У цьому розділі представлені Мультфільми живі шпалери для Android 3.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Мультфільми, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Cute (Милі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 15
Cute - милі живі шпалери із забавними героями мультфільмів. Прикрасьте свій пристрій цими шпалерами і пригадайте улюблених персонажів із мультфільмів, дивлячись на яких Ви обов'язково будете посміхатися і думати про щось добре і гарне.
Переглядів: 4 700
 | 
Популярність: 292
Blicky: Pets (Відблиски: Вихованці)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,9
Голосів: 14
Blicky: Pets - забавні живі шпалери з милими тваринками, які будуть стежити очима за Вашими діями на екрані і нахилами пристрою. Подаруйте собі позитивні емоції, встановивши цей додаток на свій пристрій.
Переглядів: 4 610
 | 
Популярність: 460
Fairy by orchid (Фея)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 31
Fairy by orchid - казкові живі шпалери, які відкривають двері в чарівний світ. Побувайте в гостях у феї, відвідайте химерні замки і прогуляйтеся по загадковим стежками зачарованого лісу, де живуть казкові істоти.
Переглядів: 9 623
 | 
Популярність: 898
Assasins creed (Кредо ассасіна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,9
Голосів: 118
Assasins creed - стильні шпалери на смартфон або планшет для всіх шанувальників однойменних фільму та гри. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і якісні картинки високої якості з улюбленими героями будуть радувати Вас кожен день.
Переглядів: 15 461
 | 
Популярність: 3 931
Danbo (Данбо)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 37
Danbo - історія про одного дивного картонного робота, відображена на живих шпалерах. Встановіть ці шпалери і приготуйтеся до незабутніх пригод разом з милим роботом Данбо з японського мультика.
Переглядів: 7 391
 | 
Популярність: 1 317
Amusement Park (Парк розваг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,1
Голосів: 16
Tornado 3D - фантастичний парк атракціонів у якому ви зможете побачити детально анімовані американські гірки, гойдалки, а також колесо огляду.
Переглядів: 9 768
 | 
Популярність: 1 262
Crescent: Dream (Півмісяць: Сон)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,6
Голосів: 28
Crescent: Dream - пориньте в яскраві сновидіння милої дівчинки. Вона катається на гойдалці в оточенні повітряних хмар, кольорових пелюсток і красивого півмісяця. Живі шпалери мають зручні настройки.
Переглядів: 9 930
 | 
Популярність: 1 229
Akuma (акума)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 70
Akuma - приголомшливі живі шпалери з відомим японським персонажем коміксів, ігор і серіалів. Додаток реагує на дотики, оснащено енергозберігаючими режимом і плавною анімацією.
Переглядів: 22 331
 | 
Популярність: 5 291
Love and heart (Любов і серце)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 94
Love and heart - живі шпалери розкажуть Вам історію про взаємну і чистої любові молодого хлопця і дівчини. Коли люди щиро люблять один друг, відбувається справжнісінька магія і чарівництво.
Переглядів: 28 794
 | 
Популярність: 6 238
Motoko (Мотоко)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 29
Motoko - живі шпалери з Кусанаги Мотоко. Додаток обов'язково сподобається всім шанувальникам аніме, а ефект паралакса добре доповнить і зробить оригінальним робочий стіл смартфона або планшета.
Переглядів: 29 271
 | 
Популярність: 5 688
Garfield's defense (Оборона Гарфілда)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 23
Garfield's defense - кумедний кіт з популярного мультфільму тепер буде тримати оборону на вашому робочому столі! Він охороняє кухню від ворогів, а в нагороду отримує смачне печиво.
Переглядів: 15 857
 | 
Популярність: 4 469
Teddy bear (Ведмедик Тедді)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 29
Teddy bear - познайомтеся з милим плюшевим ведмежам, який реагує на дотики. Вдень він буде бодорствовать, а вночі солодко спати. Виберете для Тедді вподобаний фон та аксесуари.
Переглядів: 18 627
 | 
Популярність: 3 889
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 3.0.1 . Рубрика: Мультфільми - завантажити живі шпалери для Android 3.0.1 безкоштовно.