У цьому розділі представлені Дівчата живі шпалери для Android 4.0.1 . Будь-які Андроїд живі шпалери можуть бути включені в кілька розділів і мати кілька особливостей. У розділі Дівчата, як і на всьому сайті, ви можете всі Android живі шпалери скачати безкоштовно.
Оберіть Ваш пристрій і ми знайдемо відповідні живі шпалери.
Вибрати телефон/планшет
Angels (Ангели)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
8,3
Голосів: 15
Angels - фентезійні живі шпалери з прекрасними дівчатами в образі ангелів. Прикрасьте екран Вашого пристрою цими незвичайно красивими шпалерами, тим самим, підкресливши унікальність і стиль Вашого смартфона або планшета.
Переглядів: 5 735
 | 
Популярність: 481
Fairy (Фея)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
9,4
Голосів: 34
Fairy - чарівні живі шпалери з прекрасними феями. Створіть свою власну казку на Вашому пристрої, в якій Ви зможете прогулюватися місячної ночі у чарівному лісі з мешкаючими у ньому феями.
Переглядів: 10 090
 | 
Популярність: 718
Mermaid by MYFREEAPPS.DE (русалка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,7
Голосів: 76
Mermaid by MYFREEAPPS.DE - прекрасні русалки в прозорій воді, які зачарують Вас своєю красою і грацією. Великий вибір фонів, красиві зображення, низьке споживання енергії, плавна анімація.
Переглядів: 28 324
 | 
Популярність: 3 635
I love you by Live Wallpapers Ultra (Я люблю тебе)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,9
Голосів: 48
I love you - романтичні шпалери для тих, хто не боїться висловити свої почуття. Якісні зображення, чарівне мерехтіння додадуть Вашому пристрою неповторний стиль, а також порадують Вас.
Переглядів: 27 612
 | 
Популярність: 3 313
Vampire Love (Любов вампіра)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 63
Vampire Love - навіть безсмертні і, на перший погляд, небезпечні істоти можуть любити. Чарівні ілюстрації з красивими парами не залишать байдужими любителів красивих історій про вічну любов.
Переглядів: 23 835
 | 
Популярність: 3 316
Red lips (Червоні губи)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
5,2
Голосів: 62
Red lips - неймовірно красиві живі шпалери сподобаються багатьом хлопцям і дівчатам. Стильні зображення з яскравими і соковитими губами додадуть екрану робочого столу особливої ​​індивідуальності.
Переглядів: 30 199
 | 
Популярність: 5 325
Street racing (Стрітрейсинг)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
7,0
Голосів: 274
Street racing - захоплюючі і небезпечні вуличні гонки прямо на Вашому робочому столі. Живі шпалери мають приголомшливу колекцію зображень потужних автомобілів і красивих дівчат на тлі нічного міста.
Переглядів: 102 937
 | 
Популярність: 24 329
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,5
Голосів: 109
Fantasy by Free wallpapers and backgrounds - фантастичні живі шпалери з прекрасними феями, ельфами і з іншими міфічними істотами. Додаток доповнено анімованими частинками.
Переглядів: 49 937
 | 
Популярність: 8 119
Mermaid (Русалка)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,1
Голосів: 102
Mermaid - живі шпалери перенесуть Вас в загадковий підводний світ, де мешкають прекрасні русалки. Насолоджуйтеся барвистими кораловими рифами, екзотичними морськими мешканцями та іншими красотами.
Переглядів: 40 305
 | 
Популярність: 9 043
Nymph (Німфа)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,6
Голосів: 50
Nymph - приголомшливі живі шпалери з прекрасною німфою і красивими трояндами. У грецькій міфології ці істоти охороняли природу, мешкали в лісах, харчувалися росою і дуже любили співати і танцювати.
Переглядів: 28 988
 | 
Популярність: 6 265
Motoko (Мотоко)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
6,3
Голосів: 28
Motoko - живі шпалери з Кусанаги Мотоко. Додаток обов'язково сподобається всім шанувальникам аніме, а ефект паралакса добре доповнить і зробить оригінальним робочий стіл смартфона або планшета.
Переглядів: 27 797
 | 
Популярність: 5 606
Girl and rainy day (Дівчина і дощовий день)
Скачати безкоштовні живі шпалери.
4,8
Голосів: 22
Girl and rainy day - живі шпалери, які передають настрій в дощову погоду. Тендітна дівчина гуляє під парасолькою на мосту, спостерігає за веселкою і просто насолоджується шумом дощу.
Переглядів: 16 789
 | 
Популярність: 4 388
Скасувати
Змінити
Виберіть телефон:
Інформація про сторінку:
Величезний вибір живих шпалер для Андроїд Android 4.0.1 . Рубрика: Дівчата - завантажити живі шпалери для Android 4.0.1 безкоштовно.