У цьому розділі представлені Фрукти/їжа живі шпалери для Android 3.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Фрукти/їжа, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Candy HD (Цукерки HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 4
Candy HD - оригінальні і якісні шпалери з безліччю різнокольорових цукерок. Встановіть ці смачні шпалери і отримайте заряд гарного настрою на весь день, зробивши екран свого пристрою яскравим і привабливим.
Переглядів: 1 690
 | 
Популярність: 183
Fruits in the water (Фрукти у воді)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 28
Fruits in the water - яскраві і соковиті живі шпалери з безліччю літніх фруктів, занурених у воду. Зробіть свій пристрій ще більш яскравим і привабливим, встановивши на нього ці шпалери з красивими анімаційними ефектами.
Переглядів: 4 071
 | 
Популярність: 791
Berries (Ягоди)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 45
Berries - фотографії соковитих ягід з ефектом дощу подарують вам справжнє літній настрій. Прекрасна прикраса для екрану вашого смартфона.
Переглядів: 16 771
 | 
Популярність: 2 856
Strawberry by Next (Полуниця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 39
Strawberry by Next - соковита і стигла полуниця на екрані Вашого смартфона або планшета. Живі шпалери мають зображення дуже високої якості, а також доповнені реалістичними мильними бульбашками.
Переглядів: 20 913
 | 
Популярність: 6 071
Hot chocolate (Гарячий шоколад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 26
Hot chocolate - найсолодші і смачні живі шпалери для Вашого пристрою. Велика колекція анімованих зображень шоколаду, цукерок, горіхів і кави обов'язково сподобається всім ласунам.
Переглядів: 16 143
 | 
Популярність: 3 694
Chocolate (Шоколад)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 48
Chocolate - шоколадні живі шпалери для справжніх ласунів. Ці милі зображення цукерок, горіхів і фруктів будуть завжди поруч з Вами, а ненависні калорії не будуть з'являтися!
Переглядів: 30 343
 | 
Популярність: 7 717
Watching corn (Спостережна кукурудза)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 10
Watching corn - забавна і пустотлива кукурудза буде спостерігати за всіма Вашими рухами. А перед святами Ви можете нарядити її в новорічну шапку. Подаруйте собі веселий настрій!
Переглядів: 9 597
 | 
Популярність: 1 963
Strawberry (Полуниця)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,2
Голосів: 3
Strawberry - насолодитеся яскравим ароматом і соковитою текстурою стиглої полуниці! Щоразу при натисканні на екран з'являються нові ягоди, швидкість і обертання яких Ви можете встановити в настройках.
Переглядів: 8 993
 | 
Популярність: 1 716
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 3.0.1 . Рубрика: Фрукти/їжа - завантажити живі шпалери для Android 3.0.1 безкоштовно.