У цьому розділі представлені Фон живі шпалери для Android 3.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Фон, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Money rain (грошовий дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,4
Голосів: 27
Money rain - грошовий дощ на екрані Вашого пристрою. Зберіть якомога більше купюр і монет в свій віртуальний банк! Живі шпалери економно витрачають заряд батареї і має різні налаштування.
Переглядів: 12 155
 | 
Популярність: 1 987
Dancing (танці)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,8
Голосів: 19
Dancing - танцюючі частки на робочому столі Вашого гаджета. Доторкніться до екрану, щоб побачити яскравий і різнобарвний вибух фарб. Додаток економно витрачає заряд акумулятора.
Переглядів: 8 771
 | 
Популярність: 1 404
One A9 HD (Один A9 HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 16
One A9 HD - красиві живі шпалери з колекцією зображень у відмінній якості, які доповнені мерехтливими частинками. Додаток має енергозберігаючий режим і плавну анімацію.
Переглядів: 10 420
 | 
Популярність: 1 316
Shapes (фігури)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,1
Голосів: 6
Shapes - прості, красиві і стильні живі шпалери для екрану Вашого пристрою. Додаток реагує на дотики, має безліч налаштувань, енергозберігаючий режим і плавну анімацію.
Переглядів: 5 831
 | 
Популярність: 869
Sense (Відчуття)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 15
Sense - абстрактні живі шпалери з плаваючими частинками і яскравими фарбами. Подаруйте собі гарний настрій на цілий день! Додаток економно витрачає заряд батареї і сумісно з багатьма пристроями.
Переглядів: 7 525
 | 
Популярність: 1 365
Light rain (легкий дощ)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,2
Голосів: 18
Light rain - динамічні живі шпалери, які будуть імітувати дощ на екрані Вашого пристрою. Насолоджуйтеся падаючими краплями на тлі яскравої райдуги. Програма оснащена різними настройками.
Переглядів: 9 821
 | 
Популярність: 1 308
Magicolor (магія кольору)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,2
Голосів: 13
Magicolor - живі шпалери з приголомшливою колекцією абстрактних зображень. Додаток має вертикальну і горизонтальну орієнтацію, налаштування користувача і багато іншого.
Переглядів: 7 888
 | 
Популярність: 1 364
Neon glow (неонове свічення)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 13
Neon glow - красиве неонове свічення на екрані Вашого робочого столу. Живі шпалери реагують на дотики, прості і зручні настройки, а також економно витрачають відсоток заряду батареї.
Переглядів: 5 955
 | 
Популярність: 1 014
Super skies (супер небеса)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 23
Super skies - ці дивовижні живі шпалери допоможуть Вам відправитися в справжню подорож на повітряній кулі! Додаток реагує на дотики і сумісно з багатьма пристроями.
Переглядів: 8 437
 | 
Популярність: 1 614
Light bokeh (легке боке)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,0
Голосів: 4
Light bokeh - приголомшливі живі шпалери з красивими фоновими зображеннями. Програма оснащена ефектом паралакса, має зручні настройки, а також сумісно з більшістю пристроїв.
Переглядів: 5 210
 | 
Популярність: 536
Magic color (Магія кольору)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 10
Magic color - живі шпалери, які шляхом змішування кольорів створюють абстрактні зображення, схожі на воду, кольорові хвилі або плазмові текстури. Додаток має енергозберігаючий режим.
Переглядів: 7 458
 | 
Популярність: 938
Eye of life (око життя)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 49
Eye of life - немов все життя знаходиться в скляній кулі! При торканні до екрану Ви побачите шлейф з яскравих світних частинок. Живі шпалери сумісні з більшістю смартфонів і планшетів.
Переглядів: 15 764
 | 
Популярність: 3 244
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 3.0.1 . Рубрика: Фон - завантажити живі шпалери для Android 3.0.1 безкоштовно.