У цьому розділі представлені Ігри живі шпалери для Android 3.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Ігри, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Twilight mirror (Сутінкове дзеркало)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,0
Голосів: 4
Twilight mirror - оригінальні абстрактні шпалери з сутінковим дзеркалом, зроблені за мотивами комп'ютерної гри. Надайте унікальності і стилю своєму пристрою, прикрасивши його цими цікавими і модними шпалерами.
Переглядів: 1 048
 | 
Популярність: 208
Battlefield (Поле битви)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,9
Голосів: 20
Battlefield - красиві живі шпалери з реалістичними ефектами, спеціально створені для шанувальників військової техніки. Відчуйте себе керуючим танком або гвинтокрилом на полі битви, встановивши ці шпалери на свій пристрій.
Переглядів: 5 093
 | 
Популярність: 774
Stickman (Стикмен)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 38
Stickman - порадуйте себе новими цікавими живими шпалерами з пригодами намальованого чоловічка - стикмена. Доступні різні локації: гора Рашмор, Нью-Йорк, відкрите поле, нічне місто і рухомі об'єкти: ангел, вертоліт, супер людина та інші.
Переглядів: 7 908
 | 
Популярність: 1 677
Assasins creed (Кредо ассасіна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 132
Assasins creed - стильні шпалери на смартфон або планшет для всіх шанувальників однойменних фільму та гри. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і якісні картинки високої якості з улюбленими героями будуть радувати Вас кожен день.
Переглядів: 18 003
 | 
Популярність: 4 532
Akuma (акума)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 74
Akuma - приголомшливі живі шпалери з відомим японським персонажем коміксів, ігор і серіалів. Додаток реагує на дотики, оснащено енергозберігаючими режимом і плавною анімацією.
Переглядів: 23 294
 | 
Популярність: 5 395
Minecraft (Майнкрафт)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 476
Minecraft - живі шпалери за мотивами популярної гри. Додаток споживає невеликий заряд батареї, має плавну анімацію і сумісно з більшістю смартфонів і планшетів.
Переглядів: 81 134
 | 
Популярність: 14 041
Titanfall (Падіння титанів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 100
Titanfall - відчуйте чистий адреналін і захоплюючі бої з живими шпалерами по сюжету однойменної багатокористувацької гри. Ефектним доповненням є динамічна анімація.
Переглядів: 30 163
 | 
Популярність: 8 567
Skyrim (Скайрім)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 149
Skyrim - це живі шпалери спеціально для любителів цієї гри. Чудовий світ фентезі з дивовижним краєвидом скелястих гір і стародавніх підземель. Насолоджуйтеся красивими шпалерами на своєму екрані.
Переглядів: 38 016
 | 
Популярність: 9 075
World of tanks (Світ танків)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 149
World of tanks складаються з декількох сцен з танками, які по черзі змінюються. Передній план зміщується щодо заднього з паралакс ефектом, що створює відчуття глибини сцени.
Переглядів: 46 394
 | 
Популярність: 12 971
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 3.0.1 . Рубрика: Ігри - завантажити живі шпалери для Android 3.0.1 безкоштовно.