
New Year: Snow (Новий рік: Сніг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,0
Голосів: 15
New Year: Snow - снігові живі шпалери з красивими пейзажами на Новий рік. Додаток має приголомшливу колекцію тематичних зображень, які доповнені падаючими сніжинками.
Переглядів: 11 698
 | 
Популярність: 1 655
Christmas ice rink (Різдвяний льодовий каток)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,4
Голосів: 32
Christmas ice rink - ці чарівні живі шпалери чудово підійдуть для всіх зимових свят. Насолодитеся розкішної ялинкою, яскравими вогнями і приголомшливим льодовим катком з кумедними персонажами.
Переглядів: 21 892
 | 
Популярність: 3 902
Valentines Day by orchid (День святого Валентина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 6
Valentines Day by orchid - романтичні живі шпалери, присвячені святкуванню дня закоханих. Відобразіть свої почуття в милих і ніжних зображеннях, якими Ви зможете прикрасити екран Вашого пристрою і передати оточуючим свої емоції.
Переглядів: 1 328
 | 
Популярність: 106
Christmas snow by Orchid (Різдвяний сніг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 23
Christmas snow by Orchid - красиві зображення будинків і вулиць на Різдво, доповнені анімованим снігом. Ви можете налаштовувати кількість сніжинок, швидкість падіння і багато іншого.
Переглядів: 13 414
 | 
Популярність: 2 021
Christmas magic (Магія Різдва)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 19
Christmas magic - красиві святкові живі шпалери з падаючими сніжинками. Додаток сумісний з більшістю пристроїв, має інтерактивну функцію і дуже прості зручні налаштування.
Переглядів: 14 726
 | 
Популярність: 1 704
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 8
Halloween by Beautiful Wallpaper - цікаві живі шпалери, присвячені святкуванню Хеллоуїна. Створіть святкову атмосферу і оточіть себе відповідною атрибутикою, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 351
 | 
Популярність: 198
Blicky: Xmas (Відблиски: Різдво)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,1
Голосів: 16
Blicky: Xmas - забавні живі шпалери з милими персонажами, які будуть стежити за кожним Вашим рухом! Додаток має кілька тем оформлення, а також реагує на дотики.
Переглядів: 9 903
 | 
Популярність: 1 311
Snowflake (Сніжинка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 11
Snowflake - красиві падаючі сніжинки тепер на Вашому робочому столі. Живі шпалери мають настройки фонових зображень, реагують на дотики і споживають невеликий заряд акумулятора.
Переглядів: 14 883
 | 
Популярність: 2 034
Winter tree (Зимове дерево)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,7
Голосів: 6
Winter tree - оригінальні і яскраві святкові шпалери з різнобарвною яскравою ялинкою. Змініть кольори ялинки на свій смак і створіть унікальний дизайн свого пристрою напередодні новорічних свят.
Переглядів: 1 370
 | 
Популярність: 187
Halloween by Wizeapps ug (Хеллоуїн)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,1
Голосів: 15
Halloween by Wizeapps ug - живі шпалери продемонструють Вам темну і похмуру ніч Хеллоуїна. У небі будуть пролітати відьми на мітлі, згущуватися сірі хмари, а в дали мерехтіти таємничі вогні.
Переглядів: 10 516
 | 
Популярність: 1 780
Halloween night (ніч Хеллоуїна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,6
Голосів: 13
Halloween night - в цю темну ніч Хеллоуїна можна зустріти найжахливіших привидів, літаючих відьом, зомбі і іншу нечисть. Живі шпалери реагують на дотики і мають прості настройки.
Переглядів: 8 826
 | 
Популярність: 1 334
Halloween by Amax lwps (Хеллоуїн)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 18
Halloween by Amax lwps - моторошна ніч Хеллоуїна на екрані Вашого смартфона або планшета. При слабкому світлі місяця видно лише химерні силуети, палаючі посмішки гарбузів і чути лякають шарудіння ...
Переглядів: 11 457
 | 
Популярність: 1 845
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 2.3.4 . Рубрика: Свята - завантажити живі шпалери для Android 2.3.4 безкоштовно.