У цьому розділі представлені Спорт живі шпалери для Android 3.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Спорт, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Jump (стрибки)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,3
Голосів: 23
Jump - для справжніх любителів екстриму та гострих відчуттів! Яскраві кольори і захоплюючі дух зображення порадують всіх, хто небайдужий до адреналінової струсу. Будьте готові, зараз будемо стрибати!
Переглядів: 10 567
 | 
Популярність: 1 817
World soccer robots (Світові футбольні роботи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,6
Голосів: 18
World soccer robots - живі шпалери обов'язково сподобаються міжнародним фанатам футболу. Кожен робот представляє свою країну, а об'єднує їх футбольний м'яч. Додаток має безліч налаштувань.
Переглядів: 10 063
 | 
Популярність: 1 241
Advertisement (Реклама)
Реклама від Google Ads Network
Для видавців
Brazil: World cup (Бразилія: Кубок світу)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,0
Голосів: 17
Brazil: World cup присвячені чемпіонату світу з футболу в Бразилії. Ці живі шпалери спеціально для відданих уболівальників. Логотип і м'яч, який стрибає по екран, відмінно підтримають вам футбольний дух.
Переглядів: 24 540
 | 
Популярність: 8 679
Paragliding (Параплан)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,7
Голосів: 15
Paragliding - це живі шпалери для тих, хто любить екстремальні види спорту, гори. Безкоштовний політ на параплані ви можете отримати на екрані телефону. Можна вибрати будь-яку з 7 анімованих сцен.
Переглядів: 11 393
 | 
Популярність: 2 732
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон: