У цьому розділі представлені Фон живі шпалери для Android 3.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Фон, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Fluffy Sushi (Пухнастий Суші)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,8
Голосів: 41
Fluffy Sushi - дуже милий і симпатичний кошеня по імені Суші буде піднімати настрій кожен день. Цей кошеня любить співати, грати, спати, вбиратися під різні свята і пори року і, звичайно ж, не дасть Вам нудьгувати.
Переглядів: 6 567
 | 
Популярність: 897
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 18
Love by Latest Live Wallpapers - яскраві романтичні шпалери в рожево-червоних тонах з ефектом плаваючих сердечок і зірочок. Встановивши ці шпалери на пристрій, Ви подаруєте собі і своїм близьким частинку любові і теплоти.
Переглядів: 6 908
 | 
Популярність: 247
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 26
Butterflies by Fantastic Live Wallpapers - фантастичні живі шпалери з метеликами стануть дуже милим додатком Вашого пристрою. Відпочивайте від звичайних справ, дивлячись на чарівних метеликів з казки з красивими анімаційними ефектами.
Переглядів: 10 231
 | 
Популярність: 485
Apocalypse 3D (Апокаліпсис 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 34
Apocalypse 3D - розвантажений місто, який захопили кровожерливі зомбі. Справжній апокаліпсис, який приніс спекотні дні і жахливо холодні ночі.
Переглядів: 17 775
 | 
Популярність: 2 632
Hearts by Mariux (серця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 26
Hearts by Mariux - відмінні шпалери для любителів романтики. Красиві мерехтливі серця на фоні, який Ви самі можете підібрати із запропонованих. Плавна анімація і низьке споживання енергії.
Переглядів: 8 196
 | 
Популярність: 1 066
Fire letter 3D (Вогняна буква 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 77
Fire letter 3D - красиві вогняні літери, охопленої на екрані Вашого мобільного пристрою. Будь-яка буква латинського алфавіту зможе стати відмінним фоном, плавна анімація заворожує.
Переглядів: 19 531
 | 
Популярність: 4 632
Howling space (Вой в порожнечу)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,2
Голосів: 45
Howling space - красиве небо, на тлі якого вовк, що кличе своїх побратимів. Красиві, насичені кольори, можливість вибрати різні кольори фонів, оригінальне оформлення, низьке споживання енергії.
Переглядів: 16 927
 | 
Популярність: 3 557
Hot air balloon by Venkateshwara apps (Гарячі повітряні кулі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 18
Hot air balloon by Venkateshwara apps - величні елегантні повітряні кулі, неповторно ширяють у небі на екрані Вашого мобільного пристрою. Перше творіння людини, вільно витає в небі досі заворожує своєю красою.
Переглядів: 10 164
 | 
Популярність: 1 609
Bubble pop (Жаби бульбашки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,1
Голосів: 13
Bubble pop - веселі шпалери з мильними бульбашками. Виберіть будь-який з багатьох кольорових фонів і налаштуйте швидкість, розмір, рух бульбашок і багато іншого. Крім того, Ви можете пограти, лопая бульбашки.
Переглядів: 7 700
 | 
Популярність: 995
Diamonds for girls (Діаманти для дівчат)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 52
Diamonds for girls - кращі друзі дівчат на екрані Вашого пристрою. Зачаровує дощ з блискучих діамантів на тлі більш великих каменів. Сліпучий блиск кращих прикрас для Ваших пристроїв.
Переглядів: 15 943
 | 
Популярність: 1 915
Purple and pink love (Лілова і рожева любов)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,1
Голосів: 16
Purple and pink love - красиві ніжні кольори на якісних шпалерах з серцями. Плавна анімація, якісні зображення, великий вибір фонів. Низьке споживання енергії, оригінальне оформлення.
Переглядів: 8 163
 | 
Популярність: 1 100
Red and gold love (Червона і золота любов)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 12
Red and gold love - яскраві барвисті шпалери в романтичному стилі. Красива плавна анімація, оригінальний дизайн, яскраве і приємне для ока колірне рішення. Шпалери споживають мало енергії, при цьому прикрашаючи екран пристрою.
Переглядів: 10 574
 | 
Популярність: 1 284
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 3.0.1 . Рубрика: Фон - завантажити живі шпалери для Android 3.0.1 безкоштовно.