У цьому розділі представлені Фон живі шпалери для Android 3.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Фон, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
My name (Моє ім'я)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 16
Ваше ім'я та імена Ваших близьких, написані красивими і незвичайними шрифтами. Висловіть свої почуття коханій людині або порадуйте друзів за допомогою незвичайної ідеї. Низьке споживання енергії.
Переглядів: 7 535
 | 
Популярність: 1 288
Beer & battery level (Пиво і рівень батареї)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 31
Beer & battery level - оригінальні шпалери, що показують рівень батареї незвичайним чином, і не просто незвичайним чином, а за допомогою пива! Красивий золотистий колір смачного пива і низьке споживання енергії.
Переглядів: 11 579
 | 
Популярність: 3 050
Candy love crush (Солодке кохання)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,1
Голосів: 31
Candy love crush - красиві романтичні шпалери для Вашого романтичного настрою. Серця і квіти стануть відмінним оформленням екрану вашого пристрою і створять неповторний образ.
Переглядів: 11 489
 | 
Популярність: 1 458
Dollar rain (Дощ з доларів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 51
Dollar rain - анімований дощ з доларів на екранах Ваших пристроїв. Багатство завжди було одним з великих бажань будь-якої людини. З цими шпалерами Ви відчуєте себе трохи багатшими.
Переглядів: 14 335
 | 
Популярність: 3 639
Mechanica weather (механічна погода)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 120
Mechanica weather - незвичайні шпалери з годинником і погодою для справжніх механіків, які знають свою справу. Яскрава картинка, відмінна анімація і оригінальна тематика стануть візитною карткою Вашого смартфона.
Переглядів: 35 494
 | 
Популярність: 8 674
Green Cooler (зелений кулер)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 18
Green Cooler - якісні шпалери з анімованими лопатями. Безліч регульованих ефектів роблять кулер оригінальним і незвичайним оформленням екрану Вашого пристрою. Також шпалери енергозберігаючі.
Переглядів: 10 312
 | 
Популярність: 1 583
Next Time Tunnel 3D (Тунель майбутнього 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 72
Next Time Tunnel 3D - шпалери для тих, хто дивиться в майбутнє. Якісний фон, оформлення в особливому стилі і плавна анімація заворожать Вас і захоплять оточуючих. Носіть частинку майбутнього з собою!
Переглядів: 26 987
 | 
Популярність: 4 984
Lovers night (ніч закоханих)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 38
Lovers night - шпалери для тих, хто любить романтику. Милі парочки на тлі зорепаду нагадають про найкращих моментах, проведених з коханою людиною. Красива анімація і чудові фони захопить Вас.
Переглядів: 12 136
 | 
Популярність: 2 111
Gradient color (градієнт кольору)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,5
Голосів: 20
Gradient color - дивовижні переходи кольору на екрані Вашого смартфона або планшета. Живі шпалери реагують на дотики, оснащені плавною анімацією і енергозберігаючим режимом.
Переглядів: 9 945
 | 
Популярність: 1 369
Hex Cells (стільники)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,8
Голосів: 11
Hex Cells - Відмінні шпалери для екрану Вашого пристрою з яскравим і барвистим фоном у вигляді сот. Регулювання розмір шестикутників і вибір кількості квітів допоможуть створити оригінальну картинку.
Переглядів: 6 064
 | 
Популярність: 835
Dollar tornado (Торнадо з доларів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 53
Dollar tornado - ці оригінальні живі шпалери обов'язково принесуть у Вашу оселю удачу, успіх і фінансове благополуччя. Додаток має різні настройки, плавну анімацію і енергозберігаючий режим.
Переглядів: 20 035
 | 
Популярність: 3 386
Mustache (вуса)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,0
Голосів: 19
Mustache - стильні живі шпалери із забавними вусами. Зробіть екран свого смартфона або планшета унікальним і неповторним! Додаток має прості настройки і енергозберігаючий режим.
Переглядів: 7 723
 | 
Популярність: 952
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 3.0.1 . Рубрика: Фон - завантажити живі шпалери для Android 3.0.1 безкоштовно.