У цьому розділі представлені Свята живі шпалери для Android 3.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Свята, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Winter tree (Зимове дерево)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,9
Голосів: 7
Winter tree - оригінальні і яскраві святкові шпалери з різнобарвною яскравою ялинкою. Змініть кольори ялинки на свій смак і створіть унікальний дизайн свого пристрою напередодні новорічних свят.
Переглядів: 1 582
 | 
Популярність: 218
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 8
Halloween by Beautiful Wallpaper - цікаві живі шпалери, присвячені святкуванню Хеллоуїна. Створіть святкову атмосферу і оточіть себе відповідною атрибутикою, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 1 377
 | 
Популярність: 198
Valentines Day by orchid (День святого Валентина)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3,4
Голосів: 6
Valentines Day by orchid - романтичні живі шпалери, присвячені святкуванню дня закоханих. Відобразіть свої почуття в милих і ніжних зображеннях, якими Ви зможете прикрасити екран Вашого пристрою і передати оточуючим свої емоції.
Переглядів: 1 349
 | 
Популярність: 106
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5
Голосів: 3
Halloween by live wallpaper HongKong - містичні живі шпалери, присвячені святу Хелловіна. Пориньте в атмосферу таємничості і нічних жахів, коли в покинутому будинку спалахує світло і на нього злітаються відьми й привиди.
Переглядів: 1 437
 | 
Популярність: 156
Christmas cat by live wallpaper HongKong (Різдвяний котик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 26
Christmas cat by live wallpaper HongKong - святкові живі шпалери з чарівними котиками і падаючими сніжинками. Відчуйте наближення свята і підніміть собі настрій, прикрасивши свій екран милими зимовими кошенятами.
Переглядів: 2 845
 | 
Популярність: 393
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 6
Fireworks by live wallpaper HongKong - святкові живі шпалери з яскравими і дуже красивими феєрверками. Створіть собі святковий настрій і налаштуйтеся лише на позитивні емоції, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 2 042
 | 
Популярність: 276
Diwali night (Ніч Дівалі)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,0
Голосів: 21
Diwali night - яскраві живі шпалери, присвячені індійському святу вогнів. Прогуляйтеся індійськими нічними вулицями, прикрашеними вогнями, ліхтариками та свічками та насолодіться чудовими феєрверками над дахами будинків.
Переглядів: 5 388
 | 
Популярність: 610
Christmas fireplace by Amax LWPS (Новорічний камін)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 21
Christmas fireplace by Amax LWPS - відчуйте тепло і затишок з наближенням свят, спостерігаючи за палаючим вогнем у каміні. Встановіть ці живі шпалери на Ваш пристрій і вони оточать Вас чарівною і спокійною атмосферою.
Переглядів: 6 737
 | 
Популярність: 658
Halloween night by Wasabi (Ніч Хеллоуїна)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,9
Голосів: 14
Halloween night by Wasabi - анімовані живі шпалери для телефонів і планшетів, які допоможуть Вам зануритися в атмосферу свята Хеллоуїн. По нічному небу проносяться відьми на мітлах і летючі миші, десь вдалині видніється будинок з привидами та гарячі посмішки гарбузів.
Переглядів: 5 773
 | 
Популярність: 627
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 2
Thanksgiving by Fantastic Live Wallpapers - живі шпалери з красивою анімацією до Дня подяки. Виберіть найбільш вподобані Вам фон і анімацію, яку можна налаштувати на свій смак і створити неповторний образ Вашого пристрою.
Переглядів: 3 375
 | 
Популярність: 123
Thanksgiving by Holiday Wallpaper (День подяки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
1,4
Голосів: 2
Thanksgiving by Holiday Wallpaper - яскраві шпалери до Дня подяки. Насолоджуйтеся фарбами осені, достатком фруктів і овочів і просто красивими святковими листівками, які обов'язково принесуть Вам гармонію і затишок.
Переглядів: 3 101
 | 
Популярність: 61
Happy Thanksgiving (Щасливого Дня подяки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
2,9
Голосів: 3
Happy Thanksgiving - яскраві і красиві шпалери до Дня подяки. Нехай вони щодня нагадують Вам про наближення цього чудового свята, щоб Ви не забули привітати своїх близьких і обов'язково відвідали їх у цей день.
Переглядів: 3 848
 | 
Популярність: 94
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 3.0.1 . Рубрика: Свята - завантажити живі шпалери для Android 3.0.1 безкоштовно.