У цьому розділі представлені Фон живі шпалери для Android 3.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Фон, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Bubble pop (Жаби бульбашки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,6
Голосів: 14
Bubble pop - веселі шпалери з мильними бульбашками. Виберіть будь-який з багатьох кольорових фонів і налаштуйте швидкість, розмір, рух бульбашок і багато іншого. Крім того, Ви можете пограти, лопая бульбашки.
Переглядів: 8 071
 | 
Популярність: 999
Diamonds for girls (Діаманти для дівчат)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
Фон  
6,7
Голосів: 54
Diamonds for girls - кращі друзі дівчат на екрані Вашого пристрою. Зачаровує дощ з блискучих діамантів на тлі більш великих каменів. Сліпучий блиск кращих прикрас для Ваших пристроїв.
Переглядів: 17 263
 | 
Популярність: 1 953
Purple and pink love (Лілова і рожева любов)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
Фон  
6,5
Голосів: 18
Purple and pink love - красиві ніжні кольори на якісних шпалерах з серцями. Плавна анімація, якісні зображення, великий вибір фонів. Низьке споживання енергії, оригінальне оформлення.
Переглядів: 8 515
 | 
Популярність: 1 102
Red and gold love (Червона і золота любов)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
Фон  
6,4
Голосів: 14
Red and gold love - яскраві барвисті шпалери в романтичному стилі. Красива плавна анімація, оригінальний дизайн, яскраве і приємне для ока колірне рішення. Шпалери споживають мало енергії, при цьому прикрашаючи екран пристрою.
Переглядів: 11 286
 | 
Популярність: 1 298
My name (Моє ім'я)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 16
Ваше ім'я та імена Ваших близьких, написані красивими і незвичайними шрифтами. Висловіть свої почуття коханій людині або порадуйте друзів за допомогою незвичайної ідеї. Низьке споживання енергії.
Переглядів: 7 934
 | 
Популярність: 1 312
Beer & battery level (Пиво і рівень батареї)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 31
Beer & battery level - оригінальні шпалери, що показують рівень батареї незвичайним чином, і не просто незвичайним чином, а за допомогою пива! Красивий золотистий колір смачного пива і низьке споживання енергії.
Переглядів: 11 999
 | 
Популярність: 3 072
Candy love crush (Солодке кохання)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
Фон  
7,2
Голосів: 32
Candy love crush - красиві романтичні шпалери для Вашого романтичного настрою. Серця і квіти стануть відмінним оформленням екрану вашого пристрою і створять неповторний образ.
Переглядів: 11 954
 | 
Популярність: 1 462
Dollar rain (Дощ з доларів)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
Фон  
7,1
Голосів: 52
Dollar rain - анімований дощ з доларів на екранах Ваших пристроїв. Багатство завжди було одним з великих бажань будь-якої людини. З цими шпалерами Ви відчуєте себе трохи багатшими.
Переглядів: 14 852
 | 
Популярність: 3 689
Mechanica weather (механічна погода)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,8
Голосів: 121
Mechanica weather - незвичайні шпалери з годинником і погодою для справжніх механіків, які знають свою справу. Яскрава картинка, відмінна анімація і оригінальна тематика стануть візитною карткою Вашого смартфона.
Переглядів: 36 460
 | 
Популярність: 8 796
Green Cooler (зелений кулер)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 18
Green Cooler - якісні шпалери з анімованими лопатями. Безліч регульованих ефектів роблять кулер оригінальним і незвичайним оформленням екрану Вашого пристрою. Також шпалери енергозберігаючі.
Переглядів: 10 761
 | 
Популярність: 1 603
Next Time Tunnel 3D (Тунель майбутнього 3D)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
3D   Фон   Hi-tech  
8,3
Голосів: 74
Next Time Tunnel 3D - шпалери для тих, хто дивиться в майбутнє. Якісний фон, оформлення в особливому стилі і плавна анімація заворожать Вас і захоплять оточуючих. Носіть частинку майбутнього з собою!
Переглядів: 27 834
 | 
Популярність: 5 016
Lovers night (ніч закоханих)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,4
Голосів: 38
Lovers night - шпалери для тих, хто любить романтику. Милі парочки на тлі зорепаду нагадають про найкращих моментах, проведених з коханою людиною. Красива анімація і чудові фони захопить Вас.
Переглядів: 12 588
 | 
Популярність: 2 125
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 3.0.1 . Рубрика: Фон - завантажити живі шпалери для Android 3.0.1 безкоштовно.