У цьому розділі представлені Тварини живі шпалери для Android 4.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Тварини, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Firefly by orchid (Світлячок)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,1
Голосів: 2
Firefly by orchid - чарівні живі шпалери з таємничим лісом і літаючими маленькими світлячками. Прогуляйтеся по сутінковому лісу і відчуйте себе всередині казки, де прокидаються нічні метелики і кружляють у танці світлячки.
Переглядів: 2 033
 | 
Популярність: 219
Christmas cat by live wallpaper HongKong (Різдвяний котик)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,0
Голосів: 13
Christmas cat by live wallpaper HongKong - святкові живі шпалери з чарівними котиками і падаючими сніжинками. Відчуйте наближення свята і підніміть собі настрій, прикрасивши свій екран милими зимовими кошенятами.
Переглядів: 1 243
 | 
Популярність: 146
Parrots HD (Папуги HD)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 5
Parrots HD - красиві і якісні живі шпалери з різнокольоровими тропічними папугами. Встановіть ці шпалери на свій пристрій і пориньте в світ південних тропіків і прогуляйтеся по лісах Амазонки, де мешкають рідкісні види папуг.
Переглядів: 1 519
 | 
Популярність: 133
Cute cat by Live Wallpapers 3D (Миле кошеня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,6
Голосів: 10
Cute cat by Live Wallpapers 3D - симпатичні живі шпалери з дуже милим усміхненим кошеням і анімаційними 3D ефектами. Розкажіть о своїх почуттях і радісних емоціях своїм близьким, встановивши ці шпалери на екран свого пристрою.
Переглядів: 2 896
 | 
Популярність: 317
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 15
Unicorn by Latest Live Wallpapers - фантастичні живі шпалери з чудовими казковими єдинорогами та красивими анімаційними ефектами. Пориньте в чудову казку з її добрими і красивими мешканцями, прикрасивши екран свого пристрою цими шпалерами.
Переглядів: 1 916
 | 
Популярність: 145
Christmas cat (Новорічний кошеня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 5
Christmas cat - різдвяні живі шпалери з милим чорним кошеням під новорічною ялинкою. Не чекайте, коли настануть новорічні свята, встановіть ці шпалери прямо зараз і вони обов'язково піднімуть Вам настрій і створять атмосферу гармонії і душевного тепла.
Переглядів: 1 382
 | 
Популярність: 132
Spring cat (Весняний кошеня)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 3
Spring cat - красиві і барвисті живі шпалери з чарівним сірим кошеням. Подаруйте собі весняний настрій і поділіться ним з оточуючими, встановивши ці шпалери з чудовим котиком і красивою анімацією на свій пристрій.
Переглядів: 1 147
 | 
Популярність: 106
Скачати безкоштовні живі шпалери.
0,0
Голосів: 1
Owl by Live Wallpapers 3D - осінні живі шпалери з казковою золотою совою і анімацією у вигляді падаючого листя і крапель дощу. Підберіть анімацію на свій смак і насолоджуйтесь гарною осінньою казкою на екрані Вашого пристрою.
Переглядів: 941
 | 
Популярність: 122
Macro butterflies (Макро метелики)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
10
Голосів: 2
Macro butterflies - красиві живі шпалери з дивовижними різнокольоровими метеликами і анімаційними ефектами. Подаруйте собі частинку літа з чарівними метеликами, які не тільки прикрасять екран Вашого пристрою, але і піднімуть Вам настрій.
Переглядів: 1 158
 | 
Популярність: 101
Spider by villeHugh (Павук)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,7
Голосів: 4
Spider by villeHugh - оригінальні живі шпалери з маленьким павучком, який буде жити на робочому столі Вашого пристрою. Встановіть ці шпалери і розіграйте своїх друзів, створивши ілюзію повзання живого павучка прямо по поверхні пристрою.
Переглядів: 2 307
 | 
Популярність: 384
Cute cat by Psii (Милий кіт)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,7
Голосів: 22
Cute cat by Psii - милі живі шпалери з красивими і пухнастими котиками. Подаруйте собі гарний настрій на весь день, встановивши цих чарівних різнокольорових кошенят на екран свого смартфона або планшета.
Переглядів: 2 807
 | 
Популярність: 495
Funny monkey by Galaxy Launcher (Кумедна мавпочка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,3
Голосів: 6
Funny monkey by Galaxy Launcher - забавні живі шпалери з милою і веселою мавпочкою. Почніть свій день з позитиву і гарного настрою, встановивши цю милу і смішну мавпочку на екран Вашого пристрою.
Переглядів: 2 572
 | 
Популярність: 277
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.0.1 . Рубрика: Тварини - завантажити живі шпалери для Android 4.0.1 безкоштовно.