У цьому розділі представлені Фентезі живі шпалери для Android 3.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Фентезі, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Moon slide (Місячна гірка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,5
Голосів: 19
Moon slide - казкові живі шпалери з чарівною гіркою у формі місяця, на якій катаються кумедні чоловічки. Відвідайте дивовижну країну, де живуть маленькі мешканці в різнокольорових будиночках, які із задоволенням поділяться з Вами гарним настроєм.
Переглядів: 3 559
 | 
Популярність: 473
Fairy by orchid (Фея)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 29
Fairy by orchid - казкові живі шпалери, які відкривають двері в чарівний світ. Побувайте в гостях у феї, відвідайте химерні замки і прогуляйтеся по загадковим стежками зачарованого лісу, де живуть казкові істоти.
Переглядів: 8 895
 | 
Популярність: 856
Assasins creed (Кредо ассасіна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 100
Assasins creed - стильні шпалери на смартфон або планшет для всіх шанувальників однойменних фільму та гри. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і якісні картинки високої якості з улюбленими героями будуть радувати Вас кожен день.
Переглядів: 13 551
 | 
Популярність: 3 512
Mystic night by Amax LWPS (Містична ніч)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 26
Mystic night by Amax LWPS - таємничі живі шпалери, де на тлі нічного неба мерехтять зірки, пропливають хмари, в траві сяють світлячки і чути шелест листя. Насолоджуйтесь красою ночі і сходом повного місяця разом з чорним бродячим котиком, який задивився на небо.
Переглядів: 5 841
 | 
Популярність: 790
Dragon HD (Дракон HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 33
Dragon HD - дивовижні міфічні істоти, які підкорюють своєю могутністю і красою. Додаток містить безліч картинок високої якості і має зручну навігацію.
Переглядів: 8 385
 | 
Популярність: 787
Dragon (Дракон)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,7
Голосів: 126
Dragon - колекція фантастичних драконів. Всі міфічні істоти анімовані. Додаток підтримує казкові ефекти, тому кожна сцена виглядає дуже красиво.
Переглядів: 28 970
 | 
Популярність: 5 906
Mermaid by MYFREEAPPS.DE (русалка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 78
Mermaid by MYFREEAPPS.DE - прекрасні русалки в прозорій воді, які зачарують Вас своєю красою і грацією. Великий вибір фонів, красиві зображення, низьке споживання енергії, плавна анімація.
Переглядів: 29 705
 | 
Популярність: 3 711
Fireflies by Live wallpaper HD (світлячки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,1
Голосів: 64
Fireflies by Live wallpaper HD - живі шпалери продемонструють Вам найдивовижніших комах. Ці магічні світлячки прикрасять екран Вашого пристрою, а також зроблять його унікальним і неповторним.
Переглядів: 21 688
 | 
Популярність: 3 569
Fantasy sakura (фентезі сакура)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,4
Голосів: 34
Fantasy sakura - красиві живі шпалери з колекцією приголомшливих зображень сакури в стилі фентезі. Програма оснащена плавною анімацією, реагує на дотики і має енергозберігаючий режим.
Переглядів: 14 460
 | 
Популярність: 2 470
Giant: Fantasy (Велетень: Фентезі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,8
Голосів: 19
Giant: Fantasy - величезні велетні на екрані Вашого смартфона або планшета. Пориньте в казку і відчуйте могутність цих персонажів. Програма оснащена простим та зручним настройками.
Переглядів: 10 234
 | 
Популярність: 1 916
Elf world (світ ельфів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 15
Elf world - фантастичні живі шпалери для екрану Вашого смартфона або планшета. Приголомшливі ельфи, дракони, феї та інші істоти прикрасять Ваш робочий стіл і зроблять його унікальним.
Переглядів: 13 627
 | 
Популярність: 2 085
Gothic (готика)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,8
Голосів: 89
Gothic - готичні живі шпалери для робочого столу Вашого смартфона або планшета. Додаток має колекцію тематичних зображень в хорошій якості, які доповнені плавною анімацією.
Переглядів: 34 301
 | 
Популярність: 8 305
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 3.0.1 . Рубрика: Фентезі - завантажити живі шпалери для Android 3.0.1 безкоштовно.