У цьому розділі представлені Дівчата живі шпалери для Android 3.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Дівчата, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Fairy girl HD (Казкова дівчина HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,5
Голосів: 13
Fairy girl HD - захоплюючі живі шпалери з чарівними феями на тлі фантастичних пейзажів. Доторкніться до казки, в якій живуть прекрасні ельфійки і казкові феї і насолоджуйтеся кожен день новим виглядом Вашого пристрою.
Переглядів: 4 904
 | 
Популярність: 429
Mermaid by MYFREEAPPS.DE (русалка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 81
Mermaid by MYFREEAPPS.DE - прекрасні русалки в прозорій воді, які зачарують Вас своєю красою і грацією. Великий вибір фонів, красиві зображення, низьке споживання енергії, плавна анімація.
Переглядів: 30 818
 | 
Популярність: 3 794
Red lips (Червоні губи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,2
Голосів: 66
Red lips - неймовірно красиві живі шпалери сподобаються багатьом хлопцям і дівчатам. Стильні зображення з яскравими і соковитими губами додадуть екрану робочого столу особливої ​​індивідуальності.
Переглядів: 33 200
 | 
Популярність: 5 575
Mermaid (Русалка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 108
Mermaid - живі шпалери перенесуть Вас в загадковий підводний світ, де мешкають прекрасні русалки. Насолоджуйтеся барвистими кораловими рифами, екзотичними морськими мешканцями та іншими красотами.
Переглядів: 42 444
 | 
Популярність: 9 140
Motoko (Мотоко)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 29
Motoko - живі шпалери з Кусанаги Мотоко. Додаток обов'язково сподобається всім шанувальникам аніме, а ефект паралакса добре доповнить і зробить оригінальним робочий стіл смартфона або планшета.
Переглядів: 29 275
 | 
Популярність: 5 688
Girl and rainy day (Дівчина і дощовий день)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 23
Girl and rainy day - живі шпалери, які передають настрій в дощову погоду. Тендітна дівчина гуляє під парасолькою на мосту, спостерігає за веселкою і просто насолоджується шумом дощу.
Переглядів: 17 649
 | 
Популярність: 4 424
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 3.0.1 . Рубрика: Дівчата - завантажити живі шпалери для Android 3.0.1 безкоштовно.